0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (130 puan) tarafından
Saat 12 de gelir yemek yer telefonla ugraşır ben konuşurum cevap veriri bakar guler falan araamızda iyi bazen kızmak istiyorum geç geliyorsun benimle ilgilen düşünüyorum kahvaltı beraber yaparız ögle yemegede gelir iki konuşuruz akşam da TLF dalr onunda biraz kafa dagıtmaya ihtiyacı var dinlenmeye kafasını başka şeylerle yormaya zaten ekonomi çökmüş bir vaziyete adamların cebinde kürüşlar sayılıyor bununla da onu  sıkmak istemiyorum yani diyeceğim o ki bazen onları da anlamak lazım sıkmamk lazım biz kadınlar biraz ilgi isteriz ama onlarda hak vermek lazım bilmiyorum oyle yazmak geldi içimden eşinizi sevin güldürmeye çalışın emin olun ki omuzlarında çok fazla yük var 

13 Cevaplar

+1 oy
(463 puan) tarafından
Koca peşi topla bebe peşi topla git çalış gel evi topla yemek yap bulaşık topla fatura yatır alışveriş yap bebeyle uğraş sabah kahvaltısını yapsın gitsin çalışsın akşam gelsin yaysın totosunu elinde telefon kumanda oldu paşam oldu. Ben ne ara oturcam daha 12de anca uzandım sabah 7den beri ayaktayım aha da pazar günü gitti bitti. Valla hak falan veremem. Evde otursam da vermem. Hayat müşterekse indir o telefonu elinden iki hal hatır sor bi muhabbet edelim sonra al sabaha kadar dön yat oyna banane 
(130 puan) tarafından
Buda farklı bir düşünce saydı duyuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac saat calisiyo ki sabah gidip 12 de mi geliyo
tarafından
Gecerken bana ugrasaydin bi kahve icerdik :D
tarafından
Ben de valla kız ne guzel olur :) hangi markette calistin bu arada
tarafından
Ben sokta ve rammarda calistim rammar satildi suan butun subeleri happy center oldu. Cagriya da basvurdum da ben maltepe subesini istiyodm bostancida personel açığı varmis ben de o yuzden istememistim ☺
tarafından
Asko bana uzak kaliyo aslinda tek vesait ama maltepe yurume mesafesiydi bekarken o yuzden istemedm sonra pisman oldum tabi :D
tarafından
Aynen suan evimin kasiyeriyim :D
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun. Zor süreçlerden geçiyor herkes 
(130 puan) tarafından
Aynen valla  amin amin inşallah
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Anlıyorum ancak Bizim yükümüz onların yükünden çok daha ağır 

(130 puan) tarafından
Herkesin evinde yaşananlar farklı olduğu için kimse kimseyi bilemez 1000 kira 180 elektrik 100 su 500 dogal gaz bebek bez süt evin giderleri alınan da askeri ücret bununla kalmayıp her istedigimiz yerine getirme çabası da var o yüzden herkesin kendi düşüncesi dedim
(2,702 puan) tarafından
Ben anlıyorum dedim zaten bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıyorum eşime tek olmuyo diye
tarafından
Aynennnnn aynennnn  yemek yap bulask yika bulasik diz ev supur sil ortalik topla cocugun altini degis defalarca karnini doyur camasir yka ser topla katla  cay yap yemek ver popon yere degmesin yani oturmak yok bebegi kucagnda tası oyala  utu yap banyo tivaletyika ohooo daha nler neler dahayeni uyuyor bbegim omuzlarimi hssetmiyorm  he kocamin iside zordur illaki cunku aksam 9 sabh 8 e kadar calisiyor km lerce yol yuruyor meslegide riskli ama  yinede bizim kadr yukleri agir olamazz
0 oy
tarafından
Eşimi cok seviyorum ve gerçekten zor dönemde olduğumuz için ve maddi yük onlarda olduğu için stres yaşıyorlar.
(130 puan) tarafından
Baya bi çok anlatmazlar ama beli yani
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Eşim büyükşehirde çalışıyo maaşı normalde çok iyi şükürler olsun ama şu sıra çok fazla kredimiz var mayista bitcek insallah o yüzden ekstra dolmuş şoförlüğü yapiyo ek kazanç için. Normalde kızardım gitme niye gidiyosun bizimle vakit geçir biseylerden kısarız diyodum. Bugün pazar dolmuşa gitti o kadar üzüldüm ki ona herşeye zam kıssak da olmuyo. Hiç kıyamadım çok yoruluyolar onlar da ister rahatca evde uzanmak gezmek tozmak ama bazen şartlar elvermiyo . Şimdi daha anlayışıyım bende o yuzden
(130 puan) tarafından
Aynen cnm kim istemez pazar gunleri yiyip içip gezmek madiyat onlardan sorulduğu için erkekler daha bir sıkıntılı oluyorlar
(1,368 puan) tarafından
Aynen canım Rabbim kolaylık versin
0 oy
tarafından
Üç gecedir gece 2-3den önce gelmiyor bu ay çok sıkıntı var maalesef..vefat abisi için mevlüt okuncak masraflar abisiyle paylaşacak kira fatura var araba taksidi var yetmiyor yani
(130 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Yani eşin iyi veya kötü oluşunu göre değişir şükür benim eşimle sıkıntım yok bu zor zamanlarda 3 çocuk ve 7 aylık Hamile halimle elimden geleni yapıyorum ona oda çabamı goruyor ona göre davraniyor ama eşi kötü olanlar için durum değişik oluyor tabi
(130 puan) tarafından
Tabiki herkesin evi yuvazı ayrı ondan başlıkta belirtim herkesin kendi düşüncesi diye kendim eşimden yola çıkark konuştum
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bizim yükümüz de ağır yemek molamız, ihtiyaç molamız bile olmuyor bebekle ilgilen yemek bulaşık temizlik çamaşır, hergun me pişecek derdi, bebek hasta olur onun üzüntüsü stresi raht bi şekilde tuvalete bile giremem düşün kapıda ağlayan bi bebe, rahat uyumayız gece 3 de uyanır sabaha kadar bunada şükür tabi
(130 puan) tarafından
Cnm dogru bende bir annesyim benim bebgim de  Afşar ama bazen onları da anlamak gerek
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz bazen bende düşünüyorum çok mu fazla yukleniyorun diye ama çocuklarda n çok bunaliyoruz napalim :( biz nasıl nefes almak istiyorsak onlar da ister 
(130 puan) tarafından
Bazen biz evde iş yemek çocuk sıtresinden gereksiz yere onlara bulaşıyoruz valla bazılar var saymıyorum eşim gibi olanlar günah ha
(2,357 puan) tarafından
Öyle vebal ama bazı adamlar hakediyor yine az da olsa yardım edenler olrsa  onlara bişey diyesin yok
(130 puan) tarafından
Allah şükür birşey istersem yapar ama istemem kolay kolay evde bir duzenim var en geç 2 de işim biter oglum uyur 2 saat dinlenirim yine başlar mesayi huzur yerinde oldukça taş taşısan beli etmez
(2,357 puan) tarafından
Ay neguzel düzen önemli ya benim 2bebek çok perişan oluyoruz uyku düzenleri pek yok eşimde elinden geldiğince yardım etmeye çalışır ben hep evdeydim yine de sağolsun nöbetten çıktı uyumadı yardım etti yapmadığı zamanda sinirlenmeye çalıştım:) işte stresi birbirnizdeb çıkartıyoruz benim bebekler dursa biri 3e girecek diğeri 16 aylık bende iş yapmaktan yorulmam da
(130 puan) tarafından
Allah yardım etsin cnm  2 bebekle çok zor benim 1 tane ya o uyuyunca herşey bittiyor
0 oy
(565 puan) tarafından
Ya benık edımde cok ıyı  elhamdülillah ama guven sorununu asamıyorum bı turlu yanlısınıda gormedım cevremdekılerden mı burda okuduklarımmı bılmem ona karsı asla kafam  boş olmıuor devamlı dusunme ona da yansıyır ya nasıl aşabılırım acaba 
(130 puan) tarafından
Bende bi ara senin gibi düşünürdüm ama onlar hep sana zarar düşünmemeye çalış
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendini mutlu etmeyi bilen kadın bana ilgi göster diye esini sıkboğaz etmez. Herkesin ilgi anlayışı farklıdır tabii. Ekmek parası kolay kazanılmıyor. Bizler de ev de boş durmuyoruz fakat eşlerimizin durumu daha farklı.
0 oy
tarafından
Eşim calisiyo sabah gidiyo akşam üstü geliyo şuan zeytinde calisiyo....oda eve gelir horazlsri var onlara çıkar.spor yapar .akşam olur..bnde o ara kızımla yemek yapmaya çalışırım ..snra telle uğraşır .TV izleriz çocuklarla oynar. 

Ben sabah kalk kahvaltı Faslı..salonu topla şupur kızı uyut oğlumla ilgilen...kiim gündüz uykusu uyumaz 5 dk snra uyanır..evin işleri yapmaya çalış .çamaşır vrsa at .kızla yemek yapmaya çalış .mutfağı toparla..yemek Faslı snra yemek bulaşıkları ..meyvesi çerezi .çocukları.uyut ..gecede çamaşır seer  .he en son iiki ay önce dışarı çıktım..oda çocuklarla..kızım durmadı koştur koştur eve geldim..biliyorum.belki çok çalışıyorlar ama evde daha çok calisiyoruz..onlara duyduğumuz anlayışı bizede duysalar belki daha çok nefes alırız..

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 676 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 317 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 284 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 356 göst.