0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (1,985 puan) tarafından
Kızlar size bisey danışacam eşim 2 3 ay önce bi araba aldı üzerime yapmıştı satmış yarın noterde devredecez eşimde vekaletimi almak istiyo böyle durumlarda ben uğraşmayım gelmek zorunda kalmayım diye ben kabul etmedm kimseye vekaletimi vermem dedm ne bileyim yaa eşim bile olsa vermek istemedim guvenmiyomusun falan diyesoranlar olur şimdi geçen yıl abisinn borcu için ustumde yine bi araba vardı satacakti ben vermeyince satamadı ne bileyim insanlık hali yaa yanlışmiyim kizlar

10 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
Sadece araba satisi için vekalet verebilirsin istersen 
tarafından
Seni ilgilendirmez :))))
(8,934 puan) tarafından
Özellikle ilgilendirir:))))
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sadece araç için vekalet verebilirsin. 
(1,985 puan) tarafından
Ay ne bileyim araç ta olsa vermek istemedim canm dediğim gibi geçen yıl arabayı ailesi için satacakti borcu kapansin diye
(1,015 puan) tarafından
Bilmiyorum eşinle arandaki sorun herkes yaşadığını bilir. Ben olsam kendi ailemde veririm adamlarla ben nie muhatap olim ki ama eşime inancım çok eğer korkun varsa verme 2 dk imza işin var imzanı atar dışarıda eşini beklersin
0 oy
(119,654 puan) tarafından
Arac satisi icin verirsin ama gereksiz para israfi olur direk araci devretsem senden para cikmaz 
(1,985 puan) tarafından
Oylemi bide ücret mi alınıyo canm
Aman yol arac ta olsa vermek istemiyorum geçen yıl ailesinn borcu için arabayı satacakti
(119,654 puan) tarafından
Yani vekaleti noter verir ve ucretli tabiki genel vekalet asla verme uzerine olan herseyi alabilir arac icin verirsende tabiki noter ucretini odemek zorundasiniz
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Sadece almak için vekalet versen? Satışa onay verme. 
0 oy
(48,880 puan) tarafından
tek o araba satisi icin vekalet ver 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Vekalet verirken hangi is icin vekalet verdiginizi yaziyor ve sureli yapabiliyorsunuz. Mesela falanca kisiye arac alim satimlarinda yetkiyi 10 gunlugune veriyorum gibi.
0 oy
(3,757 puan) tarafından
Eşine güvenmiyosan verme canım o araba onun üstüne olsaydı senin rızan olmadığı halde yine de satıp vermeye kararlıdıysa hele hiç verme bence 
0 oy
tarafından
genel vekalet vermezsen sorun olmaz
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Eşinin karakterini en iyi sen bilirsin güvenini suistimal edecek biriyse hiç verme vekâleti 
0 oy
tarafından
Araç satışı için veriyorsun sadece ne gidip uğraşacaksın kendi halletsin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 233 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde E.m.hs (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 344 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.