0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (780 puan) tarafından
Kızlar ya çok kararsızım süt varken devam edilmeli mi yoksa tamamen kesilmeli mi..21 aylik kızım meme bağımlısıydi çok kolay bi şekilde konuşarak gündüz emmesini tamamen bitirdik gece uykuya geçerken ve arada uyandığında emiyor sadece..sizce bunları da keseyim mi hemen..uykuyla bagdastigi için çok zor olcak biliyorum ama hakkiymis gibi de geliyor

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ılk gece emzırmesı kesılır, dişte curume yapar reflu yapar bebekte gece beslenmesı
-Reklam-
0 oy
(740 puan) tarafından
Zaten bir zamanda sonra zaten gece emmesini kesmek gerekiyormuş. Benim oğlumda gundhz pek aramazdi ama.gece sabah emmese bile ağzında tutardu .çok şükür kurtulduk hemde 5 dk içinde 
(4,101 puan) tarafından
Neyle sabir tasiylami
(740 puan) tarafından
Evet canım onunla
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Bugun bızde kesmeye başladık sımdılık istemiyor veriyim diyorum yok dıyo asırı düşkündü artık oyuncak olmustum kıyamıyordumda. Gece uyanmıyor zaten gündüzde vermiycem unutur gider inşallah. Bence sende gece kes cnm
(780 puan) tarafından
Sizinki kaç aylık.. benim en büyük sorunum emzirmeden uyutamiyorum..hafta içi bakicimizda oluyor uyuyor haftasonu bende uyumadı emmek istedi ama vermedim..akşam uyuturken veriyorum..acaba nasıl kessem bisey sürmek istemiyorum ama uyutma yöntemi bulamadım deliye dönüyor yatmıyor bağırıp çağırıyor çok ağlıyor emzirmeyince
(4,115 puan) tarafından
29 aylık cnm bız baya gec kaldik:) ben sirke surdum tadını beğenmeyince bıdaha istemedi vereyim diyorum yok diyor hıc ağlamadı da kucağıma gelip oturuyor sarılıyor sadece. Bısey sürmeden asla vazgeciremezdim asırı duskun sımdılık istemiyor bende cok yorulmuştum sureklı emiyirdu. Bence birsey sur vazgeçmez yoksa tiksinmesi lzm diye düşünüyorum.. Oglumda emerek uyur dogdugundan berı dun oyle biraz ayağımda salladim yanında durdum uyudu memeden umudunu kesti:) kolay oldu bu kadar beklemiyordum
0 oy
tarafından
evt cnm kesmeye baslamissin kes o yuzden ama azalta axalta birden degil.. merak etme zor olacak gibi geliyor ama cabuk alisiyorlar
(780 puan) tarafından
Zaten sadece akşam 10 gibi uyuturken bi de gece uyandığında 1  kere emziriyorum..bayagi azalttım ama emmeyle uyuma işini nasıl çözeceğimi bilmiyorum uyumuyor çok ağlıyor..sanki bisey sürüp tiksindirsem daha az üzülecek gibi ama yapmak da istemiyorum onu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.