0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından

image

cinsiyeti nedir

5 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından
Dişi kedi....... 
(74 puan) tarafından
bende hep dişi dişi diyordun. netten binbaktim organlari gelismemis daha yavru olduğu icin. ve erkeginkine benziyodu
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Dişi gibi ama tüğlerini hafiften kaldırıp öyle baksanız daha anlaşılır olur 
(74 puan) tarafından
nasil bakacagim cnm neresine. sanki alt kisimda iki tane torba var gibi
(1,538 puan) tarafından
Poposunun alt tarafına bakacaksın cnm orda dişilik organı yoksa top varsa erkek organ varsa dişi
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Dişi bu erkeğin ki sivri oluyor ya sevsinler pamuğu 
(74 puan) tarafından
sizce dişimi daha iyi erkek mi. erkek kedi eve koku saliyor diyorlar ama hic bilgim yok. altta sanki oluşmamış testisleri var gibi daha yavru ya. netten baktim erkeginki boyle gosteriyor
0 oy
(1,733 puan) tarafından

O bölgeye top gibi olan yerin dibine parmağınla az bastır bakalım erkekse pipisi merhaba der sana :):):) 

(74 puan) tarafından
elimde degdim top gibi birsey var ele geliyor. erkek galiba. ama dedigini yaparsam cani yanarmi? yavru ya
(1,733 puan) tarafından
Yanmaz kuzum
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım erkek gibi geldi benim sahiplendiğim kedi çok küçüktü daha gelişmemişti veteriner bile erkek galiba demişti arkada biraz şişlik var ondan erkek dedim ama bilmiyorum tüylü ya anlaşılmıyor o şiş yeri elle içinde bişey varsa erkektir 

Nerden bılıyon dersen de oğlumun doğduğu zaman sap testis karnında kalmış torbaya inmemişti dr ellere ellere buldu şimdi ben nerde diye ellere ellere buluyorum
(74 puan) tarafından
elledim evet içinde top gibi seyler var. zaten nettende baktim disininki uzun cizgi halinde oluyomus. bu nokta halinde
(2,103 puan) tarafından
Erkek canım öyleyse

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 230 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (721 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 304 göst.
26 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...