0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Binamıza kedi gelmiş bodrum katta yatıyordu bi kaç gündür bizim kapının önüne gelip ayakkabıların üstüne yatıyor bende ona yer yaptım sünger battaniye koydum eşim birazdan ona mama almaya gidecek ne maması alsın ıslak mamamı hangisini yer

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İkisini de yer ıslak mamaya bayılır ama.

Kuru alicaksa tavuklu alsn
tarafından
Tamam canım sağol yanına başka bişey vermeme gerek varmı
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından

goody marka mama almasın hayvanlar onu yemiyo friskey mi ne ben onun kuru mamasını alıyordum arada bir de yaş mama verebilirsiniz bir de ayrı bir kapta su :)

tarafından
Goody almasın tamam teşekkür ederim
(5,220 puan) tarafından
rica ederim canım
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Yaş mamaya bayiliyolar canim ama o kisa sureli gidiyor. Ondanda 1 paket alabilir kucuk zaten onlar ama kuru alin uzun sure gider.

Allah sizden razı olsun <3
tarafından
Bi kuru bi yaş tamam teşekkür ederim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yavruysa yavrular icin olanı alsın ama  büyükse farketmez. Yaş mamaya bayılıyorlar özellikle sığır etli olana
tarafından
Büyük gibi duruyor bayağı etli butlu çünkü tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Islak mama kuzum
tarafından
Tamam canım
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yaaa kedı aşığıyım 3 gün yavrum gıbı baktım bnde

Kızım bırakmadı kıskandı başka birine verdım bnde 
tarafından
Bende hayvanları çok seviyorum ama dokunamıyorum onlara bi korku var bende :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yas mamayi daha fazla seviyorlar genelde 
0 oy
(601 puan) tarafından
Sen yer yaptın ii güzelde herkes senin gibi anlayışlı değil maalesef yok bit olur yok iser pisletir diye kovarlar apartmandan kediyi kalabalıkmi hane sayısı ..ne güzel düşünmüşsünuz canim keşke herkes böyle anlayışlı olsa hava çok soğudu kendine bı yer bulmuş ne güzel :) ins kovmazlar apartmandan :( mama konusunda bilgim yok yazanlar olmuş zaten sadece yorum yazmak istedim Allah sizden razı olsun
tarafından
Kiracıyım binada canım ev sahibimle geçen sene köpek bakmıştık yine binaya sığınmıştı 4 dairelik bir binada oturuyorum sonuçta binada kedi var biliyorlar gelmiş sığınmış buraya benim kapımın önüne geliyor ne yapabilirim vicdanı olmayan kaldırsın atsın o zaman gidene kadar ben elimden geleni yapmak zorundayım
(601 puan) tarafından
Ay ne güzel ya bizim kapı önüne kap koyuyolarda köpek oraya yatiyo diye kabı atmışlar insanlarda vicdan yok artk ondan :(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Islak mamaya alıştırmamak daha iyi yoksa hep onu istiyor canım kuru mama tavsiye ederim. Maddi olarak da ucuza gelir. 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Annem ve ablam kedi besliyor canım genelde kuru mama veriyorlar ara da bir de  ödül olarak yaş mama veriyorlar yaş mamayı bayıla bayıla yiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 307 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 467 göst.
3 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.