+1 oy
1,747 göst.
Aile kategorisinde (279 puan) tarafından
dün gece insgramda fake  bi hesap yazdi unuttum sanma herseyi ailene anlaticam esine herekse seni rezil edicem felan yaziyordu kim olduğunu soylemedi goruntulu ariyordu ac diyordu yoksa seni rezil edicem felan diyordu bi erkekti ama bilmiyorm esime sizce soylesemmi elimde seninle ilgili resimler var diyor msjlar var diyo ama ben evliyim 8 yillik gecmiste bi kac kisiyle ciktim ama öyle sadcee yakinlasma oldu boyle terbiyesizce uygunsuz seyler soyledi kimseye soylememi istemiyorsan beni bosalticaksin azdim felan diyordu kim bu bilmiyorm cok korktum n yapicam 

57 Cevaplar

+11 oy
(2,498 puan) tarafından
Eğer tehdit edenin dediklerini yaparsan daha beter bı çıkmaza girersin o zaman eşin de inanmaz emin ol en iyisi şimdi söyleyip haklı olduğunu göstermen en azından bana niye söylemedin en başından kelimesini duymazsın haklı olursun
(1,772 puan) tarafından
Çok doğru bence de
(1,135 puan) tarafından
Eğer dolandırıcı sapığın tekiyse ki ben öyle olduğunu düşünüyorum  o zaman kocasını da durduk yere huylandirmis olmayacak mı?? Engeli basacakti cevap bile vermeyecekti ama sanırım biraz cekinceleri var ve cevap vermiş sanırım
tarafından
Bundan huylanan kocadan hayır gelmez, eşine azıcık itimatı varsa soz konusu olamaz suphelenmesı
-Reklam-
+2 oy
(2,630 puan) tarafından
Eşin normal insan evladiysa soyleyebilirsin

Çok kotu bi durum şikaywt etmen gerek acil
+2 oy
tarafından
Ya eşin seni deniyorsa 
(1,408 puan) tarafından
Benim ilk gebelik şuan nişan falan yok ama sanki ara ara suyum geliyor
tarafından
Shrina nasıl geçiyor hamileliğin 9 ayliktin galiba, herşey yolundadır umarım☺️
(997 puan) tarafından
Suyum geldi benimde nişanım gelmedi. Valla ranam herkes yolunda gibi görünüyor 2 haftadır 3 cm açıklıkla dolanıyorum suyum sınırın altında ama doğuma almıyorlar beklemedeyim 3 gün sonra tam 9 ay 10 gün bitiyor:D
(1,408 puan) tarafından
Shrina bugün benden nişan gibi bi şey de geldi postuma bakar mısın
tarafından
Hm anladım canım dikkat et kendine❤️
+1 oy
(3,434 puan) tarafından
Sakın düşme böyle bi hataya belliki yalan söylüo engelle gitsin 
+1 oy
(1,725 puan) tarafından
Polise git cnm kim senden ne ister 
+1 oy
(8,555 puan) tarafından
Bi süre instagramı kapat ya da eşinle paylaş ben paylaşırdım.. sakın boyle tehditlere gelme canım 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
engellesene canim. ayrıca sen cevap vermeden senin gördüğünü göremez 
0 oy
(562 puan) tarafından
Bence eşine soyle eğer soylemezsen tehdilerin ardı arkası kesilmez belli ki blöf yapiyor
0 oy
(7,467 puan) tarafından
Ne yapicammi mi var şöyle eşine niye korkuyorsun bişey yapmadiysan foto vs atmadiysan
0 oy
(701 puan) tarafından
Saf mısın bacım 8 senlık evlıymıssın 8 sene sonra gecmısımden bırı gelıp benı tehdıt edecek yapmazsan *** o.... nun evladı der engellı basardım esıme de anlatırdım esım benım herseyımı bılır ıcım rahat sıkıntı yok

korkma sacmalama lutfen 
0 oy
tarafından
Direk engelle 
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Hasttir:) tehdit msji suc teskil eder yarin seni sikayet edeyim goruselim deseydin muhtemelen dolandirici engellemek daha dogru eminim oyle korkutarak cok kadindan para topluyolardir 
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Karakolda görüşürüz diyeydinn n....

Engeli bas gıtsınm esininde tabiki haberi olmalı 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Cevap verip eşime söylüyorum diyip düz küfür etseydin ya 
0 oy
tarafından
Sylee yaa resimlerin herkese açıkmi acaba biyerlerden mi almış eşine syle nkdr gizleresen basın belaya girer 
0 oy
(531 puan) tarafından
Eşime söylerdim eşimden gizli saklı olmaz
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kendinden eminsen niye korkuyorsun canm sen tehdit et şimdi karakola gidiyorum onlar seni boşaltır de
0 oy
(3,603 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçmişte başkasıyla bir şey yaşamamışsan  cnm korkacak birşey  yok eşine anlat başkasından duyacağına  senden duysun  belki de seni işleten  eşindir birseyler duymuştur  seni deniyordur onu geçtim 8 yıllık evlisin ilk gun önüne  gelmeyen birseyin  şimdi önüne  gelmesi açıkçası  kuşku uyandırıyor  çünkü emin ol seni  tehdit edip  boşandirmak isteyen  biri olsaydı   evliliğin  başında  yapardı  sonunu beklemezdi  ve bu erkek senin nasıl medya hesabını biliyor  eşinin soyadıyla açmışsan 
0 oy
tarafından
Niye korkuyorsun eşine ver madem öyle hakkından gelsin hangi alçak böyle yapıyorsa dersini versin
0 oy
(7,278 puan) tarafından
Eşime söylerim ben olsaydım gerekirse instayida kapat kafayı taktiysa engellesen bile bulur. Polise şikayette edebilirsinr

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,340 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatya1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 962 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 498 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde A.l.p1453 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 519 göst.