0 oy
446 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Kizlar bebegim ishal ve kusmasi var karnini sicak tutsun diye kiloylu corap ciydirdim ama kilitlu corapla corapilmaz dolasimini bozar falan diyolar siz bebeklerinizi kilotlu corapla uyutuyor musunuz bi sakincasi sakincasi var mmi

16 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Beli lazer kesimle yapılmış kalın kesim Külotlu çoraplar var kalın kesim dediysem beli sadece ben yatırıyorum valla uyku tulumlarını pek istemiyor odası ilik ama külotlu.corap üzerine ince pijama giydiriyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Rahat yatamaz ve kan dolasimi rahat olmaz mumkunse corapsiz yatir ben oyle yatiriyorum
(887 puan) tarafından
Ama usuyor oyle zaten ishal karmi usumesin guzel tutsun diye giydirdim ve uyudu cikarsam mi acaba
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Valla canım ben gündüz bile giydirmiyorum.Kendim giydiğim zaman çıkardığımda acayip bi kaşıntı olurdu onunlavrahat edeceğini sanmıyorum
(887 puan) tarafından
Tmm cnmm sagol
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ben yatırıyorum duruma göre eğer soğuksa odası çok.ama onun haricinde giydirmiorm ve gündüzleri giydiriyorum bazen
(887 puan) tarafından
Oda cok sogyk degil hsttaiyideushal oldu karninitutsun sicakklsn istedim bnde ilk defa giydirdim korktum geride simdi bsy olur diye
(3,769 puan) tarafından
Yok ya ne olck cnm bir kreden filan herzamn giydirmiorsunya
(887 puan) tarafından
Cikardim cnm smdi icim rshst etmedi ishsl ini gcrelim sicak tutalim derken baska zarar lara mahal vermeyin herkes iyi degil diyor
(3,769 puan) tarafından
Içine sineni yap canım ozmn en doğrusu odur:)
0 oy
(759 puan) tarafından
Canım çorablı pijamalar var çok rahat kullanımları külotlu çorao gibide sıkmıyo tavsiye ederim lcw mini cityde fılan var
(887 puan) tarafından
Tmm cnm bakicam hemen sagol .cikardim simdi geti icim rshat etmedi
(759 puan) tarafından
İyi yapmıssın canım sende sagol
0 oy
(6,723 puan) tarafından
Bende çorapla yatırıyorum çünkü çıkarttığım zaman bacaklari buz gibi oluyor 
0 oy
(667 puan) tarafından
Kilotlu corap degil de ayakli tulum giydirip yatirabilirsin kan dolasimi rahat  olsun diye kilotlu corap giydirmeyin diyorlar ama cocuk usutmusse mecbur ayaklarinin sicak olmasi lazim 
0 oy
(29 puan) tarafından
Ayağına çorap giydiriyorum bidr pijaması zaten ayağı kapalı çoraplı yani ama kilotlu çorap asla giydirmem terletir bizim oda sıcak oluyor isalse mama ver biraz canım 
(887 puan) tarafından
Mama aliyirfu zaten de pek istahi yok cnm uc gundur cok cok az yiyor
0 oy
tarafından
Kilotlu çorap hiçte sıcak tutmuyor onun yerine altına ince Bi pijama daha giydir daha sıcak tutar karnı sıcak olsun diye karnına pamuklu Bi bez tişört tarzı bişi koyabilirsin
0 oy
(56 puan) tarafından
Oylemiymis ben kıs girdiginden beri kilotlu corabi gunduz gece cıkarmıyorum cunku gece kesinlikle örtmüyo uzerini 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Külotlu çorapla biz bile rahat yatamayız o yuzden giydirniyorum .onun yerine altlardan bi tane fazla giydirebilirsin. Ben 2 kat giydireceksem öyle yapıyorum. Bu arada ben almadım ama üzüm çekirdekli ayı var bebeğinin yatağına koyuyorsun isitip sıcacık oluyor 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yorganın üstüne çıktığı için evet yatırıyorum ertesi gün kilotlu çıkartır pijama giydiririm öyle donderirim çorapsız vs yattı ayaklar buz gibiydi gece üst açtığında 
0 oy
(471 puan) tarafından
Corapla bile yatırmıyorum  canım 
0 oy
tarafından
Valla ben hıc gıydırmedımm gıydırmıcem de 
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Valla havalar soğudu bende külotlu çorap la yatırıyorum oğlumu sıcak tutsun diye
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İshali kusması geçene kadar üşümesin diye yatsın bence birkaç günden bşy olmaz. Fazla rahat edemez çorapla. Küçükken bizimde annem üşümeyin diye yatırmış kardeşimde yatırırdık kışın, kan dolaşımı gayet akıyodu valla sapasağlamız bu kadar ince ayrıntı gereksiz geliyor bana. Ama rahatsız edebilir işte corap bende hiç çorapla uyuyamam mesela

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 627 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 297 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 342 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı