0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (433 puan) tarafından
20 günüm kaldı çok panik korku endişe heyecan son günlerimi Kur'an dinleyerek geçiriyorum ferahlık veriyor bana güç veriyor ama cok korkuyorum doğumdan sizin doğumlar nasıl olacak ilk gebelik birde yakınımda kimse yok o da ayrı bir kötü benjm için 

9 Cevaplar

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Sezaryenmi olacaksın cnm sağlıkla kucağına al inşallah 33 haftam oldu benim 
(433 puan) tarafından
Net belli değil canım tek duam hangisi benim için hayırlı olacaksa rahat olacaksa o olsun şartlamadim
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Son günlerinin tadini çıkar güzel düşün nefes egzersizleri yap rahatla. Bir anda herşey olup geçiyor. Dönüp arkana bakıp ne oldu ne yaşadım diyosun bebeğini düşün sadece sağlıkla gelsin inşallah 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Korkma canım korkdukça daha kötü oluyor. Rabbim elbet yardım eder. Moralini yüksek tut. Benimde yarın doğumum var ve suni sancıyla olacak. Bakalım inşallah herşey çok güzel olur. 

Sağlıkla gelsin bebişin ❤❤ 
0 oy
(984 puan) tarafından
Bu sene değil de geçen sene ağustosta doğum yaptım. Korkma inan var ya Bi anda bitip gidiyor. Evet illaki zorlukları var yalan söyleyemem ama rabbime öyle güç. Veriyor ki.. Düşünsene dünyaya Bi canlı getiriyorsun senin yavrun. Bundan daha güzel bir duygu var mıdır tartışılır. Allah isteyen herkese nasip etsin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bol egzersiz yap hurma ye tabi normal doğumsa. Bol bol dua et.. 
0 oy
(30 puan) tarafından
Benimde e5 gunum falan var ama bu ara bende cok kotu bir bunalma hissi var aglmak istiyorum surekli ruhum daraliyor sanki geceleride uyuyamiyorum anide uyaniyorum  oglum 2 yasinda tuvalete alisiyoruz bilmiyorum ondanmi acaba 
(30 puan) tarafından
35 gunum yazacaktim
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Canım benim ağustosla ilgili güzel anılarım yok o sebebten çokta şey etmicem. Herşey bir anda olup bitiyor. Agustos sıcagı berbat ama bunu söyleyebilirim. Hayırlı dogumlar olsun 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ağustos 15inden sonra doğum 

Ama sezaryen 

Beni havalar yordu
0 oy
tarafından
18gunum kalmış benimde ya,ama bebenin kilosu 2700 az dedi doktorum ,sizin kilonuz nekadar.benim ikinci gebelik benimde korkularım var ama bianda olup bitiyo her şey.

Bak 8ayi öyle böyle devirdik çok şükür yolun sonuna geldik.bi bakcaz ki bebislerimiz kucağımda olcak inşallah 
(433 puan) tarafından
Sezaryen zor mu
tarafından
Normal yapmıştım ben canim
0 oy
(25 puan) tarafından
3 ağustos sabah 8 de sezeryan içimde hep bir korku var bilmiyorum bide bir sürü kırgınlık hamileyken aldatilinca böyle oldu maalesef eşimle gireceğim yerde babam götürecek ama ben yinede sabır gösterip umutsuzluğa kapilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
10 cevap 302 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
23 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...