0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından

2. Gün iyiydi kaka vs bile yaptı tuvalete bugun 3. Gün kakasi falan normalde saatlidir yapmak istemediği için tutuyor :/ napicam bilmiyorum  çiş olayı zaten hiç olmadı sizin eğitimler nasıl gidiyor tavsiye vericek var mi bugün hiç oturmak istemedi tuvalete 

Sizinkiler de bi gün iyi bi gün kötü gibi miydi

4 Cevaplar

0 oy
(7,951 puan) tarafından
Bu çok sabır işi yaa pes etme tuvalet dediğin normal olanmi belki onda korkuyordum lazimlik aldinmi asko
(2,393 puan) tarafından
Aldim askim bu ilk denemeniz değil 17 18 aylıktan beri ara ara deniyordum korkmasın diye :/  sabrediyorum da üzülüyorum altına kaçırınca üzülüyor o da
-Reklam-
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Öğrenip tekrar başa sarabilir coook sabır ister kuzum bir ayda anca oturur düzen ve bu bir ay içinde sürekli başa sarma olabilir
(2,393 puan) tarafından
Oyyy nasıl olcak böyle ya kakasini tutuyor sıpa :/ inşallah başa sarmaları çok yaşamayız ya :(
(3,399 puan) tarafından
Valla kuzum 3 çocuk büyüttüm nasıl yaptım bilmiyorum şimdi kızım 27 aylık teşebbüs edemiyorum hiç sabrım gelmiyor
(2,393 puan) tarafından
Öğrenir inşallah o da cabucak ya sen hamileydin dimi Allah yardımcın olsun valla hamileyken eğitim vermek çok daha zor olur
(3,399 puan) tarafından
Yok bebeğim dur Allah olmayanlara versin ben babaneyim taşa tutarlar beni dogursam:))))
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Kaç aylık canım?her çocuk farklı ama eğitim  en geç 5.gun bitmeli bence bitmeyen bebekler hazır olmuyor henüz 
(2,393 puan) tarafından
25 aylık aa hiç öyle bisey duymamıştım:O
(2,586 puan) tarafından
Öyle yani ama bence 30. Ayı da çok geçirmemek lazım. O zaman da zorlaşıyor.  Bence en güzel 28 29 aylar . Kızıma 24 te denedim olmadı 26 da 2 günde öğrendi. Bak şimdi  oğlum 24 aylık onu 29 a kadar bekletecegim çünkü kaldıramaz biliyorum
(2,393 puan) tarafından
biraz daha denemek istiyorum ya bakalım burdan dönmek istemiyorum 3 gün bitti neredeyse az daha sabır edicem baktım olmuyor bi kaç ay ertelicem ne yazık ki
0 oy
(7,719 puan) tarafından

Kızım 32 aylık. Daha öncesinde de denemiştim. Hem İnci tanem hem de ben hazır değilmişiz o zaman.  Şimdi bitti çok şükür. Kakasını da çişini de yapıyor. 3 temmuzda başladık. İlk üç gün kaçırmalar oldu yine, anneciğim böyle yaparsan evimiz ve sen çiş kokarsın dedim öylelikle tuvalet korkusunu yendi çok şükür. Büyük çişi için de karnının ağrısı onu dışarıya çıkarırsan geçer dedim. Böylelikle onu da hallettik 2 hafta sonra.  Yani şimdi çok daha iyiyiz elhamdülillah. Bir de lafı sözü şu anda daha iyi anlıyor. Hikayeler uyduruyordum ilk. Çişin arkadaşının yanına gidecekmiş. Büyük çişin dinle ne diyor, diyordum, sonra ben çıkmak istiyorum diyordum sesimi değiştirerek. Öyle öyle alıştırdım çok şükür. Uzun oldu biraz anlatması :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 232 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...