0 oy
1,042 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Kızlarben dogum yapali 11 ay oluyor esimin ailesi cumhiriyet altini verdi ustelik kayınpederim kredi kartını verip cocuga kıyafet alın ne eksigi varsa dedi ama benim ailem 1 corap bile almadi bende olabilir durumlari olmamistir belki dedim su Zamana kadar da hala almadilar ustelik farkli sehirlerdeyiz hic gelemdiler ne dogumuma ne ziyarete 2 ay önce ablam dogum yapti oda farkli sehirde ama yanına gittiler ve bir suru takım ve altın kupe almıslar bendende saklamıslar ablamada soyleme demisler ama ablam icim rahat degil diyip bana soyledi bende tamam sorun yok dedim ama cok alındım ozellikle benden sakladıklari icin 1 ay kadar ben hic aramadim onlar beni aradi o zaman konustum sonra anneme dayanamayip neden boyle bisey yaptiniz ben evlat degilmiyim dedim kızdım neyse baristik ama simdide annem gidip esim hakkında ablama senin hakinda boyle konustu falan diye soylemis ustelik esimin demedigi seyleri ablam bana mesaj atti tartistik tatlıya bagladik ama esimle ablamin arası acıldı 4 gun oldu bu olay olali annemi aramadim hic arayasım gelmiyo cok kızgınım ona unutup hic bisey yok gibi konusayım mi sizce yoksa napayım bilemiyorum artık yaptıkları hatalar doldu tastı

12 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Annenin yaptığı cok yanlış birşey evlat ayri mi olmuş gerçekten aynısı başıma gelse zoruma giderdi. Ve ablan ile eşinin arasını da açmış 

Uzak dur canım biraz akli ve vicdanı ile başbaşa kalsın.bir müddet arama arasa da sen bakma
(56 puan) tarafından
Öyle yapmayı düsünüyorum ama evlat olarak hatamı yaparim bilmiyorum daha anlatmadıgim bir cok sey
(5,938 puan) tarafından
Anne olarak baya hata yapmış ama canım.
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Sen daha iyi bilirsin ama ailen kbkma ama mesafe koymak lazım bence yaptıkları şey çok yanlış hala da yanlışı sürdürmeleri daha da yanlış 
(56 puan) tarafından
Daha anlatamadigim bir cok sey var gercekten ama evlat olarak icim rahat degil yanlıslarınıda gormezden gelemiyorum artık
(3,769 puan) tarafından
Çok da haklisin aile diye herşeye sus pus olmak zorunda değilsin değil kimsede.. demekki zora düşsen yanında dai olmayacaklar iyiliği istediğim için diyorum bunları yanlış anlama olur mu.s
(56 puan) tarafından
Yok canım buraya fikir almak icin yazdım nihayetinde yanlıs anlamam tabiki zaten cokta haklısın zor zamanımda oldu ama maalesef tek kaldım
(3,769 puan) tarafından
Ozmn yanında olanlara bakıp yoluna devam ediceksin canım;) ♡
0 oy
(3 puan) tarafından
Annedir nihayetinde atsan atılmaz satsan satılmaz ama arama bence mesafeni koy çünkü böyle şeyler mazallah kendi evinin huzurunu bozar.Esinle iyi ol annen ararsa konuş çok merak edersen zaten ablandan da haberlerini alırsın .Tabi burada en önemli nokta onlara çok tavırlı olduğunu da eşine belli etme insanlar böyle durumları kullanmayı severler.Seninle annenler arasında kalsın benim naçizane fikrim bu yönde 
(56 puan) tarafından
Aynen canım suan tepkimi dısarıya gosterseydim esim coktan ailemle baglarımı koparmisti cunku esimi cok yanlis yaptilar sırf benim icin katlaniyo bende tepkimi disima yansitirsam esim siler hepsini ben boyle olsun istemiyorum
(3 puan) tarafından
Aynen olurda yarın birgün iyi olursunuz yasa gitmek istersin yada onlar gelmek ister esin önüne sürer yapılanları. Dediğim gibi büyüktür nihayetinde yaptıkları hiç his değil ama silemeyiz ne olsa da
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bence bir sure uzak dur acma telefonlarini yaptigi yanlisin farkina varsin
0 oy
(29 puan) tarafından
Ablanın durumu senden daha düşükse ona yardım etmeyi seçmiş olabilirler senin eşinin ailesi nasılsa sana destek oluyor diye. Ama ablanı doldurması yanlış tabi cahillik etmiş ama diyorsanki cahil değil bilerek yapıyosa bu nasıl anne derim
(56 puan) tarafından
Ablamın durumu masallah iyi canım maddi konudan benimde abalmında bi sorunu yok cok sükür annem akılli bi kadındır aslında ama neden boyle seyler yapiyo hoc bilmiyorum
0 oy
(658 puan) tarafından

Valla annen kaynana dan betermiş kusura bakma birine verip ötekine vermemezlik olmaz şahsen benim annem olsa aramam sormam :getlost:

0 oy
(491 puan) tarafından
Ah ah canım sakin darılma dünya mali dünyada kalır biliyorum alındın kırıldın belki ama 

Ne olursa olsun o senin annen tırnana taş deyse senin canın yanar 

Sakın annene küsme kızma sebepleri vardır bilemezsin sana yansitmiyordur belki 

O an öyle olması gerekmiştir boşver bebeğin iyi ve sağlıklı sen iyisin ve sagliklisin 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Valla canım evinin huzurunu bozan gözünün  bebeğide olsa uzak duracaksın. Annenin evlat ayrımı yapması çok yanlış hele de kardeşlerin arasına girmesi daha da yanlış tabiki anneler baş tacıdır ama bir süre tavrını koy derim
0 oy
tarafından

Sana bişi diyim mi güzel kardeşim ,

Bence annen ile arana mesafe koyma ve konuş , bak çoğumuz burda esimizin annesi yüzünden eslerimizden şiddet hakaret görüyoruz , kaynanalarimiz eslerimizin yanında bize ne kadar haksızlık etse dahi bizim kocalarimiz kendi anneleri ile aralarına mesafe koymuyor, 

Demek istediğim şu erkek milleti nasıl her haksizliga karşı kendi ailesinden vaz geçmiyorsa , biz kadın milleti de her ne olursa olsun vazgecmemeliyiz , sen annen ile arana mesefa koysan emin ol eşin gün gelir bunu yüzüne vurur, ha tabiki annen bebeğin için güzel bir hazırlık yapmalıydı ama yapmamış bu kırgınlığı içinde yasa ama yinede annen ile arana mesafe koyma ...

Bebeğin sağlık olsun yeter sana ...

0 oy
(650 puan) tarafından
Ayda bir kere ne haber nasılsın diye kısa bir arama yapıp, çocuğa bakmam gerekiyor diye çabuk kapatmaya gidersin... Anne baba hakkını yerine getirmiş olursun.. Allah yardımcın olsun... Yurduna yuvana bolluk bereket sağlık sıhhat mutluluk daima huzur  versin
0 oy
tarafından
Annen kendı yaptıgını temızlemek yerıne bırbırınıze dusurmus cok yanlıs ben olsam bı muddet konusmam
0 oy
tarafından
Ablan da çok masum deil valla içim rahat etmiyo diye bilerek söyledi çok bariz yani 

Sen ailenle ne yaşadın bilemem orta da bişi yokken sana böyle davranmaları çok saçma hadi kaynanan olsa dicem ki gelini kıskanır vs oğlunu kıskanır diye de ama anne baba (öz) neden böyle yaosin ki 

Ben senin yerinde olsam konuşmam uzun bir süre ne ablamla konuş ne de annenle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 338 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
0 oy
2 cevap 115 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu

378,203 soru

11,319,628 cevap

34,765 kullanıcı

...