0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle yaşıyoruz çok cimriler ve yaz boyu yemek yapmıyorlar evde çocuklara göre hiç birsey yok ne yumurta yoğurt peynir zeytin hiç bişey yemiyolar öyle tuhaflar kurban kestiler hepsini buzluga attılar sadece kendilerine göre et pişirdiler oturup yediler kimse demedi yermisin diye bende yardım alıyorum kendi imkanlarımla hergün kara kara düşünüyorum ne yapsam çocuklara diye 2 bin lira alıyorum dolabı dolduruyorum aklınıza ne gelirse ancak taş catlasa 2 hafta yetiyor aldıklarım prada bitmiş oluyor sabah oglen aksam yogurt yedirgimi bilirim kucuk kizima yok cunku eşime inandıramıyorum evde bişey olmadıgına yedircek bisey bulamiyorum diyorum dolaba bakiyo diyo pekmez var dalga geciyo bi bez aldirmak icin bi hafta yalvariyorum bilmem naparim bezini diyo dileneyimmi napim diyorum dilencisin zaten diyo dunde eve gelmedi simdiki aklim olsaydi asla evlenmez calisir yer icer gezerdim iki iste calisiyor esim belki 15ten fazla aliyor cebinde 5 kurus parasi yok butun parayi alip borca veriyo bizide hala oyaliyo ev tutucam diye tabi burda babasinin evinde hicbi masrafi yok rahatliga alismis niye ayri eve cikip rahatini bozsun bu pahalilikta *** oglu ***

19 Cevaplar

+2 oy
(1,189 puan) tarafından
Paranı harcama bunlara dolabı niye dolduruyorsun dışarı cikabiliyorsan gizlicene çocuğuna bişey al odana kat onlarda görmesin sen ve çocuklarına yeter paran artar bile 
tarafından
Anladığım kadarıyla ayrı dolabı var.
(1,189 puan) tarafından
Nasıl ayrı dolabı var o dolaptanmj gelip alıyorlar eşyalarını
tarafından
Buzdolabı ayrı olabilir.  Dolabimdan alıyorlar dememiski. Bitiyor 2 haftada demis
(1,189 puan) tarafından
Tamam evin dolabına alıyor ben öyle anladım
-Reklam-
0 oy
(8,349 puan) tarafından
Ve sen böyle bir adama hala karılık mı yapıyorsun.... 
(2 puan) tarafından
Napabilirim sen söyle çocukları bırakıp gidemem onlarsiz yapamam
(8,349 puan) tarafından
Git yada çocuklarını bırak demedim bu adama karılık yapma dedim
(8,349 puan) tarafından
Ailen arkanda değil mi çocuklar için üzüldüm :(
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çocuğa Bez almayacak yemek için destek olmayacak ne diye yaşıyor o. 
(2 puan) tarafından
Herşey var evde diyo hiç bişeyde yok yemin ederimki işine gelmiyo gormemek
(1,928 puan) tarafından
Böyle insanları anlamıyorum ben. Ya biz çocuk yesin diye ağzımıza sokmuyoruz bazı şeyleri. Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor çok.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bu adama sakin ikinci çocuk yapma sakin Kendi çocuğuna bez alsin diye neden yalvarıyosun ay sinirim zipladi ya rezillik cikar sende bak nasil kuzu gibi oluyolar iyilik yaramıyor artik
(2 puan) tarafından
Iki cocugum var zaten :( Vallahi öyle eziliyorumki bişey isterken ya diyorumki söylemeden biseyleri anlaman lazım habire yap et demekten o kadr yoruldumki sonrada diyoki eve gelince huzur vermiyosun gorevini yapsa agzimi acmicam ama deliriyorum
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Çok sorumsuz yaa
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Allah eşine akil fikir versin böyle hayatlar okuyinca o kadar üzülüyorum ki bugün senin için dua etcem inşallah eşin aklını kullanıp çocuklarına iyi baba sana iyi bir eş olur 
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Tövbe estağfirullâh
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Offf kötü postlar beni çok etkiliyor :(

Ne borcunuz var ki bu kadar hepsini borca veriyor yazmissin aile evindeyken nasıl çok borç yapıldı böylesine:(

0 oy
(1,650 puan) tarafından
Bağlama bez bırak bütün eve s.csin ben olsam öyle yaparım.  Allah yardımcın olsun ins
tarafından
O evde yine çocuklar ve kendisi yaşayacak .bumudur çözümü .kocası çocuklara bakmayacaksa ne zikkima çocuk yapiyir .hadi birinci oldu ikinciyi niye yapıp kadına eziyet edion .ya çok üzüldüm valla ne hayatlar var sukrede sukrede duruyoeum burda.bence dolabı doldurma canim.odana koy orda yedir içir yada dışarda al yedir boşver ne dolduruon dolabı bo...kk yesinler ailesi
0 oy
tarafından
Allahim o çocuklara hiç mi üzülmüyor Allah vicdan merhamet versin inşallah keşke öyleleri evlenmese çocuk sahibi olmasa olan çocuklara oluyor yine
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Yardım paramla neden dolabı dolduruyorsun. Çocuklarına bez eksikleri ve karnını doyurmak için yiyecek al tek kuruş verme onlara
(86 puan) tarafından
Katılıyorum bence dolabı dolduracağına bez stoğu yap diğerleri kartında kalsın zıkkım yesinler kartınıza verme sakin yardim kesildi falan de verme
0 oy
(212 puan) tarafından
Nasıl bı aile bu ya. Nasıl aldılar seni bu cimrilikle hiç mi anlamadın evlenene kadar
0 oy
tarafından
Çok sinir oldum sizin isteklerinizi yapamayacaksa ne işe yariyor bı bez yumurta yoğurt almazsa ne halta yarıyor çocuk yaparken iyi bakınca yok 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
2000 lira para alıyormuşsun canım herhalde yardım parası alıyorsun onu yazmamışsın niye dolabı dolduruyorsun ki çocuklarına ve kendini al bir şeyler sakla odaya çocukları yedir dolabı doldurmak da hata yapıyorsun
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Ben asla istemem liste yaparım bunlar alınacak derim o kadar almadımı gerisini kendi düşünür gerçi hiç öyle bişey gelmedi başıma kendi alır gelir ben bez bıraktırcam diye uğrasıom o alıp geliyor ama bezin lafını etmemesi gerek çünkü çocuk için ihtiyaç o valla bacım ne diyeyim onu da bilemedim ama sana ve çocuklarına bakmakla yükümlü ailen arkandaysa çık git sen adam oluncaya kadar gelmiycem paşa Paşa'da orada benim ihtiyaçlarımı karşılayacaksın de
0 oy
(252 puan) tarafından
Coğrafya kaderindir diye bir atasözü var fukara cimri insan 100 bin TL maaş da alsa yine cimri yine fukara oluyor canım benim eşimde 30 bin TL yakın maaş alıyor ama çok cimri çocuğuma hiçbirsey almaz sadece mutfak giderini alıyor başkada eve hiçbirsey almaz 1 yaşında oğlum var diyor ki tuvalet eğitimi ver herzaman bez alamam diyor bana
0 oy
(890 puan) tarafından
Biz söz var bilen bilir varken yok dersen yok diye diye yok olur hayır hiç imkanınız olmasa peynir zeytin almaya bir şey diyemem adam da üzülüyordum derim ama varken yok demek gerçekten üzücü bir durum ne bu kefenin cebi yok çocuklara yazık günah sende dolabı doldurma bırak ne yiyecekler koca insanlar hazıra elbet yer bitirirler sen çocuklarının ihtiyacını al 2 peynir alıyorsan 1 al çocukların yesin 
0 oy
tarafından

Ailen yok mu canım senin? 

Madem sana çocuklara bakmayacak ne diye evlenmiş pislik kocan ! 
Allah yardımcın olsun çok zor işin.. 
0 oy
tarafından
Bu adam ne işe yarıyor çok merak ettim,bı tek o işi yapiyor galiba.gerisi yok...

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 427 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...