0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından

Resimliimage

Bugün lekem geldi çok hafif kahverengi Bi leke görür görmez geldim acile idrar vekan tahlili yapıldı hersek normal dendi ama karnimdan baktı doktor kese var bebek yok hala ben gebeliğimi 4haftalikken öğrenmiştim 2hafta sonra gittiğimde doktorum hala 4+5 dedi sadece 5gun kadar büyümüş 2hafta da kese var ama bebek yok bugün de acildeki doktor baktı yine kese var bebek yok sizce geç dollwnme mi boş gebelikmi kan sonucumdan bisey anlamıyorum bakabilir misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından
Bu kan sonuçları ile belli olmaz boş gebelikte olsa beta yükselmeye devam edebilir kuzum ben iki gebeliğim de bunu yaşadım haftası geride kaldı kürtaj ile sonuçlandı inşallah seninki sağlıklı ilerler herşey gönlünüzce olsun 
(164 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağol doktoruma gidicem bide yarın bakalim sizin adinizada çok üzüldüm çok  zor Allahim kimseye yasatmasin gerçekten Allahim yardımcımız olsun inşallah:(
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yani bu değere göre haftası büyük canim ama geç döllenme olabilir 1 hafta daha bekle bakalım tekrar görün doktora bazı minnaklar kendini hemen göstermiyo içini ferah tut,boş gebelik geçirmedim yanlış bilgi vermiyim onun hakkında bise diyemem ama olumlu yönden düşün 1 hafta daha sabret bakalım ne dicek o zaman 
(164 puan) tarafından
Umarım öyledir gwc dollenmedir çok korkuyorum :(
(9,626 puan) tarafından
Yani benim ikinci gebeligimde geç döllenme olmuştu 6. 7. Haftaya kadar görünmemisti şuan çok şükür 2 yaşına giricek inşallah sağ salim alırsın kucağına Rabbim gönlüne göre versin stres yapma sen ❤️
(164 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah Allah razı olsun ❤
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Sonucuna göre gebelik 6 haftalık olması gerekiyor benim 4 haftalıkken kese göründü 5 haftalıkta kalp atışı duyuldu 
(164 puan) tarafından
Evet öyle ama ultrasonda 4+5 çıkmıştı bide bugünkü lekelenmem adet tarihime denk geliyo bu ne anlama geliyo bilmiyorum
(1,347 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah tatlım
0 oy
(252 puan) tarafından
Canım daha çok yeni 8. Haftada anca karın udrasyonuyla görünüyor . Kalbini rahat tut daha çok yeni  sürekli doktora gitme yazık sabırlı ol biraz bende 6+3 boş kese görünüyordu 8 .haftada karın udrasyonuyla bebek göründü Dr emin olmak için vajinal ultrasonla baktı kalp atısı duyduk .geç döllenme olduğu için gayret normal bunlar 
(164 puan) tarafından
Peki 2hafta da kese gelismemesi normalmi acaba ben ilk 4haftalikken öğrendim gebeligimi 2hafta sonra 6haftalikken gittim doktorum 4+5 dedi 2hafta da böyle olması normal mi birde bugün ilk defa kahverengi lekem geldi oda adet tarihime denk geldi bu neyin nesi onuda bilmiyorum
(252 puan) tarafından
Kanamayı bilmiyorum ama bende 5+2 hamile olduğumu öğrendim karın udrasyonuyla kese görünmüyordu bile Dr vajinal ultrasonla bakmam lazım dedi ben çekindiğim için istemedim 6+3 boş kese göründü doktor geç döllenme olabilir dedi ben yine vajinal ultrason olmak istemedim 8. Haftada çok şükür bebek var ama kalp atışı yok yok bu sefer vajinal ultrasonu kabul ettim ve kalp atışını duyduk
(252 puan) tarafından
Dediğim gibi sabırlı olmalısın geç döllenme olduğu için  10. Haftaya kadar beklemelisin  diğer postları okudunmu bizim gibi yüzlerce geç döllenme olan var . sabırlı ol hamileliğin tadını çıkar . Doktor söyle lekeyi düşük varsa ilaç yazıyor
(164 puan) tarafından
Progestan yazdı doktor ama herkes boş gebelik diyo umarım geç dollenmedir:( bu arada ben lekelenmemi adet günümde gördüm bu neyin nesi onuda pek anlamadım kimyasal gebeliklerde oluyormuş ama kese gozukmezmis kimyasalda ama bende kese var bebek yok
(252 puan) tarafından
Dediğim gibi sabretmelisin bol bol dinlen su iç kimyasal gebeliğin olsaydı yoğun kanaman olurdu  hem kesende var bir demede hemen bebek oluşmaz zamana bırak sakin ol hamileliğin tadını çıkar benim ablamda yeni hamileyken kanaması yoğun olurdu şimdi bir kızı oldu çok şükür  yaşadıkların normal şeyler akışı bırak 2hafta sonra bebegide kalp atışınıda duyarsız inşallah
0 oy
(891 puan) tarafından
Progestan başladılar mı vermedilerse iste prulaton iğne yapılması da lazım 
(164 puan) tarafından
Progestan verdiler iğne yapmadilar bahsetmedilerde
0 oy
(982 puan) tarafından
Bence geç döllenme
(164 puan) tarafından
İnşallah ❤

İlgili sorular

0 oy