0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (2,156 puan) tarafından
Her temizlik yaptığımda sinirim bozuluyor bizim ikinci evliliğimiz .tam okul zamanı idi evlendiginzde bende eşya filan sonra alırız önce çocuklar deyip eşimin eski düzenine geldim şimdi biraz iyiyiz durumumuz bende elden çıkarmak istiyorum eşyaları dun tabure vardı attım zaten kırık diyor neden attın bende yalan söyledim elimi kestim diye üç ay oldu kırık sandalye salonda bekliyor yaptırayım dedim 300 lira dediler atayim dedim eşim ben yaparım diyor ya üstüme yapıştı kaldı ben eski uskuyle yaşamak zorunda mıyım ya bir iki bişey alıyorum kızı laf ediyor niye aldın diye zaten artık onu hiç umursamıyorum da eşimin dun kırık tabureye laf etmesi sinir etti diyor sen atmazdin ne oldu ya iyi durumumuz işte hala eski eşya mi kullanayim

8 Cevaplar

0 oy
(11,472 puan) tarafından
Karşına al güzelce konuş bence canım erkekler eşyaya önem vermiyorlar ama biz sabah akşam o eşyalarla yaşıyoruz 
(2,156 puan) tarafından
Ya dedi ilk başta istediğini kullan istediğini at ben şimdi birşey yapınca sorması sinir ediyor zaten ben çoğu eşyayı kullanıyorum ama birşeyi attim mi niye demesi sinir ediyor
(11,472 puan) tarafından
Ceplerinden para çıkacak ondandır o bosver takilma  :)
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Otur konuş canım oturup anlaşılmayı bekleme herkes o kadar ınce fıkırlı degıl yada ıslerınde gelmez al karsına anlat hayatım bız boyle konustuk eskı esyalara geldım ama cok sukur sımdı durumumuz ıyı ben kendı duzenım ıcıme sınsın ıstıyorum buna hakkım oldugumu dusunuyorum yuvada daha mutlu olmak ıstıyorum ıcıme sıne sıne temızlık yapmak ıstıyorum de acıkca anlat duygularını sonucta 2. evlılıgın nasıl olıyorda boyle ıkıncıde kendınızınkı ezdırıyorsunuz anlamıyorum kusura bakma kırmak degıl nıyetım ama sütten agzı yanan yogurdu ufle elı bastan bırseyler konusulmalı
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Başta kabul etmeyecektin bence o eşyanın üstüne yeni düzen kurmayı 
(2,156 puan) tarafından
Çünkü parası yoktu o an benimde yoktu alıyor şimdi imkanı olduğu müddetçe ama bir şeyi attım mi yüzü düşüyor
0 oy
tarafından
Vallah eşini dinleme eski ne varsa af 
0 oy
(8,474 puan) tarafından
Yalan söylemek yerine oturup karşına konuşman daha mantıklı durumu anlat çocukları düşünüp bu şekilde kabul ettim ama artık değişim zamanı geldi baktım almıyorsun tek tek hepsini atacağım de 
(2,156 puan) tarafından
Dedim kaç kere atar boş evde otururum diye zaten atilmayinca alınmayacak anlaşılan bu gazla sandalye yi de atarım
(8,474 puan) tarafından
Geç bile kalmışsın canım malasef iyilik yaramıyor bazı adamlara
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Bunları yaşamaktan korktuğum için hep mesafeli durdum ikinci evliliğe pinti ve hesapçı adama hiç tahammül edemem çünkü.
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Güzelce al karşına konuş yavaş yavaş bişeyşer alalım eski eşyaların içinde oturmak istemiyorum falan de yine de anlamıyorsa yalandan ayaklarını kır ya da onun haberi yokken at çöpe 
0 oy
(747 puan) tarafından
Alıştırmışsın bacım ilk gün atacaktin şimdi sen bir lira masraflık birşey istersen göze batar gerek yok yine idare et der
(2,156 puan) tarafından
Haklısın bende bu kanatteyim zaten ama geçti gitti artık akillanmam çok geç oldu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 206 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
5 saat önce Diğer kategorisinde nehir2020 (813 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 210 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
26 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde CesurunAnnesi (16 puan) tarafından soruldu

382,039 soru

11,437,732 cevap

35,005 kullanıcı

...