0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından
Kızlar 4haftalikken gebe olduğumu öğrendim 2hafta sonra gittiğimde 6olmam gerekirken hala 4haftamda olduğumu öğrendim  tam olarak 4+5 bugün tekrar gittim 1hafta geçmişti aradan bugün de tam5haftalik dedi doktorum kesen aynı ölçüde buyumemis bu gebeliği sonlandirmamiz gerekiyo dedi ama beklemek istersenbekle sen bilirsin ama bu kesenin içi dolmicak bana sorarsan dedi napicagimi şaşırdım çok üzgünüm:( alttan muayene felan da etmedi offf :( sizce beklemelimiyim kısacası 3hafta da 1hafta büyümüş kesem normalde 7haftaligim ama 5 gözüküyor:(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen bence 2 ay bekle 
(2,393 puan) tarafından
Ahhahshd senin fakirinimm ben aşkımmmm ahhahwhshqhagah
(8,304 puan) tarafından
Boşver in kızlar ya inan can sıkmaya değmez benim yoruma cevap vermiş şahıs kale alıp karşılık bile vermedim var burda mimlenmiş bunun gibi her yoruma atlayıp insanları daha da üzen sinir edenler
(2,393 puan) tarafından
Aaa sana ne yazmış askim aliyim mi kellesini :D
(4,216 puan) tarafından
Aynen kizlar olaysız dagilalim lütfen herkes kendi vicdani kadar bosverin
(164 puan) tarafından
Kızlar Allah razı olsun hepiniz arkamda durmussunuz sagolun ben aslında başta imalikonustugunun farkindaydim ama yine ona rağmen cevap verdim sorun değil kafama takmıyorum böyle cevapları:)))
-Reklam-
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Bı başka doktora git istersen 
(164 puan) tarafından
Dün acildeki doktor görmüştü beni oda aynisini söyledi kese var bebek yok kese buyumemis onun dışında farklı başka Bi doktor daha görmedi:(
0 oy
(8,304 puan) tarafından
Başka doktora gittin mi canım bir özele falan 
(164 puan) tarafından
Dün acildeki doktor görmüştü beni oda aynisini söyledi kese var bebek yok kese buyumemis onun dışında farklı başka Bi doktor daha görmedi:( bu gittiğim doktorum da özel zaten oda kürtaj diyor
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Başka doktora git biraz bekle
(164 puan) tarafından
Dün acildeki doktor görmüştü beni oda aynisini söyledi kese var bebek yok kese buyumemis onun dışında farklı başka Bi doktor daha görmedi:( 10haftama kadar beklemek istiyorum bakalım:(
0 oy
tarafından
Sen istersen özele git doktor resmen başından savuruyor seni baya kontrol etmesi lazım hem alttan hem karın bolgenden tahlil fln yapması lazım ben kontrole gittim kesem gözükmüyordu doktor baya uğraştı karnımdan bakmaya çalıştı baktı olmuyor alttan baya baktı sonra tahlile gönderdi kaç kez 
tarafından
Doktor bu pat diye söyler mecbur söylemesi lzm sen hangi sehirdesin tam olarak
(164 puan) tarafından
Canım ben İstanbul ama istanbuldan cikiyosun baya silivri ilcesindeyim
tarafından
Biliyorum orayı belki dedim benim oturduğum yerdesindir doktorumu tavsiye edecektim sana bende sakaryadayim Rabbım hakkında hayırlısını nasip etsin ilk bebeğin mi

Bak kardeşim benim bebeğimde kürtaj oldum ama benimki 2 haftada karnımda ölüydü mecbur aldılar eğer senin durum kötü olsaydı senide direk alırlardı böyle bekletmezlerdi vardır herseyde bi hayır iyice düşün karar ver gene bir kaç doktora gozuk araştır hangi doktor iyi ona git
(164 puan) tarafından
Canım doktor beklwtmiyo aslında ben bekliyorum doktor net konuşuyor kürtaj olman lazım diyor boş gebelik diyor ben Bi umut bekliyorum işte:( sizin adınıza da çok üzüldüm gerçekten çok zor durum Allahim kimsenin başına vermesin inşallah:(  bu arada ilk değil ikinci olacaktı bitene kızım var 3 yaşında onda hiç böyle sıkıntılar yaşamamıştım:(
tarafından
Ben hiç çocuğun yok sandım istersen bekletme doktorun dediğini yap senin için tehlikeli olabilir bak arkanda bi evladın var onu yanliz bırakma ona tutun artık başka xmn yeniden denersin  olmaz mi
0 oy
tarafından
Başka doktorlara da git tek doktorla kalma
(164 puan) tarafından
Dün acildeki doktor görmüştü beni oda aynisini söyledi kese var bebek yok kese buyumemis onun dışında farklı başka Bi doktor daha görmedi:( ama 2hafta sonra Bi doktor var oraya gitmek istiyorum
tarafından
Evet bekle ona git
0 oy
tarafından
İki hafta kadar bekle başka bir doktora gorun sonra da eğer 7. Haftada kalp atışı duyulmazsa o zaman mecburen kürtaj olursun canım benim  gebeligimde de öyleydi sonra doktor biraz bekleyelim kese var ama zor dedi on gün sonra gel dedi bende randevu bulamadım 20 gün sonra gittim oluşmuştu kalp atışını duyduk
(164 puan) tarafından
Çok güzel Allahim benimde yüzüme güler inşallah umarım Bi mucize olur :(
tarafından
İnşallah canım hayirlisini dile sağlıklı olmasını işte olur insallah
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Çok üzüldüm:/ inşallah bir dahaki kontrolde kese dolu olur :/  kaç hafta sonra tekrar gidiceksin ?
(164 puan) tarafından
3hafta da sadece 1hafta ilerlemiş doktorum kesin kürtaj gerek diyo net konusuyo ben beklicegimi söylüyorum 1veya 2hafta sonra başka Bi doktora gorunecwgim alttan bakilmasini isticem umarım bu kez Bi mucize olur :(
(2,393 puan) tarafından
İnşallah:/♡

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu