0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından

Kızlar ben sürekli post acıyorum artık hepiniz beni bilmissinizdir suan durumum malum ortada 3hafta da sadece 1hafta kesem büyümüş suan 7haftaligim ama ultrasonda 5hafta gözüküyor doktorum ısrarla kürtaj diyor ben yinede 2hafta kadar beklicem ama sonucum kürtaj olursa eğer şunu merak ediyorum sormak istedim kürtaj sonrası ne zaman hamile kaldiniz yani kürtaj gebeliği geciktirir diye duymustum sanırım ben :(

3 Cevaplar

0 oy
(738 puan) tarafından
4 5 ay sonra hamile kaldım . Boş gebelikten olmuştum hemde üst üste oldum içimde parça bıraktıkları için 
(164 puan) tarafından
İyi Bi doktor seçimi gerçekten çok önemli nasıl oluyor öyle nasıl birakabiliyolar insanların hayatları söz konusu bu kolay mı ya Allahim yardımcımız olsun canım muhtemelen bende kürtaj olucam herhalde 1.2 hafta daha bekleyip bakalım hayırlısı olsun hakkımızda:(
(738 puan) tarafından
Aynen öyle . Sende hiç üzülme vardır Rabbim in bir bildiği. İnşallah tekrardan güzel haberler ile gelirsin ❤️
(164 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah ❤❤
-Reklam-
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ben iki ay sonra hamile oldum cnm 
(164 puan) tarafından
Muhtemelen bende kürtaj olucam:( umarım daha sonrasında yakın zaman da bende güzel haberlerle gelirim inşallah:( siz neyden kürtaj olmustunuz
(1,189 puan) tarafından
Kalbi atmiyordu oldum cnm inşallah sende olursun takma kafaya bu kadar uzulmede rabim hayırlısını en güzel şekilde veriyor şuan 30 haftalık hamileyim bebişim kız çok seviyorum onu gelmesini bekliyorum sizede bu günler uzak değil yakın merak etmeyin
(164 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah bende yakın zaman da güzel haberlerle gelirim buraya:( bu arada sağlıkla kucaginiza alın inşallah ❤
(1,189 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Ben tek tüple iki ay korun dedi bıraktığın ay olur dedi cidden iki ay korundum bıraktıgm ay oldum bak dış gebelikden ameliyat olmama rağmen hep şey düşündüm olma ihtimali 100de .37lere falan düşmüştü herkes yumurtliklarini aldırmıs diyordu bende kafayı oyalamaya kursa başladım takmadım dusunmedim bıraktığım ay oldu adetim düzene girdi doğumdan sonra 4seneye yakın korundum kafaya takmadım hiç umursamadım bıraktığım ay oldu bunun için sana bir ay sonra iki ay sonra olur demek çok saçma vücudun yumurtalıkların yumurtlama günü denk gelmesi bunlar hep bir ihtimal senin piskolojin en önemlisi kafaya takipda bebek olmuyo diye yatıp kalkarsan olmaz ama akişina bırakırsan daha rahat olur şunu düşün bak bikere hamile kalmışsın demekki esindede sendede sorun yok çok şükür gene olur kafaya takma
(164 puan) tarafından
Tabiki canım çok şükür halimize herdeyin farkındayım ama bu şekilde insan yasayincada takmamak elde olmuyor üzülüyorum haliyle bende insan içinde hiç belli etmiyorum ama burada merakimi soruyorum buraya döküyorum içimi:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.