0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anne evine gidince kendi evinize donmek istiyo musunuz kizlar nerde daha rahat huzurlu sunuz  

45 Cevaplar

+2 oy
(2,011 puan) tarafından
Kendi evim tabikide
(7,949 puan) tarafından
++++++
-Reklam-
+2 oy
(6,245 puan) tarafından
Kendi evim tabikide 

Eşim olmamasina rağmen şuan annemlere gidince nefesim kesiliyor hemen evime dönmek istiyorum
+2 oy
tarafından
Evim evim güzel evim
+1 oy
(13,821 puan) tarafından
Cok ozluyorum cok da seviyorum ailemi ama tabi insan kendi evini kendi duzenini ariyor hele de cocuklarla en guzeli kendi evi insanin Rabbim herkesin yuvasina saglik huzur versin 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Tabikide kendi evimde
(2,091 puan) tarafından
Kendi evimde annemle iyi anlasamam
(4,216 puan) tarafından
Annemle süper anlaşıyoruz çocuklarda bayılıyor oraya gitmeye haftada bir iki giderim yakiniz zaten ama hicbir yer evim gibi olamaz annemin evi bile olsa ki orda bana karışan eden hiç kimse yok
0 oy
tarafından
Sarayada gitsen insanin yuvası evidir tabiki aile evinde çok rahatım fakat yinede insan evini özlüyor 
(0 puan) tarafından
Ayinin biri kiz kacirip daga çikmis. Abileri oesine düsmüs 4 sene sonra kizi bulmuşlar.ayiyi vurup kardeslerini eve getirmişler.kizin gözyaşlari dinmiyomuş.ayiydi uyuydu kocam idu,çaliydi çirpiydi yuvam idu deyip. Esi öldığu icin bsba evine donen biri olarak  diyorum diken olursunuz
.
0 oy
tarafından
Kendi evimde rahatım anneme pek gitmek istemiyorum iki tane yiğenim var annesiz büyüyorlar kızım bana anne dedikçe onlar üzülüyor diye gitmek istemiyorum pek eşim ısrar ediyor arada gidiyoruz onda da vicdan azabı çekiyorum 
tarafından
En küçüğü simdi 1 gidiyor en büyüğü 4 yada 5 gidiyor
(625 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm. Onlar nasıl anne babaymış öyle yaa. Başkalarıyla mı birlikteler yoksa?
Bir de sosyal hizmetleri neden düşünmediniz? Öyle yurtlarda değil bizimkiler gibi evlerde kalıyor çocuklar artık. Çocuk evleri deniyor bu evlere de. En fazla 5 çocuk kalıyor bir evde. 4 kardeş oldukları için onlara bir ev kiralanır. Tüm eşyaları alınır dayanır döşenir. Tüm ihtiyaçları karşılanıyor. 24 saat bakıcı başlarında. Bu evlerin sorumlusu olarak çalıştığım için detayları biliyorum o yüzden yazıyorum. Yakınlarıyla her hafta telefon görüşmeleri ve her ay yüzyüze görüşmeler de oluyor. Yani ne biliyim aklınızda olsun çok zorlanırsanız. Eliniz sürekli üzerlerinde de olur. Hep haber ve bilgi alabilirsiniz de.
tarafından
Dedik kaç kez babası kafayı yedi yok onlar benim çocuklarım fln eger gizlice verirseniz hepinizi öldürürüm baya baya tehdit ediyor sosyal yardıma başvurduk para veriyorlar her çocuk başına ayrı ayrı onuda babaları yiyor vermiyor haram zıkkım olsun babaları şehir şehir dolaşıp calisiyor artık ne halt yiyor bilmiyoruz annesi evlendi gitti anne baba bile denmez bu sıfatlara bu senin dediğini yeni duydum böyle birsey olsaydı kesin sosyal yardim söylerdi çünkü kaç kez gittiler yardım için başvurmaya
(625 puan) tarafından
Söylememiş olabilirler. Sosyal yardım dediğiniz şey sosyal ekonomik destek galiba dimi? Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama her şehirde ve her ilçede ‘Sosyal Hizmetler il müdürlüğü’ var. Sosyal hizmetler bakanlığına bağlı. Ordan alıyolar büyük ihtimalle yardımı. Bu yardım çocuklara kullanılıyor mu diye mutlaka denetime gelmeleri de gerek. Çocuklara kullanılmayan yardım kesiliyor. Bahsettiğim Çocuk evleri ni de imkan olursa sorun bence. Yine bu bakanlığa yani devlete bağlı bunlar. Yazık yani çocuklara bu ne biçim şey.
tarafından
Devlet 4 çocuğa ayrı yatak döşek yorgan getirdi özel kılıfına kadar işte bizde anlamış değiliz babalarıyla güzel dille bile konuştuk yok anlamıyor anca evlenecem evlenecem para topluyor o yüzden beyefendi Rabbım o parayı ona yedirmesin inşallah
0 oy
tarafından
Kesinlikle kendi evimde❤️❤️❤️

Anne evinde bekarkende rahat değildim. Çocuklu oluncada.

Annem titizdir. Çok daraliyorum 
tarafından
Ahhahh olsun ya anneler.candir
tarafından
Ya tabi annemi seviyorum ama çok fazla titiz.
Mesela kızıma yeğenim boyama kitapları vermişti  biraz kullanmış 7-8 tane. Kızım 2 yaşinda. Oynuyorum diye dagitiyo hepsini açiyo vs. Annemde atmış çöpe. Çok dagitiyo diye.
Sürekli söylenip duruyo. Kızımı çok seviyor ama ceneside durmuyo
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Anne evinde rahatız esim de bende ohhhh gel keyfim gel annem bize vermiyo hadi siz gezin diyor :D
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Anne evinde kendim evimden çok daha rahatım. 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
4 erkek kardeşle büyüdüm tek kızdım ve özel alanım hiç olmadı evimdeki rahat konfor tabiki hicbiryerde yok Rabbim aratmasın kimseyi.
0 oy
tarafından
Kendi evimde insanın evi gibisi yok.
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Bu seneye kadar anne evi diyordum artık kendi evim diyorum çünkü ben artık başka bir evin annesiyim :)
0 oy
(472 puan) tarafından
Kesinlikle kendi evime dönmek istiyorum daha rahat
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Tabikide kendi evimde rahatım biran önce eve gelmek istiyorum evimdeki rahatlık baska
0 oy
tarafından
Annem ve kayınvalidemin evinde rahat ve huzurluyum. Doğum olduktan sonra evde korkuyorum. Kayınvalidem de fazla fazla rahatım iki bekar görümcem var çocuğa onlar bakıyor ben dinleniyorum. Yemek derdim yok temizlik derdim yok hepsini onlar yapıyor. Ben eşimle dışarıda dolaşıyorum 
0 oy
tarafından
Anne evine gitmediğim için bilmiyorum :(
tarafından
Niye Feyza şehir dışında mı ailen
tarafından
Başka şehirde giderim gitmesinede benim durumu biliyorsun elim kolum bağlı oturuyorum 3 yıl oldu
tarafından
Kıyamam ❤️
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Kendi evimde tabiki..bunu çok acı bir şekilde yaşıyorum. Depremden dolayı evimi kaybettim. Çok şükür canımıza birşey olmadı. Dört ay annemlerde kaldım. Bir buçuk aydır da kaynanamdaym ama çatlamak üzereyim artık. Evimi istiyorum 
0 oy
(703 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Aıleme gıderım kardeslerım de annem babamda kızıma gül gıbı bakar ılgılenırler geçer odaya yatarım  yemek hazır olunca seslenırler hazır kahvaltıya otururum sabah kızım erken uyanırsa annem alır hemen ılgılenır sen yat der vs ama yıne de kendı evım baska ya benım cunku :)

0 oy
(77 puan) tarafından
Anne evinde oraya gidince huzur buluyorum bıktım çünkü sürekli kavga gürültü seveni gelemiyor insanin

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 808 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 979 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.