0 oy
1,676 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar çamasır serıyordum karşı çapraz bınaya bı komsu tasındı 1 2 ay oluyor kadını daha once sortla koltukta munasebetsız otururken denk geldım ben utandım esim yoktu tabı bunlar normal degıl nikahlarıda yok evdede fazla yoklar sımdıde camasır serıyordum hıc kafamı bıle kaldırmadım kadının sesı geldı bagırdı yapma dıye bende refleksen baktım adam kadının üstünde şırnaşıyorlar sanıyelık gordum kafamı cevırdıö ama şok oldum insan bı ayıp der cocugum var balkona cıkıp etrafı ızluyor psıkolojısı bozulcak

41 Cevaplar

+17 oy
(3,586 puan) tarafından
E sizde nikahına kadar biliyorsunuz maşallah 
(266 puan) tarafından
ne güldüm ya doğru ama
(2,400 puan) tarafından
Al kız bir + da benden sana gelsin :D ahahah
(6,796 puan) tarafından
Aynen  :))
-Reklam-
+5 oy
(142 puan) tarafından
Ya gerçekten burda beni sinir eden o edepsizlerin yaptığından daha çok burda o edepsizlere hak veren ultra edepszler oldu kadın diyor ki sesi evime geldi perde açık bir şekilde halt yiyorlar kadının çocuğu görebilir duyabilir siz takmissnz yok bakma yok nikahını nerden bilyon müslümanligida geçtik pedokojik olarak biz çocuklarımızın neler duyduğunu bildiğini gördüğünü önemsemek zorundayız bunu yazan kişide önemsiyor ki soryo ya sabır gerçekten 
(666 puan) tarafından
+++++
(7,745 puan) tarafından
Kesinlikle ya. Benim evimin önü de yeşillik böyle park değil ama küçük bir alan diyeyim. Bazen öpüşmeye sevişmeye gelenler oluyor afedersiniz bunları yazdığım için ama evimin önü sonuçta. Kızım balkondan bakar. Dışarıya çıkarız dışarıda görür. Yani her şeyin de bir yeri var.
(142 puan) tarafından
Buradaki ultra edepszlere göre özgürüz senin kızın bunları görmesin derler canım
(7,745 puan) tarafından
Gerçekten ya. Bir sürü de artı atan var
(666 puan) tarafından
Normal geliyor onlara öyle şeyler demekki
+4 oy
(2,040 puan) tarafından
Yani bazı yorumları okudumda kadının burda anlatmak istediği yapıp yapmaması degil gidip içerde napıyosa yapsın mahremiyet diye birşey var tabiki
(1,189 puan) tarafından
Ay mantıklı bı yoruma denk geldim sonunda
(1,793 puan) tarafından
Aynen hepsi ulu orta sanki tövbe ya nebicim insanlar bunlar bazen yorumlara şaşıp kalıyorum gerçekten kadın rahatsız olmuş insan kapı cam kapatir mahremiyet var insanın ahlaki değerleri olmalı ne.ahlak kaldı nede vicdan
(79 puan) tarafından
++++++
(2,040 puan) tarafından
Aynen öyle
+4 oy
(2,136 puan) tarafından
Millet olarak ne "modern,çağdaş" olmuşuz .

Böyle seyleri normal görmüyorum görenede şaşarım.

Bir ses duysalar sanki hiçbiri dönüp bakmayacak.

Özellikle mahalle arasında evler birbirine bitişik o yüzden çoğu konuda daha dikkatli olmak gerekiyor diye dusunuyorum.

Kendi kocaları sahit olsa olaya ayyy kocam gördü diye saydirirlar o kadına.
(230 puan) tarafından
Cok onemli bi yere parmak bastın bak sordugum soruda eger koca lafını gecırmıs olsam boyle daha lınclerlerdı yok sen kocana mı guvenmıyon ozguvensız mısın sankı kadın kocanamı kaldı vs ama boyle bı ıhtımal var benım esım bakmaz ama benım gıbı bı sese ınsan ya bu adam donup bakabılır ve ben bılerek bakmasada rahatsız olurum benım kocam onladın orasını burasını gormek zorundanı
(2,136 puan) tarafından
Herkes bol keseden salliyo işine geldigi gibi.
Benimde hoşuma gitmez ne çocuğum ne eşim duysun istemem.
(1,579 puan) tarafından
Koca konusunda boyle seylere takintiliym kendileri olsa onlarda hos gormez bence . Bunu rahatlkla karsilayanlarada sasiyorm kendileride mi perdeleri acip millete gostere gostere yapiyolar acaba ben sahsen 10 kere kontrol ederm biyer acikmi dye
+3 oy
(6,263 puan) tarafından
Peki senin bunu gelip burda yazman daha günah 
(230 puan) tarafından
Sesı evımın ıcınde ama ablam
(6,263 puan) tarafından
Yapcak birşey yok,tabi edep lazım ama gelde bunu anlat.

Yolda gorursen uygun bir dille dile getirirsin
(230 puan) tarafından
Merhabam bıle yok hatta baska sehırden geldım buraya gelın kımseyle fazla muhabbetım yok
(4,323 puan) tarafından
Merhabanız bile yok ama nikahına kadar haberdarsınız :D
(6,796 puan) tarafından
Aynen ya
+2 oy
(6 puan) tarafından
İnsanların evindeki özel hayatlarına da karışın bari.izlemeyin ,perdenizi kapatın.Ben hiç bir komşunun camına bakmam.Çok rahatsız oluyorsanız gidin uyarın.
(1,579 puan) tarafından
Canım sen cam kapı pncere kollayıp ani bozamam diyorsun ya mesela düşün ki perde açık kaldı bunu dışarıdaki komşunun çocukları izliyor senden kötü örnek almış olmuyor mu Bunlar Şimdi bu sapıklıklar nereden geliyor zannediyorsun Bence bu yüzden oluyor böyle şeyler kendi cocugun gormesni istemezsin mesela dimi boyle seyleri valla sizi bilemem ben ve esim kapi pencere acik biyer varsa kapatiriz perdelerimizi kontrol ederz bizi goren bizden haz alsin istemeyiz cunku
(4,323 puan) tarafından
Evim gereği bizi kimse göremez. Onun haricinde sapıklıkaşr öyle olmuyor. Sapıklıklar bastırılmış cinsel dürtülerden dolayı oluyor. Sapıklıklar her akşam izlediğiniz o Türk dizilerinden oluyor
(1,579 puan) tarafından
Canım Bak işte bunu böyle söylersen kimse seni zaten yanlış anlamaz hani Yoksa kapı pencere kollayamam deyip de böyle şeyleri milleti kiskirtmis olmazsin bide izlediginiz derken bizim izledigimizi ne biliyosun sen izlemiyomusun turk dizilerinden oluyoms turk dimi
(4,323 puan) tarafından
İzlemiyorum hiçbir Türk dizisini. Hepsi birbirinden çarpık. Apartman dairesinde de yaşadığım oldu. Orada da dikkat etmedim. Ama kimsenin penceresine de dikkat etmedim acaba açık mıdır içeride ne yapıyorlar diye.
(1,579 puan) tarafından
Canim sen cok yanls dusunuyosun sesin gelebilcegi mesefadeyms kadin bisey oldu sanip bakms boyle seyler olabiliyo ve dikkat edilmesi gerekiyo senin konumun bizimkilerden farkli oldgu icin sen farkinda deglsin bence boyle seylerin ama yatak odasi adabi vardir bu baskalarinin gormesini gerektirmez odanda perden cekili sekilde ne yapiyosan yap zaten kimseyi ilgilendrmez ama perden aciksa buna herkesin karismaya hakki vardir cunku apartman dairesinde oturuyosun ulu orta yapmaktan farksiz bence bu
+1 oy
(15 puan) tarafından
Edepsizlik diz boyu artık. Uyarsan ne var evimizdeyiz siz ne baktınız derler
(230 puan) tarafından
Ablacım sesın evımde desem :D
(15 puan) tarafından
Müteahhit duvarları ince yapmış de o anlar
+1 oy
(48,702 puan) tarafından
resmi nikahi nerden biliyorsun kız..utanma kalmadi kimsede 
(230 puan) tarafından
Bilioyruz işte ablam:D
(9,238 puan) tarafından
Merhabam bile yok diyip nikahsız yaşadklarnı bilmen ironik olmuş ;))
(13,825 puan) tarafından
Ben de simdi onu okudum
(48,702 puan) tarafından
☺️nufus memuru heralde tanıdığı ☺️
+1 oy
tarafından

Ben olsam bağırırdım aile var hanım efendi çocuklarım var derdim :D

+1 oy
(2,474 puan) tarafından
Daha yeni tasinmialar ne biliyorsun nikahsız olduklarını öyle bile olsa bu kimseyi alakadar etmez yaptığına doğru diyemem balkonda insanlara gostere göstere oynamaları doğru değil  tabiki keşke herkez mahremine gizli tutsa yinede burda başkalarının özelini paylaşman doğru değil 
tarafından
Benim anladığımda sadece balkona çocuğu çıkıyor orada görür diye yazmış. Balkonda oynaşmamışlar kız.
(2,474 puan) tarafından
Doğru diyorsun bak dikkat etmedim oraya balkonda gibi okumuşum insanlar evlerinde ne ister onu yapar perdeyi belki açık unuttu yada öyle seçiyo kimseye kapat diyemeyizki
tarafından
Aynen.. Evin içinde ne olursa olur.
+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Kız öyle bisey görünce öhöm öhöm deseneeeee
+1 oy
(781 puan) tarafından
Genelde böyle rahatsız oldum denilir..sonra sürekli komşu dikizlenir..kendinizi sürekli o komşuyu dikizlerken bulacaksınız bu dediğimi unutmayın..ve fazla meraklı olmayın.. kimsenin bari evindeki (balkon da evin bir parcasi sonuçta) kılığına kıyafetine karışmayın 
(1,189 puan) tarafından
Kız bunun karismakla ne alakası var benim evimin karşısında böyle bişey olsa hoş karsilamam sekiz yaşında oğlum var her şeyi anlıyor ne diyecem oğluma
(781 puan) tarafından
Milletin evini gözetleme oğlum gir içeri diyeceksiniz..ama mesela adam kadına şiddet uyguluyorsa ve oğlunuz gördüyse hemen polisi arayalım oğlum diyeceksiniz..ama sizler genelde tam tersini yapan insanlarsınız..karı koca birbirine sariliyorsa ayıp dovuyorsa bizi ilgilendirmez kafası...
(1,189 puan) tarafından
Nerden biliyorsun öyle biri olduğumu beni nerden taniyorsunda bu kadar net konuşuyorsun öyle bişey yaşadık polise haber verdim bı zat kendim öyle burda klavye oyunculuğu yapmak kolay kişi kendinden bilir işi heralde siz oylesiniz ayrıca senin görüşün öyle benim görüşüm böyle benim evimin karşısında böyle bişey olsa kabul etmem
+1 oy
(9,238 puan) tarafından
Sende koşarak gelip bunu buraya mı yazdın :D
+1 oy
(266 puan) tarafından
Ya adını sanini bilmediğin birini umursama oğlunad a bişey olmaz korkma o karıya varana kadar televizyondan sosyal medyadan koru boşver belli ki edep yok sen mi ogretecen bu yaştan sonra sen ailene bak çocuğun da  cinsellik bilincinde bile değildir anlamaz muhtemelen nötr yani takılma bukadar. Sanal alem daha kötü bı çocuk için carpraz komşunun bacağını napsin el kadar çocuk . Herkesin hayatı kendine sen aciksin kapalısin öteki öyle oturmuş böyle ses çıkarmış herkes kendi evinde canım boşver. 
+1 oy
(672 puan) tarafından
Cinsel içerikli şeyler ulu orta yapılmaz onun dışında tuhaf bişey yok Suriye ya da İran değil burası 
(230 puan) tarafından
Yallah arabistana diyorsun yani ya ben gerı kafalıyım ya siz cok modernsiniz dünyanın sonu boyle boyle gelıyor pekı sıze fakrlı bısey dıyom annem bugun çarsiya gıtmek için otobus duragına gıderken bı sesler duyöus ve ınsan ya duyusu var kafasını cevırmıs bıde ne gorsun adamım biri cırıpcıplak kendi kendini tatmin ediyor kaç yasında kadın mıdesı bulanmıs ve butun gun hıc bısey yıyeyemıs aa pardon burası surıye arabıstan falan degıl herkes herseyı yapabılır bu sayede yozlasabılırız
(672 puan) tarafından
Hayır onu da yapamaz hiç kimse benim dediğime dikkat edersen. Cinsel içerikli hiçbişey ulu orta yapamaz onun dışında şort giymiş nikahı yokmuş kimseyi alakadar etmez belkide Müslüman değil
(230 puan) tarafından
Yani nıkahı yokmus derken bu zaten benı ılgılendırmeaz sorun surda nıkahı onemsemeyen davranıslarınada dıkkat etmez yada benım gorup gormem o anda esımde olabılırdı onun gormesı o da ırgalamıyor onları bir erkek böyle bı hareketı yapcak oldugunda karsıda bırının olma ıhtımalını dusunmuyormu helalı olsa dahacok onemserdı bence
(230 puan) tarafından
Birde etik değil uyrugu onemlı degıl dını onemlı degıl musluman olmayan ınsanlar ahlaksızmı hrıstıyanlarda ahlak kavramı yok mu mesela sahsı fıkeım
+1 oy
(812 puan) tarafından

Valahi bazıları okdr utanmaz ki :angry: bnm eşim cıt cıkarmama bile izin vermiyor :Dkomsular duyar cok ayıp olur dye edep hayâ olmalı insanda 

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Günahları boyunlarına bosver 
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Perdeler açık miydi
(230 puan) tarafından
Evet her zaman acık bende onu anlamıyorum
(8,936 puan) tarafından
Peki nikahlarinin olmadigini nerden biliyorsun
0 oy
(6,020 puan) tarafından
O apartmanın yöneticisi ile görüşebilirsiniz. 
0 oy
(43 puan) tarafından
Herzaman ne demişler edep yahu edep kesin Suriyelilerdir :)))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 375 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,689 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nevarrki_152420 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 354 göst.