0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Eşimle 4 senelik evliyim 1.5 yaşında oğlum var. Eşimle çok tartışmamız oldu hep küfür eder üzerine gidersen vurmsoda var bu süreçte ama iyiyken sofra hazırlar tost yapar ne istesem alır yapar böyle bir insandır iki karakterl yani ama o bunun darbıka küfür etmesini geretirmiyor. Yine bi takım olaylar yaşadık bide borcumuz var tuşlu telefonu kullanıyordu bayadır gitmiş bide telefon almış bu borcun içinde tek maaşla geçiniyoruz taşınma yaşadık daha yeni -40 bin borca girdik 20 bine telefon almış beni çok mahvetti öncede geldim özür diledi geri döndüm her seferinde buda onlardan bir tanesi olarak görüyor o ben her seferinde buna döndüğüm için hep böyle oldu çünkü napıcam ben bide bunun ailesi başk şehirde onlarlada kavgalı benden başka kimseside yok bunun burnu öyle bir sürtsün istiyorum ki çok istiyorum 

15 Cevaplar

+1 oy
(154 puan) tarafından
Kusura bakma ama kendine bı TLF almış diye ailemin evine gitmem iyi etmiş derim
(41 puan) tarafından
Olay sadece bundan ibaret değil çok telefon kırdı o oldu bu oldu çok kavga ettik benim aileme bana çok pis kğfürlerş var kaç kez darp etti moraran yerlerim var sadece sorun telefon değil borcun içinde telefon alması kolay değil yeni eve taşındık perde slıcaktık balkona sıcaktan durulmuyor ç0nk0 klimayı taktıramadık para yok diye bunlar nasıl sorun olmuyor ki
(41 puan) tarafından
Birde küçük bebeğim var benim ev sıcak
(154 puan) tarafından
Anlıyorum canim burda sorun TLF değil  tlfdan önce gelen sorunlar var bencilmiş kocan darp ve küfür kabul edilir şey degil
(41 puan) tarafından
Beni çok kışkırtıyor birde ağıza alınmıcak hakaretler edipr evden bi yere çıkmam onunla çıkarım bi yere gitmem bebeğe bakarım gezersek onunla hep onunla yani onunda burda yaşadıgımız yerde kimsesi yok bi oğlum bi ben varım onun için öyleydi. Beni fevrileştirdi sakin kalamaz oldum onu yaptıklarının yanında
(154 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim
-Reklam-
+1 oy
(14 puan) tarafından

Harbiden ne kadar boş yorumlar yapılmış kadın derdini anlatmış önüne gelen  adam telefon almasin mi yazmış. Tabkkide telefonsuz olmaz lakin ayağını yorganina göre uzatmak lazım.  

Canim vallahi cok haklisin evin bunca eksiği borcu harcı varken 20 binlik telefon onun neyine 5 bine 10 bine de guzel bi telefon alabilirdi ha simdi aldiktan sonra ona zamani olmadığını guzel bir dille anatip kapatin konuyu olan olmuş yani bunu için aranizi bozmayin . Bir iki surat as geç.  

Küfürleri dayağı asla ve asla hic kimse haketmiyo cok ileri gittiği zaman tabiki karşı çık gerekirse aile büyüklerine duyur madem ki cok fazla yapmaya başlamış. Amacim seni kışkırtmak değil bunun düzene sokacak bir yol bul sen daha iyi bilirsin
 Evden ayrilmayi da lütfen alışkanlık haline getirme sonu guzel olmuyo insan daha cok birbirinin gözünde karariyo . Bence en evden cikman yerine kocana herzaman olan ilginin yarisini göster ağır davran keyifsiz ol evde o peşinden gelir bir sure sonra trip at birseyler yap isye neyse daha diyeceğim varda uykum geldi Allah yardimcin olsun bacım 

(48,667 puan) tarafından
en anlayan en mantıklı yorum
(41 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsınız teşekkür ederim annemgili arayıp kızınızı alın yoksa elimden kaza çıkıcak dedi annemgil geldi ben gitmedim sen git dedim benim gidicek yerim yok sen git diyor dahaları var ben uzun olur diye yazmadım çoğu şeyi öyle diyen böyle şeyler yapan bi insanın yanında kalmak iyimi
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Bisey anlamadim 
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Borç varsa o öder canım sen ne sıkın canını alsın boşver sen huzurunu bozma tabi küfür etmesi ayrı mevzu 
0 oy
tarafından
Olayın başını hiç anlamadım 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Yani onun hakida telefon tuşlu telefon ne ya bu zmnda kaldimi can sikintisi gideriyor birazda olsa bu kadar üstüne gitmenin alemi yok bence
0 oy
(1,241 puan) tarafından
Adam tuşlu telefon kullanıyormuş  kendine yeni telefon almak hakkı bence bunun için mi küs gittin
0 oy
tarafından
Ama ıyı de tuslu mu kullansjn bu devırde? Sen tuslu kullanıyomusun
0 oy
(656 puan) tarafından
Bence eşini iki karakterli değil siz fazla bencil olduğunuz için adam kötü yanını göstermek zorunda kalıyodur. Bu zamanda tuşlu telefon kullanan mi kalmiş çoluk çocuğun elinde bile telefon var tabiki alacak. O kadar takiyosan sen tuşlu kullan eşine kendi telefonunu verseydin
(41 puan) tarafından
Bana vuruyor ve küfür ediyor morarmış yerlerim var benim telefonu beraber kullanıyorduk zaten
tarafından
Ay ne alaka ben kullanmam telefon bozukken eşiminkini bekliyordum ki işi bitsin ayy cinnet geçiriyordm bnce hakkı adamın sana alsaydı bişey demezdin
(41 puan) tarafından
Ya siz konuyu nasıl okuyonuz ya sorun sadece telefon değil neden sadece oraya takışıyorsunuz küfür var darp var diyorum telefon dışında yazmayın siz ya haklıymış bana küfür ve vücudumu morarttıgı için öylemi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Telefon alabilir  ihtiyaç  meselesi de 20 milyar bıraz fazla  olmuş   bence evden gitmene sebeb olmamalı
0 oy
(6,981 puan) tarafından
Swn yalama etmişsin evliliği gidip gidip affedersen böyle olur gidiyosan ayrılığa kendini hazır edip gitmen lazim geri dönmeyi düşünmeden hadi 1 kere affettin sonrakiler sen başta hatalisin 
(41 puan) tarafından
Sağol ya sende ne güzel komuşyon boş yorum yapmayın ya içiniz fitne fesat dolu
(6,981 puan) tarafından
Öyle mi boş yorum mu yapmış oldum adamı alistiran sen bi telefon için evi terk eden sen ne olmasını bekliyosun kocanın başına taş mi düşecek bu saatten sonra valla ben fitne de değilim fesatta çok şükür kimsenin mutsuzluğu da gözüm yok çok şükür mutlu bi evliliğim var niye sana fesatlık yapayım sen dusuncesizsin evlilik hayatında yapılacak şey var yapılmayacak şey var öyle herşeye kapıyı çarpar çarpar gidersen sonun bu olur şimdi çevir cevirebilirsen
(41 puan) tarafından
Annemi babamı arayıp alın bu kızınızı burdan diyen bi adama sorun telefon değil diyorum siz anlamıyor musunuz yeni ev taşıdık küçük bebeğim var ev g0neş gören tarafta klimayı taktıramadık para yok diye perde alalım dedik almadı daha. Bunca sorunun arasında senin eşin telefon alsa sen ne dersin olay telefondan çıkmadı o en son iş tuzu biberi oldu zaten. Bana darp uyguladığı çok oldu ondan geldim zaten kavgamız iki gündür var gitmedim ben evden bu süreçte gitmicem sen gidicem dedim. Aileme anneme en ala küfrü ve benim namusuna küfrü ediyor evde çıkmayan biriyim ben çocuğuna bakan eşimle çıkarsam çıkarım sorun bende nerde de beni suçluyorsuunuz o zaman
(6,981 puan) tarafından
Ben sana anlatamıyorum bacım Allah yardımcın olsun ne diyim tamam
(41 puan) tarafından
Neyi anlatamıyordun adam dokunmatik telefon hakettiğinimi ben ne yaşıyorum sizin yazdıgınıza bakın ya
0 oy
tarafından
Sonuçta borçları esin ödüyor değil mi telefonun borcunu da esin ödeyecek sorun ne tuşlu telefon mu kaldı. Birde gidip gidip dönmek nedir çocuk oyuncağı gibi 
0 oy
(8,981 puan) tarafından
Telefon ihtiyac alabilir ama sana sorabilirdi.

Küfür vurmak falan zaten sonu gelmez takıldığın yer bu olmalı.. 

Git git ailene gitmek bir olur 2 olur sonrası tat kaçırır ya hep git ya kal çözüm bul
0 oy
(48,667 puan) tarafından
herkes telefona takılmışta 20 bin ne ya uyguna akilli telefon dolu. simdi baskasi ihtiyacım var borcum var yazinca elindeki telefonu sat tuşlu kullan intrrneti nerden buluyorsun yaziyorlar. adam haketmedigi halde savunulmus garip yani 
(48,667 puan) tarafından
totosunun deligini bilmiyo derler bizim burda sen haklisin haketmiyor tuşlu telefon bile cok ona
(41 puan) tarafından
Sorun telefon değil aslında herkez o tarafa çekti birde benim aileme ve bana çok küfür ediyor hakaret ediyor bizim kavgamıza onları katıyor ben yastık falan fırlatonca üstüne yürüyünce bana çok kötü darp uyguluyor. Bi gün sonra hiç bişey olmamış gibi davranmamı istiyor bende yapamıyorum bunu sonra olan oluyor ailemi arayıp alın kızınızı elimden kaza çıkar diyor. Çoğu şeyi görmezden gelmem gerek ama herşeye sinir ola ola sabrım kalmadı en ufak şeye parlar oldum sakin kalamaz oldum psikolojim iyi değil
(48,667 puan) tarafından
iste butun bunlar icin dedim cok diye haketmiyor hicbirseyi
(41 puan) tarafından
Birine danışmak istiyorum yaşadıklarımı size paylalsam olur mu inanın nasıl davranılması gerketirğini bilmiyorum  ona karşı
(48,667 puan) tarafından
bana mi anlatmak istiyorsun anlat canim
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Annenin evine gidip sürekli geri dönerek mi sürteçeksin burnunu 8-)

(41 puan) tarafından
Uzun bir süre gitmeyi düşünmüyorum yalnız burada tabi sürtücek burnu tek kim yalar dünyada sürtmezse ne diyim orda olmam daha kötüye gidiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 689 göst.
11 Haziran 2019 Aile kategorisinde nazliselim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 900 göst.
27 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde nazliselim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 857 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.