0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar bu aralar çok yorgunum ondan kaynaklı da uykularım çok ağırlaştı gece saat 3.30 da bebeğim uyandı onunla ilgilenmek için salona geldim 4.55 te uyuduğunu biliyorum yanıma yatırdım neyse sabah uyandı dedim mama içinceye kadar biraz daha yanında yatayım uyuya kalmışım eşim yatak odasında uyuyor brn dibimdeki çocuğu duymamışım ana kucağından düşmüş ağzı yere kapanmış yanakları biraz kırmızı ama nasıl duymam yorgunluktan kaynaklı uykularım ağırlaştı ya kalkamıyorum ya da vücudum geri yat diyor resmen

15 Cevaplar

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kötü değil yorgun annesin sana destek çıkmıyor mu kuzum eşin gece birazda eşin baksa dönüşümlü baksanız 
(2,103 puan) tarafından
Ediyor dün gece de aynı şekilde uyandığı zaman duymamışım sabaha kadar o bakmış uyumadan işe gitti eşim uyku konusunda fenadır üni okurken sınav için uyandıran arkadaşlarımızı tokatladı o duymuş gelmiş
-Reklam-
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Senin kötü olmanla alakası yok canım bizde insanız yoruluyoruz işte hele çocuk bakmak çok farklıymış
(2,103 puan) tarafından
Çok yorgunum 1 gün boyunca hiç kalkmasam geçmez bebeğim de 6 aylık hiç ordan düşmemişti demek ki artık kemerle bağlamam gerek
(1,236 puan) tarafından
Yardım edecek kimsen yokmu canın yanına gelseler biraz
(2,103 puan) tarafından
Canım eşim çok yardımcı ilgili bir baba destek te olur 2 gün önce sabaha kadar o baktı uyumadan işe gitti bebeğim yormuyor beni benim üstümde değişik bişey var bebeğim ver yesin ört uyusun bir bebek
(1,236 puan) tarafından
Allah başından eksik etmesin canım üzülme daha dikkatli olursun havalar da etkiliyor insanı vitaminine falan baktır bi istersen
0 oy
(120 puan) tarafından
Bu zamanlarda bende öyleyim canım nedir bu anlamadım. Ne bir iş yapasim geliyor ne birşey yapasım geliyor gözümü zor açıyorum. Küçük oğlum var birde hamileyim üzerine birde havalar çok sıcak... Vücudum hep ağırlasiyor 
(2,103 puan) tarafından
Benimde ihtimalim var diyorum acaba hamile miyim ondan uyuyorum e havada çok sıcak yanımdaki bebeği duymamışım hiç eşim gelmiş şans eseri uyandım kucağında bebeğim dedimm ne oluyor lan
0 oy
tarafından
Biz kötü değiliz kocalarımız kötü
(2,103 puan) tarafından
Canım kocam 2 gün önce sabaha kadar o baktı uyumadan gitti işe dün de ben ki bebeğim huysuz değil uyku sorunu yok ama gece kakasını yaparken uyanıyor oynamak bakınmak istiyor sonra sorunsuz geri uyıyor  ama eşim çok yardımcı
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Rabbim korumuş oluyor böyle şeyler canım Allah beterinden korusun.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sadece çok yorgunsun bir destek olucak kimse yok mu , eşin çok önemli bu konuda sonuçta ikinizin bebeği 
(2,103 puan) tarafından
Canım eşim destek zaten 2 gün önce o ilgilendi sabaha kadar uyumadsn gitti işe dün de ben baktım ama işte eşimde fazla para hırsı var sabah inşaatta kendi işini yapıyor ordan çıkınca çocukluk mesleği olan pasta börek 12 de 1 de geliyor çalışmaktan açıkçası şöyle de bir durum var 12 1 e kadar götüm si. İliuor açıkçası ve gebelik şüphem vardı zaten sürekli uykum geliyor sürekli ilk hamilelikte de olmuştu böyle
(7,447 puan) tarafından
Gebelik şüphen varsa erken gebelik testi yap canım hemen çıkar, varsada zaten hiç korkma bak biz istedik ikinciyi şu an ilk oğlum 2 yaşında ikinci oğlum 6 aylık ilk oğlum ne kadar usluysa ikincisi o kadar zıpır düşmesin diye ne önlemler alıyorum bir bilsen ;) bir vitamin takviyesi al canım ihtiyacı oluyor insanın
(2,103 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım alıcam yoksa ben çok sıkıldım şunu yazarken bile ayy şuraya bir yatayım diyorum
(7,447 puan) tarafından
Vitamin eksikliği bile olabilir birde takviye mutlaka al canım, erken gebelik testi prodictor öneririm iki hamileliğimide onda öğrendim
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Herkesin başına böyle bi kez düşme olayı gelmiştir yorgunluktan biraz dinlenmek gerek
(2,103 puan) tarafından
Canım zaten kolumu bacağımı kaldıramıyorum ki cidden infilak etmek üzereyim eşim çok destek ama vücut yorgun
0 oy
(266 puan) tarafından
Emzirmek ev işi çocuk yorar insanı bende öyleyim zorla kalkıyorum yataktan zor ya. Allah'tan çocuk yanımda uyuyor uyandığında emzirip geri uyutuyorum 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Tabiki kötü anne değilsin.  Esin yatak odasında yatmak yerine sana daha fazla yardım etsin ve mutlaka vitamin takviyesi al kuzum
(2,103 puan) tarafından
Yok yok eşim bir gece önce uyumadan gitti o ilgilenmiş sıcaktan ağlıyor da arada ben kendim salona geldim biraz daha serin diye yatak odası çok sıcak eşimin haberi bile yoktu salona geçtiğimden ama şunu anladım kii kemerle bağlayıp yatırmam gerek  canım hamilelik şüphesi olduğundan şu şüphe kalksın alıcam hiçbir şeye halim mecalim kalmadı
0 oy
(415 puan) tarafından
Yorgunluktan canım bnada olmstu içim geçmişti br baktım kız ynımda yok ayakucumda bunlmstm 
0 oy
(61 puan) tarafından
annelik gibi zor bi şeyi yürütmek kolay değil ki olabilir duymamış olaiblirsin insan o yorgunlukla kendinin zor farkına varıyo
0 oy
(679 puan) tarafından
Bu kotu olmakla degil ya insanız sonucta vucut yorgun düşüyor derman kalmıyor bıde benim bebegım sallanmak ister devamlı sallamadan uyumaz uyuyuncada sallamaya devam edecek yoksa anın da uyanıyor eşim sağolsun işten gelince ilgilenir eder ama işte bir anne kadar yapamaz herseyi inan gunlerdır basım catlıyo kollarım agrıyor artık vazgecerıemıyorum napacagımı şaşırdım 
(2,103 puan) tarafından
Bende ayakta sallıyorum içim geçmiş o da dönmek istemiş düşmüştü öyle ama Allah'tan yer yatağı yapmışım gün içinde sıcaktan temizlik yapamıyorum anca akşam olup bebeğimi uyuyup yapıyorum gece 2 3 oluyor yat derken saat gel oluyor ama asla ev toplu da kalmıyor nankör dedikleri kadar var
(679 puan) tarafından
gecmıs olsun canım Vala sallamak en zoru mama yiyip kendine yatsa bizde rahat ederız öyle bende gece işleri yapıyorum bu sefer uyanma saatı geliyor yaklasıyor onu bekliyorum verip uyuyorum 3 buluyor 6 gibi tekrar ayaktayım deli gb geziyorm evin içinde :)
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Bendd cok oluyo o durum asla kötü anne oldugumu düşünmüyorum cok yoruluyorum yastıga kafamı koymamla uyumam bır oluyo. Diğer odadan eşim kucuk kızım bıle gelıyo ama ben duymuyorum bazen. 
(2,103 puan) tarafından
Bende uyku sorunu da var illa bişey izlemem lazım bazen o kadar yorgun oluyorum ki her yerim ağrıyor ağrıdan uyuyamıyorum
0 oy
tarafından
Valla canım ben 7 aylık bebeği beşikten düşürdüm nasıl oldu anlamadım içerde büyük oğlumla ilgileniyordum oda düşmüş beşikten hemen acile goturdum
(2,103 puan) tarafından
Bende park beşiği alta indiricem canım gözüm korktu ama hata bende ben başlamadan koyuyordum kalkmıyor düşmüyor diye eşimin dediğine göre kaymış ayakları yere değince kalkmak istemiş düşmüş
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Kötü değil yorgun Bi annesin senin ailen biraz gelip kalıp sana yardımcı olsa olmaz mı sen yorulup bitkin düşersen bebegine yetemezsin dinlenmen lazim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 344 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde alyna067 (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Lokumcum (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 135 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Lokumcum (96 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 306 göst.