0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Eşimle tartıştık dün ve sabaha kadar pek konuşmadık. O ayrı odaya geçti ben farklı odaya geçtim. Dün bıktım artık dedim bu sabahta parasını gönderdim 1 TL fazla göndermişim. Bana 1 TL ni masaya koydum bende ne yapıcam 3 ün 5 in hesabını yapmıyorum dedim. Eşimde tabi ne de olsa bıktın sen dedi çıktı gitti. Bir yandan üzüldüm bir yadan da geri adım atmak istemiyorum. Siz olsanız bu sözüne istinaden ne yapardınız 

2 Cevaplar

0 oy
(9,661 puan) tarafından
Sorunlarınızı çözmeden üstüne kapatıyorsunuz ve bu daha büyük sorunlara yol açıyor. Eşinle ciddi sorunların var küçük gibi gözükse de. Dünde söyledim umarım bebek istediğini ertelersin evliliğiniz oturmamış henüz 
(261 puan) tarafından
Ben oturur çözerim özür de dilerim hatamı kabul de ederim ama eşim beni suçlayacak hatalı bulacak ve yine aynı şeyleri yapacak. Ve ben artık bundan yoruldum. Yani her zamana ben hatalı olamam bende isterim gönlüm alınsın karşımdan adım atılsın. Kadınlığımı unuttum neredeyse
(9,661 puan) tarafından
Bence eşin sorunlu biri dediğim gibi evliliği henüz oturtamamış
(261 puan) tarafından
Evet 2.5 yıl oldu halen değişen birşry yok. Ben özür dilerim alttan alırım ama nereye kadar
-Reklam-
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Geçinmeye gönlünüz varsa adım atıp yuvanıza sahip çıkın 
(261 puan) tarafından
Benim geçinmeye gönül var ama yine kabak benim başıma patlayacak. Yine ben suçlu olucam ve yine ilerleyen zamanlarda aynısı olacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 266 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 766 göst.