0 oy
369 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,090 puan) tarafından

O kadar dağınık oluyor ki saklama kabı alacaktım sonra evdekileri ne yapayım dedim böyle çözüm buldum.kapaklari filan yeni alayım diyorum 

image

6 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
O demri kaldırsan buyuklerı arka kucuk ler öne gelse ön kısımda yerin var daha yanı o demir kaldır canım kotu durmuş yada kullandıklarını öne kullanamadıklarınıda devamlı onları arkaya katabilirsin
(2,090 puan) tarafından
O demiri bir heves aldım hiçbir yerde hoş durmuyor teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
bence çok güzel durmuş kapakları da değiştirdin mi tamamdır 
(2,090 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hepsine aynı tip kapak alacağım sevindim valla param cebimde kaldi
0 oy
tarafından
Ben makarnaları paketi ile kaldırıyorum neden açtınız ki eleştiri değil yanlış anlamayın merak ettim ☺️ayrıca hersey cok pahalı evdekileri değerlendirmek daha iyi 
(2,090 puan) tarafından
Çok üst üste oluyor kavanozlarda bomboş yer kapliyordu böyle olsun dedim yarım kalınca dökülüyor filan
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bende kavanoz lara koyuyorum 
(2,090 puan) tarafından
Plastik istemiyorum pek sağlıksız diye böyle içime sindi bu sefer
0 oy
tarafından
Altta arkadaş yazmış bende aynı fikirdeyim demiri kaldır bencede 
0 oy
(242 puan) tarafından
Benim erzak dolabım da aynen böyle canım tabi ben pirinç mercimek bulguru da 5 litrelik bidonlara koyuyorum geri kalanını böyle cam kavanozlara ayrıca o demir de mantıklı olmuş çünkü ben arkadaki kavanozları alınca zorlanıyorum mantikli geldi bana
(2,090 puan) tarafından
İyi duruyor mu böyle daha çok şey alır diye düşünüyorum
(242 puan) tarafından
Evet canım gayet iyi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 220 göst.
14 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,090 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 481 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 399 göst.
0 oy
30 cevap 1,763 göst.

379,833 soru

11,370,088 cevap

34,853 kullanıcı

...