0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimin halı yıkama dukyani var tek çekip çeviriyor arada kardeşi yardm eder , bı gün tlfn çaldı arkadaşı g cici güvenlik işi var gelirmisin dedi bizde dedik sigortasi maaşı var niye denemesin başladı öyle böyle 1 buçuk senedir 2 işi birden yürütüyor gecimde malum çocuk var bide yolda neyse böyle derken ortamdaki kişilerin kumar oynadığıni görüyor bir iki sanal olarak oynuyor snra eşim kafasız asla yapmam dediği şeyi yapıp oynuyor başta kaybediyor ne kadr bilmiyorm söylemedi snra 60 bin kadr kazanmis kazaninca gözü aciliyo faln  bnde fark ettim sürekli hesaplarda bı para akışı var ne halt ediyorsun dedim aldatıyor mu dedim başka çikti kendi de farkında o paranın 25 bini bana verdi kalanı tekrar oynaiyp kaybetmis banada kartları ödedim dedi yalan ,,öbür gün yöine oynamış kaybetmiş dün dukyana faln gitmedi yüzü sirke satıyordu kendi analtti bunun tek coUmu eşime anlatmam dedi yapmam bidaha faln dedi yemin etti eee sen gecnde yemin ettin ne bu senden mükemmellik isteyen yok ki diye kızdım biraz kendi vicdanını bana anlatarak rahatlatmaya çalışıyor ama dueulucaga da benzemiyor annesine söylemiştim kızmış kardeşide biliyor ama baş edemiyorz önünü almazsak başımıza çok kötü seyler gelecek gbi dayısı var çok samimi ona söylesem mi ki belki uyarı çeker 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(8,079 puan) tarafından
Bütün kartları elinden al telefonunu da tuşlu ver eline sanal ortama girmesin belli bir süre 
(2,804 puan) tarafından
Alamiyorm iş gereği sürekli lazım oluyor banka hesabına el koymuştu geri açmiş
tarafından
Katılıyorum ++++++
(2,705 puan) tarafından
O haram parayi ne sen ye ne çoluk cocuguna yedir ne de eve harca. O paranin arka tarafinda mal kocalarina laf dinletemeyen coluk cocugunun rizkina sahip cikamayan kadinlarin ahlari var
(2,804 puan) tarafından
Elinden bilerek aldım ki tekrar oynamasın diye ,, hatta kendi de diyor beni takibe al hesap sor nerde naptın kazancini diye maassi flan normalde sormam boy l bı sorun yoktu yeni cikti
-Reklam-
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Kumar çok berbat bir şey, alışan asla vazgeçemiyor ancak kendi tamam yetti  diyene kadar. 
(2,804 puan) tarafından
Öyle önünü alamayiz yeni oynuyor belli başta sanal di gerçeğe döktü şimdi
(3,651 puan) tarafından
Özellikle youtube videolarını izliyorlar onlar genelde kendi adamları deli para kazanmış gibi gösteriyorlar ve insanların resmen kanına giriyorlar. Zor Allah yardımcınız olsun
(2,804 puan) tarafından
Amin amin ,,kendi de pişman oynadığına ama kolay para kazanmakta cezbediyor bı yandan gozlerini bœuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 382 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 339 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
2 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...