0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Arkadaşlar ben 3 aylikken evlatlık verilmisim ergenlikte öğrendim gerçek ailemin varlığını bir ablam var düşman başına beni o evlendirdi esim iyi fena sayılmaz ama ailesi çok kötü çok eziyorlar beni böle bir yuvaya aracı oldu kayınvalide ile evler yanyana ablam hem esimle tanıştırdı hemde son dk bu evlilige rizam yok dedi ailesinin nasıl insanlar oldugunu solemedi bile sonra hamile kalmadan anneligime karıştı kendi cocugun olmasin ben seni üremeni istemem sen delisin gerçek ailemin varligini 16 yaşında ogrendim travma gecirdim 4 ay hastanede yattim yıllarca ilaç kullandim diye Bn deli oldum hatta oz evladimi bogarmisim öle diyor evlatlik alacakmisim 5 yasinda koruyucu aile suan onla aynı memleketteyim gorusmuyorum cunku karakolluk olduk eşi benim dudagimdan öpmeye kalktı taciz etti esimin başı belaya gircekti ablam hep beni suçlu görüyor esimede bunu birak baskasiyla evlen diye doldurmaya kalkmis yanlizken gorusmuyorum ama ortak tanıdıklar çıkıyor sen onun kardeşimisin diyorlar gebeligimi biliyor biri sağlıkçı cunku burasi küçük yer dedikoducu gerçi degilim dedim cunku dogunca gelmesin istiyorum kapima yada rahatsız etmesin bizleri onun öle dengesiz huylari da var zaten kusken kaynima hamilemi diye beni sormus beni hastanede gören birileri yetistirmis onada buranin insanlari laska agiz hemen gider yetiştirirler bu durum bende stres yaratiyor esime bile deli o birak onu demis cocugumada yanasmasindan endiseliyim deli degilim tabi ama çocuk aklı ne duyarsa ona inanır ben ne yapacağım stres yaşamak istemiyorum bu dönemde 

6 Cevaplar

0 oy
(7,984 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah ne biçim abla bu böyle abla değil düşman gibi ben kardeşlerimin ayağına taş değse kalbim acır şok oldum hem ona hem kocasına Allah yardımcın olsun ablanla imtihan oluyorsun 
(7,984 puan) tarafından
Bence ablan ruh hastası ve evet doktorunu degistir
(79 puan) tarafından
Dalga geçer gibi konuştu bnle doktor
(79 puan) tarafından
Bn baktim raporlarıma depresyon cikmis sadece
(531 puan) tarafından
Bunun için psikiyatriye gidersen kanıtlamak için tabiki de normal görmez yani sen niye kafana takıyorsun o seni manipüle etmeye çalışıyor
(79 puan) tarafından
Çocuğumun beynini yıkamasin diye ayni yerde memlekette yasiozya
-Reklam-
0 oy
(393 puan) tarafından
Öz ablan değil galiba ayrıca dediklerinde haklıysan ablanın acilen tedavi görmesi gerek
(79 puan) tarafından
Babalar bir anneler ayri
(79 puan) tarafından
Bn psikiyatri servisinde yatarken dalga geçti bnle goruntulu arayıp geleyim bnde siz delilerin içine bnde yatayim dedi kahkaha atti
(393 puan) tarafından
Gel senin benden daha fazla ihtiyacın var gibi görünüyo deseydin
(393 puan) tarafından
Ayrıca senin orda yatmanı gerektirecek sebepler olmuş ablamın ki doğuştan gibi görünüyor
(79 puan) tarafından
Ablam üvey baba elinde buyumus şiddet gormus Bn üvey tarafta pamuklara sarildim onlarin varligini öğrenince başladı bnm rahatsızlıklarım
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Deli olsan bunları yazamazsin doktorada öyle dersen tabiki sana tepkili gelir nerden bilsin ablanın huyunu git konuş adam akılı doktor sana testler yapsın ispatla 
(79 puan) tarafından
Ee ne demeliyim
(1,189 puan) tarafından
Doktora ablamla sorununu anlat ben kendimde bı sorun görmüyorum diye düzgün laflar kulan hata bı tanidigin varsa konuşmayı bilen ondan biseyler öğrenip konusabilirsin doktorla
(79 puan) tarafından
Iste bugün anlattim bacim beni anlamadı yakının varmi diyor yaninda
(1,189 puan) tarafından
Ya benim her meslekten arkadaş var ama piskolok yok şansa eşime soracam senin için onun piskolok arkadaşı vardi sonra sana burdan yazarım
(79 puan) tarafından
Vallahi bacım çok duacin olurum yaparmisin bu iyiligi cidden
0 oy
(993 puan) tarafından
O adamla ablan hala evli ise görüşecek bir durumun zaten olmamalı onun dışında da sana kötü gelen hissettiren kim varsa uzak dur aranızda geçen seyleride cevrende anlatma madem kcuuk yer dost var dusman var bunun üzerinde yarın öbür gün saçma sapan triplere girmesinler birde laf getirenlere de sınır çek getiren götürürde. 
(79 puan) tarafından
Simdi bu saglikci sordu bugun daha önce görmüştü gerçi uzun zamandır gormuo sen onun kardesimisin benziyorsun dedi degilim dedim ama inanmismidir yada gider yetistirirmi ablamin bir ara çalıştığı yerdeki patronun hanimi bu
(993 puan) tarafından
Sen psikolojik destek al bu psikolojiden abla baskısından yada korkusu işte neyse kurtul canım farzet hayatın boyunca birielrine seni sorduracak habire bunu mu dert edip takacaksin öğrense ne olur öğrenmese ne çek sınırı muhatap olma eşi seni öpmüş yada yeltenmis neyse ötesi mi var
(79 puan) tarafından
Korkuyorum bacım cocuguma yanasmasindan yapabilcek potansiyelde Bi insan devletede pek güvenemiyorum adalet mi var ulkede
(993 puan) tarafından
Bu şekilde çok zorlanırsın zaten korkuyorsan o da aynı bir sorun sürekli paranoyaya baglarsin düşünüp durma hamilesin zaten kendine bebeğine zarar
0 oy
(3,039 puan) tarafından
Bence doktor değiştirmek yerine muayenelerini kaçırmadan iletisim halinde olmalisin sen Dr düzenli gidersen bu hissettiğin üzerindeki baskılardan takiplerden bakışlardan endiselerden hepsinden  kurtulursun doktorunda zaten gittiğin terapilerden sonra senin rahatladigini gördükçe  istediğin rapor 'aklı dengesi yerindedir ' raporu hemen onaylar.Allah hepimizin ruhuna ve gönlüne ferahlık versin.
(79 puan) tarafından
Kafamda kurdugumu falanmi dusunuyorsun ben ciddiyim bu raporu şimdi vermesi gerek
(3,039 puan) tarafından
Yooo neden böyle düşüneyim ki bu raporu alinmasi için sizin bu sekilde gitmeniz gerek.Herkes için böyle.
Bu tip raporlar mal davalarında yaşı ilerlemiş nineler ve dedeler için alınır çoğunlukla ve onlarda bile bu sekilde alınabiliyor.Hani tek bir evladına mal bırakacağı zaman diğer 3 evlat iptal edemesin diye akli dengesi yerindedir raporu lazım. Siz raporu almak istiyorsunuz ama nasıl alındığını bilmiyorsunuz
(79 puan) tarafından
Anladim ama uzun zamandır gidiyorum ben cikartmiolar
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Gorusmessin olur biter takma kafana zaten kocasinda bı halt eder gene belki o kocası yüzünden böyle yaptı nasıl ablaymis anlamadım da gerçi midem bulandı esinede söyle görüşmeyi laf goturende götürsün sen uzak olda gerisini bosver
(79 puan) tarafından
Yok eşimde bnde gorusmuyoz ama en son irtibatı koparmadan önce eniste bozuntusu kocamla bir yerlere giderken halimize seklimize kiyafetimize kadar nasil gordugunu tarif ediyordu benim burda islerim oluodu bankada vs oraları soluo yok bankada hesabın mı var filanca yerde diye bizi takip edio bunlar ettirio
(1,250 puan) tarafından
Bunların niyeti kötü bacım onlara neymiş banka hesabından sorulcak sorumu bu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 223 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmazehraumit (14 puan) tarafından soruldu

381,213 soru

11,412,341 cevap

34,956 kullanıcı

...