0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Gece uykularına geçişte çok zorlanmaya başladık uykusu var ama uyuyamıyor. Gündüz halen iki uyku yapıyor. Tek uyku hala yetmez sabah 6 da kalkıyor. Akşam en geç 9 da uyur. Uyku konusunda tek değişen gece uykusuna geçemeyişimiz. Normal huyu suyu çok değişti. Oğlum kendi oynardı babasına hep giderdi  Ona bile gitmiyor artık sürekli.kucağımda durmak istiyor kimseye.gitmek istemiyor işin kötü yanı iki ay sonra işe başlayacağım. Tam başlayacağım sıra böyle oldu. Sürekli.bir şeyler istiyor parmağıyla gösteriyor eğer vermezsem hemen ağlamaya çalışıyor yalandan. Eşimde diyor ki sen yaptın böyle hiç kızmadın banada kızmama izin vermedin diyor iyi de 1 yaşının altında ki hatta 1 yaşındaki bebeğin neyine kızalım niye sert olalım. Çok huysuz oldu. İkinci azı dişini de çıkarıyor. Acaba diyorum güvenli bağlanma mı yapamadım ama 1 sene cok güzel ilgilendim sadece onunla ilgilendim telefon oynamadım televizyon izlemedim o uyuyana kaar normal mi huyu suyu değişmesi 

5 Cevaplar

0 oy
(9,242 puan) tarafından
11 aylıkken tek uykuya geçmiştik 
(80 puan) tarafından
Kaçta kalkıyordu peki. Benim oğlum 9 da yatar sabah 6 da kalkar o yüzden tek uyku yapamıyor
(9,242 puan) tarafından
Gene 9 iyiymiş:) 11 falan dı 6 da kalkardı aglardım sinirden
-Reklam-
0 oy
(967 puan) tarafından
şuan 11 aylık ve tek uyku anlattığın herşeyin fazlası var eksiği yok bizimde azı dişi patlamak üzere burnumdan getiriyo sürekli kucağıma yatıp agliyo ve gece asla uyumayı kabul etmiyo 
(80 puan) tarafından
Ayy aynı aynı kucağına al kucağında ağlayayım diyor resmen. Bizimki bi tane patlattı 2. Azı dişi geliyor. Gecede sürekli uyanıyor kucakta yatmak istiyor. Seninki kaçta kalkıyor
(967 puan) tarafından
benimki 6 buçukta kalkiyo uykusu var ama uyumuyo 10 gibi emmek istiyo kahvaltı vs yapmış oluyoruz iki dk gözünü kapatiyo  3 e kadar beraber geziyoruz. bizimki patlamiyo ya 1 aya yakındır çocuk 1 dış için kivranuyo vallaha kulaklarını koparcak nerdeyse
0 oy
(714 puan) tarafından
Benimki de yapışık ikiz gibiyiz bugün babasına sen uyut karnı tok dedim çay içmeye fırsatım oldu yoksa sürekli kucak sürekli bilgi uyurken de döner durur sağliklı uykusu yok maalesef
0 oy
tarafından
Bence gayet normal çocuğun üstelik tek uyku içinde daha küçük kızım 13 aylık akşam en geç 9 da uyur sabah 7 Dr kalkar günde iki yada 3 kez uyur dönem dönem bizde yaşadık hepsini odadan çıkınca çığlık atmalar kucaktan inmemeler bir süre sonra geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 163 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Benim_yuvam_1509 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.