+1 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Yine dolunay mı var birşey mi var anlamadım ben ya bir haller oldu 1 haftadır kendini de beni de mahvetti. Uyumak ne bilmiyor ayakta dursun diyorum kendini oradan oraya atıyor 15 aylık 16 aya girecek neyi var bu çocuğun bazen görüyorum hepsi Bi anda deliriyor bu bebelerin sizlerde var mı Bi değişiklik 

10 Cevaplar

0 oy
(864 puan) tarafından
Giç sorma her ay aynı sıkıntı 
(39 puan) tarafından
Bi tam düzeldi diyorum yine deliriyor ya
(864 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canm ya
(39 puan) tarafından
Amin kuzum Allah can sağlığı versin geçer bu günlerde :)
(864 puan) tarafından
İnşallah canm
-Reklam-
0 oy
(2,247 puan) tarafından
Kız ben benn geçen post açtım hatta yeminle bir haftadır gecem belli değil 5te 3te uyuyo luan hala uyanık 8 aylık 
(39 puan) tarafından
Hala uyanık delirmek üzereyim durmuyor ağlıyor oradan oraya atıyor kendini niye böyle yapıyor bir haftayı geçti kendini de beni de süründürüyor
(2,247 puan) tarafından
Niye böyle bu çocuklar
(39 puan) tarafından
Ah bir bilsen. Ne istiyor onu da anlamıyorum ki bir huzursuzluğu var
(2,247 puan) tarafından
Yok bizimki öyle değil oyun oynuyo ama bi gram uyumuyo gece ayağıma koyuyorum kıyamet kopuyor o zaman.
0 oy
tarafından
Akşam 8 de uyuyan çocuğum su saat oldu hala ayakta. Yetmiyor birde fittirdi iyice anlamiyorum bende
(39 puan) tarafından
Yemin ederim beni anlatmışsın tek uyku yaptığı için 8 de yada en geç 9 yatan çocuk delirmiş durumda uykusu var ayakta uyuyor ama şuan aslaa uyumuyor
tarafından
Aynen valla gözleri küçüldü mercimek kadar kaldı ama direniyor
(695 puan) tarafından
Yaaa bizde o durumdayız şuan uyuttum ama birazdan kalkicak en son calpol vermiştim 11 de dış lerinden de derdi var ama bir haftadır uyku bilmioz eşim uykusuz ise gidior uyanior yatağıma alıyorum bizi bı güzel dövüyor oyun oynama peşinde ama ayağına koyuom uyusun kıyamet kopuyor ama uykusu çok biliyorum tüm sehiri gezsem gece boyu böyle yorulamam sallamaktan
tarafından
Kiz valla bizi anlatmışsın ya yemin ederik eksiksiz aynı :( ne zman geçecek acaba ya
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Diş çıkarıyor olabilir mı canım benimki de bir haftadır öyle  geceleri bile zorla yatırıyorum 
(39 puan) tarafından
Olabilir canım olabilir diş olabilir çiş olabilir uzay olabilir dolunay olabilir oğlumun uyumaması için kuş kanat çırpsın ona bahane olsun :D
0 oy
tarafından
Aha yeminle sende bendensin kızımda 16 aya yeni girdi zaten 15 aylikta başladı bu halleri of ya kendi kendine ağlıyor sinirleniyor masaya vuruyor elini sınırlı sonra eli ağrıyor sürekli bir şeyler fırlatıyor bana vuruyor çok yoruldum azonce eşim baya kızdı öyle uyuttu korkudan mı ne uyudu uykusuda vardı uyumuyor direniyor sürekli beni cekistiriyor saçma sapan şeyler istiyor ya vala çok yoruldum sanırım bu da bir atak dönemi 
(39 puan) tarafından
Atak atak atak atak bitse yaş sendromu başlayacak daha doğar doğmaz ergenliğe giriyor herhalde bunlar :D Rabbim canlarına sağlık versin ama beni anlatmışsın. Hatta sabah post açtım yemin ederim Bi güzel dayak yiyoruz k.ıçı kakalıdan :D
tarafından
Ayy kız ben her gün diyorum ergenus yine başladın diyorum:)vala kaynanamlara geldik dedim belki vakit geçirir hani kafa dağılır yok bana vuruyor dedesı nenesi eşim hep kızıyorlar ama yok ya azonce odaya getirdim uyutayim dedim tutturdu onların odasında uyuyacak akşama kada orda oturuyoruz ya beşiği aldık götürdük eşimle görümcem kayınpeder hepsi uyuyor numarası yapıyor onları bile bıktırdı kuzeni var 10 yaşlarında çocuk ders çalışamıyor korkudan gidiyor koltukların arkasında çalısıyor 5 6 kisiyiz g.ötü ***.luyla uğraşıyoruz yemin ederim:)
(39 puan) tarafından
Beni anlatmışsın eve biri geldi mi hele çocuk geldi mi korkuyorum ama insanlara yapmıyor fazla babası ile bana. Adam eve dayak yemeğe gelmişim ben diyor :D bı dünya işte yoruluyor akşam hediye olarak dayak var :D
tarafından
Hahaha çok güldüm benimki babaya vuramiyor ama çocukları çok dövüyor ya hatta post bile açtım bununla ilgili
0 oy
tarafından
Aynen 9 da uykusu gelen bebeği 11 de zar zor uyutuyorum. Benimki 8 aylık dişi cikiyo herhalde diyoruz
0 oy
(931 puan) tarafından
Tamam benim oğlanı anlatmışsın cildirtiyor resmen ya 
0 oy
(695 puan) tarafından
Ya bir haftafir oğlum uyku uyuyamiyir uyumadikcada deliriyor dış dönemi var calpolle rahatlıyor sonra yeniden kalkior sürekli yarım saat 1 saat derken cuma gününde bu cumaya geldik bu durumdayız gözlerim yanior enerjim bitti direniyor düzenimiz bozuldu çok yoruldum tek deyilmisim
(39 puan) tarafından
Allah seni inandırsin bu saat oldu hala uyutmaya çalışıyorum gerildim iyice :/ dalamiyor bir türlü
(695 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun evet neden acaba ya uyumak istiolar halbuki
(39 puan) tarafından
Ya atak dönemi yada diş Rabbim başka dert vermesin ne diyelim çok şükür Rabbime isyan olarak değil asla sözlerim onun canına kurban olurum ama şuan çok ufak ne istediğini tam anlamıyorum sanırım en zor dönemler
(695 puan) tarafından
Evet ya çok şükür iyiki varlar benimki zaten hayatımıza bir geldi tam geldi 7 yıl sonra çektiriyor bize ama çok sevgi dolu çok sukur
(39 puan) tarafından
Çok şükür cokk
0 oy
(282 puan) tarafından
Bizde ayniniyiz cnm 16 aylığa gireli 2 hafta oldu nerdeyse burnumuzdan geliyo hersey
(39 puan) tarafından
Şuan hala uyutmaya çalışıyorum bı anda tüm düzen alt üst oluyor ya
0 oy
(2,740 puan) tarafından
16 aylığız 1 haftadır bizde de var bir haller. Sallanmadan uyuyan çocuğu sallar oldum yoksa sakinleşmiyor. Ama bizim ki genelde gündüz uykusunda yapıyor bunu. 
(39 puan) tarafından
Ne gündüz ne gece su saat oldu hala sallıyorum gözleri kapalı kalkmaya çalışıyor buda geçici bir evre ama anlamıyorum nasıl bu kadar uykusuz kalıyor
(2,740 puan) tarafından
Bu çocukları hiç bir zaman çözemeyeceğiz :) Allah kolaylık versin bebişe de bol bol uyku versin inşallah.
(39 puan) tarafından
İnşallah kuzum amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minikcikiletaaa (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
16 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Enesin_annesi (19 puan) tarafından soruldu