+1 oy
272 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,003 puan) tarafından

Kızlar aranızda bunu kullanan var mı ? Kullanışli mi?

image

19 Cevaplar

+1 oy
(2,083 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 
(1,003 puan) tarafından
Memnun musunuz
-Reklam-
+1 oy
(410 puan) tarafından
Bende kullanıyorum kullanışlı çocuk büyüyünce hoop hemen kaldırıyorum 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gorumceme doğum hediyesi aldım çok memnun oğlu iki yaşında hayla severek kullaniyor sapasağlam 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
benzerinden biz memnundukta kizim sevemedi hic ☺️bizimki pek sallanmiyodu sallayarak uyutmadigim icin sorun olmamıştı 
0 oy
(8,255 puan) tarafından
Marka olarak aynı değil ama park beşik kullanıyorum ve memnunum 
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Bende şu ikisi var 

image

image

Prego olana bak istersen 

(1,003 puan) tarafından
Aslında bunu da beğendim ama anne yanı olmaması benim için dezavantaj oluyor
(2,393 puan) tarafından
Anne yani hiç kullanışlı değil bide bebek ezilme tehlikesi olabiliyor birden yanına gelir maazallah gormessin uyurken
0 oy
(418 puan) tarafından
Dün geldi çok güzel sallanıyor aparatı var istediğin gibi ayarlarsin yatak hediyeli olanı aldık biz trendyoldan pratik kurumu da 
0 oy
(684 puan) tarafından
Kızımda annemler almıştı içine çamaşır atmaktan başka işime yaramsdi neden derseniz kızım ilk çocuk diye hep benle yattı etti öyle defalarca topla kaldır yaptım oğlum da yatmadı ama çok güzel kullanabilene çok kullanışlı 
0 oy
(565 puan) tarafından
Bndeki de buna benzer ama üstünde tülü ve altta aparat var takınca sallaya biliyorsun kullanısli bnde rahat 3 4 yasa kullanacağımı düşünüyorum şuan 19 aylık  yanda bebeklerin kendi başına girip çıkmaları çıkın yerde var guzel
0 oy
tarafından
Park beşik kullanmadm canm ben postun yukarı çıksn 
0 oy
(409 puan) tarafından
Park beşik kullanıyoruz, kurulumu katlaması çok kolay. Fakat biraz geniş olduğu için odadan odaya taşınmıyor bizimki. Ebatlarına dikkat edin 70x110 sanırım bizimki 60x100 olanları da var yanlış hatırlamıyorsam, özellikle erkek bebekler hızlı uzuyor(arkadaşım çok kullanamadı). Ben 22 aylık kızıma kullanıyorum 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benzerini kullanıyorum dogdugundannberi oğlum bence kullanışlı 
0 oy
(993 puan) tarafından
Kardeşim iki çocuğunda da kullandı memnundu şimdi briine verdi sanrm yer kaplamiyor toparlanıyor vs avantaj tabi icide genis 
0 oy
tarafından
Markası ne bilmiyorum ama benimki buna benziyor aşiri kullanisli. İyikide almiş babam sagolsun
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Birebir aynısı değil ama bizimki de bundan 
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Prego benim kız iki yaşında kullanıyoruz oğlum sekiz yaşında o bile sığıyor içine 
0 oy
(8,983 puan) tarafından
Ben kızıma kraftdan almıştım oğlum dada kullandım bence çok kullanışlı ve taşınmasında kolay
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Büyüğe kraft küçüğe yoyko aldım aşırı derecede memnunum suan memleketeyiz eski tip pesik var çocuk kalktıp ayakta duruyor düşecek.diye korkuyorum ama bu beşikte o korkuyorum yok at içine yatsın 
0 oy
(710 puan) tarafından
Bizimki de böyle. Ben park yatağı kullanışlı bulmuyorum ya. Anne yanı beşikler oluyor. İlk 1 yıl onda sonra da odasında ki büyük yatak ideal 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 345 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
9 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu

379,650 soru

11,364,692 cevap

34,841 kullanıcı

...