0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
O kadar kalbim kırıkki insanların içinde beni aşalıyor bana hıc deger vermıyor benı hep boyle dıs kapının dıs mandalı gıbı hıssettııruor anlatcak kımsem yok aglayarak yazıyorum cok yoruldum artık ben hep onu düşünüyorum hep onun ıstedıgı gobı oluyorum ama o benı mutlu etmek adına hıc bısey yapmıyo hep hakaret hep orselıyor hiç bu kadınım derdi ne demıyor bana dusmanı gıbı davranıyor gercekten cok yoruldum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sebebi neydiki
(230 puan) tarafından
Konu farketmeksizin böyle hep haksız ama kanuşlenmıyor benı kotu kalplı sanıyor
-Reklam-
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Sebebi ortada hep onu düşünüp onun istediği gibi biri olmak için çabalıyorsun kendinden ödün veriyorsun bu en büyük hataaaa bırak seni seven bu halinlede sever birilerine iyi gözükmek için çabalama
(230 puan) tarafından
Tam terside davranıyorum gormezden gelıyorum küsüyorum ya da kavga cıkarıyorum bagırıyor ben susuyorum şiddete meyilli cunku
0 oy
(679 puan) tarafından
Eeee o zaman bu adamın hala dedıgıni neden yapıp da gotunu kaldırıyorsun kendinı bir halt sanıyor yanı senin de kendine değerin bumu? Yanı aşağılanıp hor görülen yerde baskası size laf etse 40 dereden su getirir burnundan getirirsiniz ama iş koca olunca mı susuluyor sen daha o adamın istediği gibi olmayı bırak kendin olmaya bakkk sen kendine deger vermezsen baban gene vermez nettttt elin oğluda laf edemez milletin içinde hele ki 
(679 puan) tarafından
E konusma işte bende onu dıom baktın sana hakaret laf milletin içinde rezil ediyor konusma haftaları bırak aylarca konusma evin içinde deger siz goster onu belkı anlar
(230 puan) tarafından
O an cevap verdım ama sonra gıdınce kızdım uste cıktı daha da hakaret etti sınırlerım bozuldu dedım hatta ben babamın kardeşimın yanında sana hakaret etsem o dıyor ne alakası var aynısı ıste sen kardesının yanında ettın aman adam olmaz bu konusmıcam o an cevap veresım gelıyor ınsanların ıcınde hatta onla markete bıle gıtmek ıstemıyorum cok patavatsız birde mesela surat mı yapayım mecbur oldukca cevap vereyımmı ya da onla mecbur oldukca konusup ıcımden gelmeyerek mutsuz karsılık mı vereyıö o zaman analrmo
(679 puan) tarafından
Yok surat yapma nıe kustugunu belli etme yok yanı o adam senin gozune yok gb yap BİSEY sorarsa cevap ver konuyu kapat uzatma tartsma bsey söylesin dursun gec kendine odana çocugun varsa onunla ilgilen yanı mutsuz oldugunu gösterme gayet ıyı ol bak kendine üzgun mutsuz suratsız olma. Sadece ev de sen var gb yasa BİSEY ister bsey sorar cevap ver gec bu kadar
(230 puan) tarafından
Ha anladım sımdı ben bunuda deneyeyım ama bu hanzo sey demesın bak nasıl puskurttum sındırdım artık surat asmıyor trıp atmıyo vs dıye :D
(679 puan) tarafından
:)))YAAAAAAAAAAAAA asıl kavga etmeyen tavr yapmayan kadın vazgec mış bir kadındır. Senı susturdugu için değil onuda düşünmez herhalde :)
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Sebebi ne biliyor musunuz peki yada kendinizi değerli görüp kendiniz için birşey yapıyor musunuz
(230 puan) tarafından
Ne gibi mesela
(4,548 puan) tarafından
Canim ilk kendi için birşeyler yapmak gerekir kendini mutlu etmek hacı erkekler nede olsa elimde napsamda bırakmaz diyo ama kayıp edebileceğini onlara göstermek gerek kendine bakıp kendi için özel hisettirmek gibi
(230 puan) tarafından
Bacım bı yıl bıraktım ben bu adamla bosanma asamasına geldık bu degısmıs halı hala gıdecegım dıye korkar terk ettım dıye kın güttü baya bı sure
(4,548 puan) tarafından
Aile danışmanına gitmeyi teklif ettiniz mi peki canim
(230 puan) tarafından
Bu hanzo oraya gelmez
0 oy
(13,302 puan) tarafından
Sende onu mutlu etmeye çalışma onu örsele bence 
(230 puan) tarafından
Daha da kufreder agzı bozuk normalde bu konuda hassas oldugumu bılıyor gorumcelerımın yanında hakeret ettı onlar bıle ne bıcım konusyuorsun duzgun konus dedı
(13,302 puan) tarafından
İnceldiği yerden kopsun diyeceğim ama aile durumunu bilemiyorum. Sürekli bir tarafın alttan aldığı evlilikte bir şeye yaramaz
(230 puan) tarafından
İlk ben alttan alıyorum o sınırlenınce susuyorum sonra küsüyorum konusmak gelmıyor ıcımden kırıldım bı kere ama konusmaya devam edyyor o konustukca ben onu terslıyorum gormezden gelıyorum sonra barısma olunca acıyoeum agzımı yumuyorum gozumu o kadar sıkıldım kı kusmekten
0 oy
(393 puan) tarafından
İlişkide tek taraflı hiçbirşey yolunda gitmez sana nasıl yaklaşıyosa aynı şekilde ona yaklaş bi süre sonra hatasını anlar diye düşünüyorum kendini neden üzüp ağlatıyosun Dünyaya bi kere geliyoruz bi ayı yüzünden yazık değil mi göz yaşlarına 
(230 puan) tarafından
Ay ne bıelyım bu yorum benı dahada aglattı bı kere gelıyoruz hıc olum aklına gelmıyor mu bu kadında annesı babası yokmu o kızımıza nasıl davranıyor sakınıyor bırde benım bu sehırde kımsem yok bakın cocuklarımdan baska kımsem yok herkes herseyı yapabılır ama aslan gıbı bı kocam var demeyı cok ısterdım
(393 puan) tarafından
Böyle insanlar sadece kendilerini düşünür hiç aceba kardeşim yada kızım benim gibi bi adamla ömür geçirseydi nasıl olurdu diye düşünüyo mu aceba hoş düşünse hayat arkadaşını değil ağlatmak üzmeyi bile aklına getirmezdi çok yazık gerçekten yeterki sahipsiz gibi  görsünler
(230 puan) tarafından
Bunuda dedım bak kızın var onada senın gıbı denk gelebılır ben damat olcak kısıyı ilk basta koseye cekıp sey dıcem ben kırık adamın kızımı uzme dıye e  dedım benım babam yokmu abım erkek krdeslerım yokmu falan kendını erkek sanıyor onlardan bahsedınce bı sonuyor
0 oy
tarafından
sende umudunu kes kendine bak. bazen adamlar o zaman uyaniuor.. 
(230 puan) tarafından
Napyım mesela canm normalde tarzım kuserım konusmam kızgınlık bu ama kırgınlıgımı nasıl alıcak konusmasam onla sussam yıne sıradan bı kusme sancak
tarafından
yoo konusma demedim konus ama etrafinda pirr donme kendine ozen onu umursama
0 oy
(970 puan) tarafından
Kısışdıpını üzüldüğünü görünce napıyor
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sen kendin kendinden çok değer verirsen eşine oda öyle davranır kendini sev ve değer ver eşinin üstüne düşme işler değişir 
(230 puan) tarafından
Valla dıger kızda aynısını soyledı demekkı ben kavga edıp kusup trıp afmakta hata edıyormusum ay aydınladım resmen cok sagolasın askmmm
(4,661 puan) tarafından
Sende sağol kuzum eşin taş değilse işe yarar shsbjsjs
(230 puan) tarafından
O bana sımdı sureklı bulascak tahrık etmeye calıscak konusayım onla dıye :D
(4,661 puan) tarafından
Hı eee hı hı hadi de ok okey gibi şeylerle geçiştir
(230 puan) tarafından
O da olabılır bak daha da gıcık olsun :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu