0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Annemle ikimiz yazlıkta sağlıklı beslenmeye başlamıştık bu şekilde kilo verdik ama annemin arkadaşı geldiğinden beri kadın sürekli kızartmalar kilo aldıran şeyler yaptırıyor yapıyor o yesin helal hoş olsun da arkadaş onun yüzünden bizde dayanamayıp yiyiyoruz :D Ya kızlar siz diyetteyken yenmemesi gereken yemeklere nasıl dayanıyorsunuz yapılırsa dayanamıyorum yiyiyorum yapılmazsa aklıma bile gelmiyor güzel ilerliyorum napıcam ben ya :'(

3 Cevaplar

0 oy
(2,166 puan) tarafından
Dayanamıyorum yaparken bile tencerenin yarısını yiyorum  dkdlldldöd şaka şaka az az sık sık yiyorum o zaman bir öğün yiyeceğim şeyi zamana yayıyorum gözüm de doyuyo ☺️
tarafından
Nasıl başarırım bilmiyorum
(2,166 puan) tarafından
Az az ye eline kuruyemiş al meyve al. Süt iç inan yapılıyor. Bol protein az karbonhidrat ;)
-Reklam-
0 oy
(8,524 puan) tarafından
Abovvv bugünde diyet postu açan açana :) dur burda da accuk hava atayım

Hiç diyet yapmayan biri olarak bu konu hakkında bilgim yok aşkım ❤️❤️
tarafından
Herkes kilodan şikayetçi:D
0 oy
(4,374 puan) tarafından

Kimse dayanamaz ki:))o yuzden evde herkes diyete girmeli kadinida ikna edin:)))) benim esim. Bazen cok gec yer bazen yemez kafasina gore. Evlendigimiz ilk yil ona uydum devasa kilo aldim . Madem oyle gel boyle ben kendim yapip yiyorum 6 da yemegimi. Esim gelince acsa yer. Degilse 10 da yer cani istemez ekmekarasi ister. Naparsa yapsin :)) ben kendim o kendim yiyorum aksmai. Haftasonu zaten gec kahvalti olunca beraber acikioz :)

tarafından
Kadına söyledim kilo verelim diye hiç takmıyo onun yüzünden verdiklerimi alıcam:( öyle yapıyor ki istemeden dayanamayıp yiyiyorum

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 342 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 173 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 733 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 290 göst.