0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar ikinci evliliğim eşimin iki oğlu var benim bir kızım var bir kızımda ilk eşimde babasında şuan hamileyim doğuma bikac hafta kaldı bende aşırı stres sıkıntı var hatta öyle sinir varki ta ayaklarima vuruyor baktığımda sinirlenmek gerekecek birşey yok gibi ama içim içimi yiyor günlerdir. Evde üç çocuk ev işi temizlik vs bunaldım sanırım. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Psikolok psikiyatri hepsine gittim hepsinin dediği tek şey fazla sorumluluktan boyleymisim aslında mutluyumda evcimenim çünkü evim eşim çocuklarım olsun tamam benim için. Ama bir buçuk aydır içinden cikamadihim iç bunaltim var namazi mi bile bıraktım herkesten uzaklaştim 

4 Cevaplar

0 oy
(7,717 puan) tarafından
Asıl şifayı O'nda bulmak varken sen başka arayışlara girmişsin. Doğumun yakınmış zaten. Bol bol Kur'an oku
-Reklam-
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Kızınız neden babasında sizinle değil 
tarafından
Ay bu nasıl konuşmalar şok oldum. Tabi ki kimse kimsenin ne yaşadığını hissettiğini bilmez. Ama bir kız çocuğu söz konusu ve burda kadınlar kötü bir şey dememiş. Ama sen beddua edip saldırıya gecmissin ayıptır ya. Çocukların annesiz kalsın demek ne demek yahu.
Haksız beddua sahibinindir bunu unutma. Tevbe et ve helallik al bence. Bak hamilesin bide
(8,288 puan) tarafından
Ettiği beddualar dönüp dolaşıp kendini bulmuş zaten
tarafından
Yanii kuyrugunuz sıkışınca yaptığınız hataları bi başkasının evladının yaşamasını istemek anca sizin gibi cahiller geri kafalılar ister böyle beddualar ederek insanlara içiniz rahat oluyor sanıyorsunuz ama o beddua elbet sizden çıkacak bunu unutma sakın
(8,288 puan) tarafından
Oyssss canım boşver yazılanı anlamayacak kadar hasta ruhlu birine anlatmaya değmez
tarafından
Aynn knk sende bosver :))
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Ev de mutlu olabilirsin bende evci biriyim ama kendine özel zaman ayirmadigjn kendini hep 2. Plana attığın için bu durum da olabilirsin sonuçta hayat çocuk du ev di koca dan ibaret değil 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Hormonlardandir sanirim lohusaligi filan atlatinca azalir gecer insallah. Yeni evlendin hemen mi cocuk oldu bilmiyorum da eger oyleyse daha alisamamis ustune de hamilelik geldiyse daha cok etkilenmissindir. Cunku en gamsiz insan bilr hamilelikte paranoyak olabiliyo misal ben :) o yüzden dedim. Allah ferahlik versin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
12 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Lale5616 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ela1306 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,224 göst.