0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (1,892 puan) tarafından
28 haftayı doldurduk çok şükür hareketleri iyi geçen ay kontrole gittiğimde doktor bir sorun görmedi ama karnım o kadar küçük ki bazıları hamile olduğumu anlamıyor bile hiç yok resmen sanki bir bez katlayıp koymuşum da azıcık çıkıntı olmuş gibi. Bu normal mi ya bebek gelişmez diye korkuyorum bu 2. gebeliğim ilkim daha büyüktü sanki.

10 Cevaplar

0 oy
(8,908 puan) tarafından

Dertsiz başına dert mi arıyorsun ne güzel işte karnın belli değil bizler gibi yarım dünya olmadın :D

(1,892 puan) tarafından
Kız zaten ilkinden çatlak falan var ondan geçtim ben bebek gelişmez diye korkuyorum nereye sığıyor bu yavrucak anlamıyorum
(8,908 puan) tarafından
İlk hamileliğin olsa bu soruna cevap verirdim ama 2.hamileligin olduğu için bu saçma soruyu görmezlikten geliyorum senin gibi tecrübeli biri karnım yoksa bebek gelişmez diye düşünürse vay halimize :))))) hem doktor ne diyor bebeğin gelişimine durumuna
(1,892 puan) tarafından
Canım 1 aydır doktora gitmedim önce doktor yoktu şimdi randevu yok zaten o yüzden endişe ediyorum kilosu nasıl bilmiyorum en az 1 kilo olması gerekiyor şuan ama hiç sanmıyorum o kadar olduğunu
(8,908 puan) tarafından
Sen sanma kesin öyledir aklınada kötü şeyler getirme Bi terslik olsa hissederdin emin ol
-Reklam-
0 oy
(12,595 puan) tarafından
Normal canım. Eğer sorun olsa söylerdi zaten. Defnede altıncı Aydan sonra anca belli olmaya başladı benim

Şimdi biraz erken çiktı sanki 
(1,892 puan) tarafından
Ya işte ben de onu düşünüyorum ilk oğlanda 5 den sonra karnım çıkmaya başladı şimdi 7 yi bitirdik daha hiç yok ikinci olmasına rağmen aksine daha erken çıkması gerekiyordu
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benim 7 aylıkken anca belli oluyordu vücut yapısına bağlı bence 
(1,892 puan) tarafından
Balık ilk bebeğim 5 den sonra belli oldu ikincide daha erken çıkar diyorlar 7 bitti daha belli belirsiz
0 oy
(8,995 puan) tarafından
İlk bebegimde benim karnım biranda çıktı ikincide 9 aylık oldugimfa hamile olduğumu söylemesem anlamazlar di bile :D kilo da almamıştım 2. De ama ikisininde doğum kilosu ayniydi. Bebeğin gelişimi iyiyse bence sorun etme 
(1,892 puan) tarafından
Yaa ne bileyim herkes ikinci daha çok çıkar daha erken belli olur diyor ya ondan acaba gelişmedi mi diye düşündüm
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Karnım çok büyük değildi benim de tişörtlerim bile üstüme oluyodu 9 aylıkken  sonuç 3.5 kilo doğurdum beslenmem çok kötü olmasına rağmen 
(1,189 puan) tarafından
Anladım cnm bazıları muz ye süt iç her gece yoğurt ye uyumadan önce falan diyor  belki sizde öyle şeyler dersiniz sandim ama alakası yok diyorsunuz
(3,470 puan) tarafından
Hiç alakası yok muz sadece ilk ay yiyebildim ondan da iğrendim süt yoğurt ağzıma bile sürmedim ama bebeğimin gelişimi hep öndeydi zaten her önüne geleni yiyen kiloyu kendine aliyo bebeğine değil buna dikkat etmek lazım herseyi yiyip 2 kilo doğurani da biliyorum
(1,189 puan) tarafından
Hadi ya artık takmiyacam çok takiyordum Allah razı olsun bundan sonra takmiyacam aşırı takıntıliyim
(3,470 puan) tarafından
Takma takma:)
(1,189 puan) tarafından
Saol cnm çok iyi geldi konuşman
0 oy
tarafından
35.ten sonra çıkmıştı benim de karnım. O da 4 aylık gibiydi kimse hamile olduğuma inanmıyordum. Güzel oluyor öyle. Fazla kilo da almamıştım. Gayet iyi geçmişti hamileliğim. Normal hayatta nasılsam öyleydim. Bebeğin sağlıklıysa dışarıdan belli olmasa da olur. Sen onun varlığını biliyorsun sonuçta. Başkalarının görmesine bilmesine gerek yok. 
(1,892 puan) tarafından
Uzun zamandır doktora gitmediğim için emin olamıyorum gelişiminden o yüzden endişe ettim yoksa karnımın çıkması değil derdim inşallah iyidir
0 oy
(1,293 puan) tarafından

İç karnınız geniştir belki. Biraz daha zaman geçsin büyür zaten :)

(1,892 puan) tarafından
İlkim de çok yokru ama bu hiç yok bilemedim
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Haftasına göre gelişimi iyiyse sorun yok 
(1,892 puan) tarafından
Uzun zamandır randevu bulamıyorum o yüzden korkuyorum zaten gelişimi nasıl bilmiyorum
0 oy
(483 puan) tarafından
Benimde öyleydi doğuma yakın çıktı 
(1,892 puan) tarafından
Sanırım öyle olacak bu da
0 oy
(697 puan) tarafından
Herkese böylesi nasip olsun 
(1,892 puan) tarafından
Eğer bebekte sorun yoksa aminn inşallah :D

İlgili sorular

0 oy