0 oy
589 göst.
Moda kategorisinde (97 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

beyazlıyı çok istedim ama içimi gösterir diye korktum bide arada 150tl fark vardı ben de siyahı aldım yoksa bu da çok şıktı aman napim siyah zariftir. 

image

Selam kızlar. 13 ağustos da görümcemin düğünü var. Ne yazık ki tarihlerimiz çakıştı. Yılbaşında onlar  agustos da düğün yeri tuttuklarını söylediler bende 1.5 aylık hamile olduğumu söylemiştim. Neyse nişan da 4 aylıktım elbise alabildim giyindim karnım çok azdı çünkü. Ama düğün öyle değil karnım burnumda :D 36 haftalığım. Onların düğününde 38+5 falan olcam :) Şu elbise sizce nasıl abiye çok istemedim. Çünkü ya doğurursam ya giyemezsem diye sonradan da giyebilecegm bişi istedim. Yorumlarınızı bekliyorum saç ne yapabilirim ki bu elbiseye? Ayakkabı zaten terlik alırım taşlı falan hiç bir ayakkabım olmuyor :( doğum telaşı yetmedi düğün telaşı başladı :) bu sıcakta bi de :D  

image

image

20 Cevaplar

0 oy
(8,900 puan) tarafından
Gayet güzel ve rahat 
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
Sakın bu karının zevkine güvenme bak ben sana diyeyim
(8,900 puan) tarafından
Yaw he he :))))
(97 puan) tarafından
Ahahahah :))) alemsin ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bu güzel aynen dediğin gibi abiye olmazdı zaten hamilelikte sen hamilesin rahatına bak
(97 puan) tarafından
Efil Efil kemerle de kullanılır sonradan yok zaten saçma sapan elbiseler var bulamadım hiç başka.
0 oy
(697 puan) tarafından
Çok güzel görünüyor sadece farklı renk olsa daha güzel gibime geliyor 
(97 puan) tarafından
Mavi renk nişanda giyinmiştim güzel bir yeşil vardı ama kalmamış bende siyah istemiyordm ama olsun be zayıf gösterir diye teselli ediyorum :D
(697 puan) tarafından
Buda güzel sadece canlı renk olursa daha iyi patlatır diye düşündüm
(97 puan) tarafından
Kesinlikle ama yokmuş :) teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Bence çok güzel hamile oldugun için rahata da benziyor Su yeşili filan varsa bı dene canim
(97 puan) tarafından
Başka renk bende çok istedim elinde sadece siyah var bide mavi. Mavi zaten giyinmiştim nişanda.
(4,554 puan) tarafından
Sağlık olsun canim buda çok güzel siyah her zaman asıl ve zariftir
(97 puan) tarafından
Kesinlikle ❤️
0 oy
tarafından
Gayet güzel daha rahat edersin bu elbise ile 
(97 puan) tarafından
Bende öyle düşünmüştüm teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
(286 puan) tarafından

Resmen elbiseye bayıldım yaaaa :woot: kapalı olmasam gözüm kapalı alırım 

(97 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Kız ne ka bu
(97 puan) tarafından
Valla en uygunu buydu ya. 800tlcik çarşıda bin tl altında elbise bulamadım. Hemen gördüğüm gibi kaptım.
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Elbise çok güzelmiş. Sağlıkla doğsun bebiş 
(97 puan) tarafından
İnşallah canım benim teşekkür ederim ❤️
0 oy
(482 puan) tarafından
Bence gayet güzel 
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(625 puan) tarafından

Çok güzelmiş. Nereden bu:)

(97 puan) tarafından
Kombincim_55 çok aradım bu elbiseyi instgramdan buldum. Kadın mükemmel ilgileniyor çok sevdim. Trendyolda vs çarşıda çok pahalı bin tl altında elbise yok. Bi bak derim sayfasına :) beğenmene sevindim ❤️
(625 puan) tarafından
Valla bence al giy başka bakma bile çok beğendim
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Çok güzelmiş.
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Çok güzel ben de böyle bi model almıştım son aylarımda.
(97 puan) tarafından
Evettt pek seçenek yok çünkü :) teşekkür ederim ❤️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kaynimin nisaninda bende sen gibiydim aynı canım bende rahat bir babet ve bir abiye aldım giydim zaten 2 hafta sonra doğurdum 
(97 puan) tarafından
Bakalım doğurmazsam bende bunu giyerim altına terlik yada babet. Nasip artık :) doğurursam da başka düğüne de giyilir :) bakalım ne zaman doğacak
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Çok güzel valla ben çok beğendim
(97 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(3,475 puan) tarafından
Cok guzel şık hem de rahat olur
(97 puan) tarafından
Aldım gitti :)) teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
Ben beğendim çok güzel. Ama bence pembe yada mavi giy ☺️
(97 puan) tarafından
Kız napim kendim kumaş alıp renkli mi dikeyim aslında bunu aradım bulamadım aa resim atılmıyormuş yoruma ahshshs o da çok güzeldi ama beden kalmadı. Böyle renk geçişliydi dur şeye bak atcam oraya.
tarafından
Dikiş biliyorsan dik☺️ ama siyah giyme lutfen
tarafından
Gördüm çok güzel onu al bence
(97 puan) tarafından
Ahahsh yok kız ne dikişi. Ay nolur aklımı bulandırma zaten onda kaldı aklım ama ona astar lazım. Hiç ugraşamam terziye ya boşver boşver jsjs
tarafından
Neden astar lazım. Çok mu inceymis.
Hazır astar al 60-70 lira internette
Uzun elbise astarı yaz çıkıyor.
Ben bir metre astar kumaşı aldım bana yetti. 50 lira astar kumaşının fiyatı. Dikiside basit. Diken birini bulsan baya uyguna gelir ama hazır astarda baya uygun
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Çok güzel, düğüne de şu anki durumuna da cuk oturan bir elbise, güzel seçim 
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım aynen başka şeyler de vardı da onlar da tüylü böyle sanki çekim elbisesi gbi gerek yok dedim :)
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Süper çok beğendim.en güzel sen olacaksın düşünde 
(97 puan) tarafından
Düğüne gidebilirsem inşallah :D
(6,306 puan) tarafından
Doğumu başlatacak hareketlerden kaçın çokta geç değil normal de 40 hafta ortalama.
(97 puan) tarafından
Ee mecbur eğilip kalkıyorum. Temizlik desen yapıyorum bu hafta sancım kasılmam çok oldu. Doğarsa da doğsun napim canım ya.. Eşim gider kardeşinin düğününe :) nasip çünkü her şey.. Bakalım nasipte varsa gidicem inşallah.
0 oy
(3,829 puan) tarafından
Bencw wn iyisi bu dopum yaosan bıle hemen veremeyebılırısn kilolarını cok da güzel 
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Bol şeyleri seviyorum zaten :)
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Çok güzel beğendim elbiseyi doğurup gidememekte ihtimalde var o yüzden kararın çok mantıklı bu arada elbise nerden linki falan var mı :) 
(97 puan) tarafından
Kombincim_55 instgramda sayfası bu. Satıcı dan çok memnunum aşırı ilgili. Elbiseleri de şahane :) bi bak derim.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 203 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde FilizAk (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 959 göst.
0 oy
11 cevap 337 göst.
30 Haziran 2022 Moda kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
23 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu

379,180 soru

11,350,430 cevap

34,818 kullanıcı

...