+2 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (7,277 puan) tarafından

Evetttt herkeseee iyi akşamlar beybisilerrr ☺️

Bu tür daha öncede açmıştım post tazeleyelim dedim :D

Sorum yukarida 

Eşim geceleri sayiklar konuşur, bağırır bi ara  gece rüyasında büyük ihtimalle korkutuyoardı bağırarak kalktı bana bi vurdu:Dbende o refleksle şeyine vurdum adam neye uğradığını şaşırmıştı :woot: hahahaha iki gün küsmüştü bana :angel:

Ee anlatin bakalım dizide dinliyekkkk

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay dur anlatacam .şimdi biz yeni evliyiz iç çamaşır satılan bir dükkana girdik eşime bi kaç birşey lazımdı aldık bende orda bi şort vardı çok beğendim aldım ama eşim görmedi kasaya gelince onuda uzattım şortun pembe kurdalesi vardı ona aldığımı sandım ya nasıl bağırıyor bananaee benn onuu almamm diyor kasadaki calısanlar bir gülüyor bende dedimki kendime aldım diyorki haa ben bana aldın sandım baya gülmüştük:))))
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D pembe olmasa giycekmiydi kız :D hahahahah ay ne güldüm
tarafından
Ya dedim kadın şortu besbelli üstelik ordakilr şok oldu resmen :)))
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D
(2,450 puan) tarafından
Ayy bu erkekler niye düz mantık ya :D sonra kadınlar sinir olunca niye oldu :)))
-Reklam-
+1 oy
(286 puan) tarafından
O gün daha yeni nikah yapmıştık akşamına da dini nikahımız olucaktı eşime dedim ki ben bir duş alayım duşu aldım tam çıkıcam eşimde yatak odasında uzanıyordu banyonun çaprazına denk geliyor ben ayağımı atar atmaz bir düştüm kızlar :D götümün üstüne oturdum ama nasıl utandım daha ilk gün hiç unutmam çok utanmıştım ama çokta gülmüştük hala güleriz yani 
(7,277 puan) tarafından
Hahaha :D herşey meydanda jsjsj bı an kendimi yerine koydum abooooo
(286 puan) tarafından
Aynen herşey meydan da daha bişey yokken :))) birdaha utanmadım ama işte oldu bi kere :D
(7,277 puan) tarafından
Hahahha :D
0 oy
(1,224 puan) tarafından

Soruyu okuyunca yuzumde tebessüm olustu posta girdim yazıcam ama hangi birini yazsam bilemedim valla kafam karisti :angel:

(7,277 puan) tarafından
Yaz kız birini ☺️
(1,224 puan) tarafından
Valla beynim durdu yemin ediyorum. Boyle film seridi gibi geciyo gozumun onunden :D
0 oy
(6,218 puan) tarafından
Eşim askerliğini Şırnak'ta yapmış o aralar bomba atma meselesi çok oluyormuş bir kaç arkadaşı gözünün önünde olmuş çatışmada

Ordan tramva kalmış geceleri bağırıyor bağırarak kalkıyor o uyumuştu ben uyaniktim baktım sayiklamaya başlıyor başına doğru geldim okuyorum sözde beni üstünde görünce o bağırdı ben bağırdım derken ortalık 56 lldu
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D biliyorum o duyguyu hem komik hem korkunç:D
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Ayyy sen anlatınca aklıma geldi komik değil ama kavga etmiştik hırsımı alamadım gece bi patlattım buna ama daha uyumamıştı Bi kalktı bana vurmamak için duvara vurup küçük parmağını kırmıştı :)) canıma değsin ohh olsun 
(7,277 puan) tarafından
İrem iyi yapmış kız boşver :D deseydin ya ben yapmadım diye :D shjsjs
(8,084 puan) tarafından
Uyumuş olsaydı derdim de uyanıktı yeni yatmıştık ☺️☺️
(7,277 puan) tarafından
Azcik daha bekleswydin ya kız : d
(8,084 puan) tarafından
Çok sinirliydim fatooom öfkemi atmam lazımdı o ara :)
(7,277 puan) tarafından
Amann bisver iyi yapmışsın aşko :D
0 oy
(6,948 puan) tarafından
Sen benimkini biliyon bacı ben cevapları okuyum sadece :D 
(679 puan) tarafından
:))) ayyy iyi bari dikkat et bıdaha
(6,948 puan) tarafından
Yok bacım o ilk zamanlar oluyodu zaten genisliyo ya ister istemez bi süre sonra kaliyo öyle şuan bişey yok şükür :)
(679 puan) tarafından
:) ahahah bıde bu lafın uzerıne gene olursa görün
(6,948 puan) tarafından
Sus kız ağzını hayra aç :Dd
(679 puan) tarafından
Hahahaha tmm tmm :))
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hep yaziyorum gene anlatayım .

Köye geldik ; herkseye karisiyor'' bu kümes *****!!! Bu çatı düzgün değil !!! Bu bahçe olmamış.  Dedim ki "" bizim tavuk kumesten kaçtı hadi bul onu ?? Ama öyle birşey yok inanmaz diye şaka yaptım .  Adam gitti tabi biz iş güç , unutmuşum adama dediğimi . Elinde bir tavuk kan ter içinde ama öyle böyle değil "" bu ne dedim """ tavuk kaçtı dedin ya dedi güle güle güle geberdim . Meğer komşunun tavuğu bu 4 -- beş saat kovalamış tutmuş .. götürdük verdik ama ben o tavuğa mı üzüleyim üstü başı çamur ona mı güleyim terlemiş ona mı tavuğun o korkusuna mı tavuğun bizim olmayisanami.
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D ulam adama işkence etmişsin
(8,084 puan) tarafından
Puhahaha yıkıldım gülmekten ☺️☺️☺️☺️
(7,121 puan) tarafından
Öyle her dediğime inanmaz ama işte udhdhd tavuk çok perisandi
0 oy
tarafından
Sevgiliyken eşim askerdeydi mesajlasiyordum arkadaşımın dediğini yaptım ortalik karıştı gittim ayrılmak istiyorum dedim adam mesaj yazmadi meğer adam kriz geçiriyor beni aradı sinirle sne ne diyorsun baya kötü olmuştu sjsjsjsjjww 

Birkez eşime cvp vermiyordum müsait değildim eşim profil altına elveda yazmıştı bende gidip tiktokran yalancı ağlama efekti ile video çekmiştim herife attım herif baya uzulmustu oysaki ben gülerek çekmiştim videoyu sjajsjshsjhsjs
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D ulan ne kurnaz garısın sennnn :D
(8,084 puan) tarafından
Bakkk sen numaracı gacı seni
tarafından
Hemide baya baya ağlamıştı dedi çok kötü oldum sen ağlarken evlenirken söyledim ona yalan efek olduğunu baya güldü:)))
tarafından
Seninle konuşmuyorum.
(8,084 puan) tarafından
Aşkımmm.... Balımmm.... Kaymağı.mm..❤️
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Eşle değilde aklımla oğlumla geçen yaşadığımız şey geldi. Annemlerde yere minder serdik yatıyoruz gece kalk sen kanepeye yat küt diye bı sese uyandım düşmüş. Ağlayarak anne beni niye oraya yatiriyorsun düşüyorum ordan diye hala gülüyorum bu olaya jsjsjsjsj
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D hemen suçu senin üstüne atmış sıpa
(7,232 puan) tarafından
Aynen. Kendinden haberi yok jsjsjs
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Aajhahaha ayyy fatooo nasıl güldüm yaaa adamı hakkın rahmetine kavuşturmuş olmuşsun küser tabi sjsjsjsj

Aşko bu bir bağırsakları bozmuş sorma cort cort veriyor ama kokudan fenalık gecircekk artık kıyamıyorum da bı yandan hasta adam normalde hiç yapmaz ama tutamıyor garibim neyse gece ağzımı burnumu bastırdım ama durmuyor adam bı dk deli cinlerim geldi kalk s* ktir git kanepeleye dedim totoya bı tekme gülerek kalktı gitti ama giderken bile durmuyor sjsjsjsj 
(7,277 puan) tarafından
Hahahah :D ay kız yazık adama benimde başıma gelmişti yaa doğumdan sonra tutamiyirdum benim adamın umrumda deyildi ağzı açık uyuyordu :D hahahahnanans
(6,516 puan) tarafından
Ahahaha aayy deme  duymamıştir inşallah
(7,277 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum :D
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Yorumların hepsini okudum :D

Ben de anlatayım eşimin kolunda rahatsızlığından dolayı bir cihaz vardı titreşim halinde deri altında bir cihaz ufak bisey gece uyucaz tam sarıldık yatacaz birden o koluna elimle tuttum unuttum cihazı böcek zannettim yataktan fırladım :D eşim bi gülüyor ben unuttum cihazı halende öyleyim 2 yıl oldu hala alışamadım gitti:D 

(7,277 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ☺️

Kız normal alismaman insma korkar gece  gece :D
0 oy
(242 puan) tarafından
Evliliğimizin ilk Ayıydı yaşlar da küçük ben 20 eşim 23 yaşında daha yeni baba evinden o kalabalıktan ayrılmışiz etmişiz bide yeni evliyiz altınlar falan gece hırsız felan girer diye çok korkuyoruz apartmanda oturuyoruz evin dış kapısı da iki tane biri panjur kapı neyse gece 3 te bizim kapı çalıyo çalıyo biri zile basiyo biz eşimle firladik uykudan ama nasıl çalıyo zil hiç durmadan eşimle gittik kapıya kimo kimo ses veren yok ama hâlâ zilimiz çalıyo ay ben bi korkuyorum neyse eşim dedi kapıyı açicam bende diyorum bu kapıyı açsa karşımda elinde bıçakla bekleyen bi hırsız falan olucak kesin izin vermiyorum neyse eşim birinci kapıyı açtı panjur kapı hala kapalı bakıyorum kapının önündeki ışık açılmıyo hani otomatik ışık biri olsa kapının önünde ışık açılır ama zifiri karanlık eşim diyo kimo kimo hâlâ cevap yok ben korkudan baya titriyodum sonra eşim tam dış kapıyı da açicak ki zil sesi durdu içeri geçtik hemen polisi aradık adres falan verdik polis dedi devriye ekibi yönlendiriyoruz sonra yarım saat sonra falan polis memuru aradı işte gelip baktık bi sıkıntı görünmüyo ama arkadaşlarımız sabaha kadar devriye gezicek falan dediler sonra diğer gün oldu alt komşumuz eşime demiş kusura bakmayın oğlum gece eve gelmiş bina kapısı kapalı bizde uyuyoruz aşağıdan bizim evin ziline basacağina sizin evin ziline basiyomuş baya da basmış rahatsız olmuşsunuzdur eşim de demiş estağfurullah sonra geldi anlattı baya güldük öyle aksiyonlu bi gece yaşamıştık:D
(7,277 puan) tarafından
Ben kesin altıma ederdim:D jsjsj
0 oy
(697 puan) tarafından
Sadece yorum okumaya geldim :)
(7,277 puan) tarafından
Hoş geldin ☺️
0 oy
(468 puan) tarafından

En komik anımız gelinlikle eve girerken düşmüştüm:D

(7,277 puan) tarafından
Ayyyyy :D
0 oy
tarafından
Aylardan Temmuz eşimle sevgili olduğumuz ilk zamanlar mahalledeyiz öyle sokakta oturduk konuşuyoruz filan. Benim de en favori atıştırmalığım kruvasan ve muzlu süt. Neyse bakkaldan aldım hem içiyorum hem yiyorum bir yandan da sohbet muhabbet. Neyse birden karnıma ağrı girdi belli etmemeye çalışıyorum. Tüylerim de dikeldi. Eşim ne oldu dedi üşüdüm dedim eve çıkıp hırka alayım kendime dedim :) o sırada da midemi bozmuşum wcye koştum direk. Sonra mesaj attı hadi gel filan diye wcde çıkmam uzun sürdü :) o zamanlar söylememiştim utancımdan. Evlendikten sonra söyledim :) :) :) ben anlamıştım zaten bembeyaz oldun tüylerin diken diken oldu diye :) :) :) bir çok anımız var 
(2,728 puan) tarafından
Hahahahah en komiği senin ki hahahaha çok güldüm ya
tarafından
Diğerlerini okuma fırsatım olmadı henüz. Ama eşim baya komik adamdır. Gülmekten altıma kaçırdığım zamanlar oldu.
(2,728 puan) tarafından
Bir daha muzlu süt ve kruvasan yemeyi düşünmüyorsundur umarım hshshahs
tarafından
Heheheh ondan sonra pek tercih etmedim açıkcası :) :) :)
(2,728 puan) tarafından
Hahaha
0 oy
(740 puan) tarafından
Eşimle kavgaliydik bir ara bende yanından kalktım karşı yerde yatıyordum. Buda ısrar etti gel üşürsün falan filan . Neyse yanına geçtim uykuya daldım sonra saplakla uyandım rüyasında birisini dovuyormus bende nasibimi aldım . Bunun için mi çağırdın beni diye dövmek için mi diye kavga ettim birde bunun için :D 
(7,277 puan) tarafından
Hahah :D bende dayak yemiştim eşimden gece uykuda jsjs
0 oy
tarafından
Lohusayken annem bizde kalıyordu oğlumda da sarılık olduğu için yenidoğan bakım servisine yatırmışlardi ogun eşimin ailesiyle gittik hastaneye eşime işten izin vermemişler neyse gece tam uykuya yeni dalmışız kapı açıldı annemi uyandırdım kalk eve hırsız geldi diye bağırdım herkesi ayağa kaldırdım, meğersem eşim dayanamamış işten çıkmış gelmiş o an ki halime mi üzüleyim yoksa girdiğim şoka mi güleyim bilememiştim(⁠•⁠‿⁠•⁠)
0 oy
(1,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bizi kocamla yeni evlendik işte ben �stanbul'dan Adana'ya geldim bir ay falan kalmıştım ondan sonra bir ay sonra eşim geldi Adana'ya ben de annemlerdeydim annemlerdeyken işte eşim odaya geçtiğimizde dokunmaya çalıştı falan yapma insanlar daha uyumadı diyorum biri gelir bir ses duyulur ayıp olur diyorum yok böyle geri çekiliyorum işte başka iş yapmaya çalışıyorum odadan çıkmak istiyorum ki dursun diye  Ben dur dedikçe en sonunda beni yakaladı birlikte yere düştük öptü O anda da  benim o zaman  8 yaşında olan kız kardeşim vardı kapının önünden geçerken ses duymuş ondan sonra merak gelip kapıyı açtı tam bir rezillikti canımın acımasına mı yanayım O anda öyle durumda olduğumu ama kocamın sanki bunlar olmamış gibi hala aynı düşünceye sahip olmasına ama bir de gülüyor iyi ki kız kardeşindi ya baban olsaydı dedi 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Kız hic komik anımız yokmuş düşündüm düşündüm bulamadım :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Biz çok gülüyoruz ama komik değil aslında sozluykrn bazı sıkıntılar vardı beni babam evden kovmustu esimide babası kovmustu sinirden guluyorduk 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Shrtrn (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,695 göst.
0 oy
41 cevap 1,170 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 931 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (396 puan) tarafından soruldu