0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (237 puan) tarafından
Kizlar 4 aydır yanaklarimda kizarikli ve sivilce gibi kirmizi izler var. Yanaklarim kupkuru ve bazen kaşınıyor. Bepanthol temizleme jeli ve nemlendiricisini kullaniyorum biraz iyi geldi ama hala var kızarıklık gitmedi bi türlü. Ne kullanabilirim başka?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
bepantholun sensiderm ve aveeno eczama kullanabilirsin
(237 puan) tarafından
Tesekkurler
tarafından
cnm bu senin icin soyledim cocuk icin degil.. bir de kortizonlu kremlere cok bulasma vucut alisinca onlar hic iyi gelmiyo. onu mecburken kullanman lazim dr a da bir git istersen
(237 puan) tarafından
Biliyorum canim bebegimde yok bende var zaten. Aile hekimine bi gidicem krem yazsın olmadı
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
Bizdede vardi canim kipkirmizi olurdu yanaklari zamanla kendiliğinden gecti bide en son cildiye doktoru kortizonlu krem vermisti oda iyi gelmisti cocugu rahatsiz etmiyosa cok takma sende 
(237 puan) tarafından
Bende var canım bayadır duzelmedi. Kortizonlu kremin adi ne
(32 puan) tarafından
Locoderm canim 3 qun kullandik sadace doktor oneriisiyle bende senin gibi cok taakiyodum ama inan zamanla gecti
(237 puan) tarafından
Aile hekimine diyim yazsın madem bi kullanırım
(32 puan) tarafından
Bence.cildiye doktoruna qit canim ama gene sen bilirsin cunku kortizonlu krem.bi zarari olmasin agir bir krem cunku baska bi kremle karisitirip.surmemi soyledi cunku
(237 puan) tarafından
Kortizonlu degil baska bir krem soyler belki olmadi cildiyeye gosteririm artık sagol canim
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Bioderma atoderm nemlendirici iyi geliyo bana 
(237 puan) tarafından
Kızarıklık gideriyor mu
(3,609 puan) tarafından
Evett
0 oy
(2,759 puan) tarafından
Yaklaşık 2 haftadır yüzüme sarı kantaron yağı kullanıyorum. Yüzüm cildim ay gibi parlamaya başladı. Kızarıklık gitti. Toparlandı. Cildim düzeldi. En güzeli de dogal
(237 puan) tarafından
Ya ne guzel sizin nasildi kizarikliginiz
(2,759 puan) tarafından
Baya hem gözenekli hemde kılcal damarlar gozukecekkadar acıveriyordu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 347 göst.

384,646 soru

11,506,295 cevap

35,159 kullanıcı

...