0 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
Gercekten bıktım artık. Ne zaman dışarı cıksam mutlaka tanıdık bırı morelımı bozuyor. Cok zayıfladım bılıyorum farkındayım ben kendımın ama ınsanlarda cok acımasız ya.  Bu aksam oturuyoruz arkadasın bırı dırek yuzume sana ne olmus yüzün çökmüş az kılo al sana yakısmıyo ne olmus boue sana dedi ben ne diyecegımı sasırdım bılmıyorum zayıfladım bende dedım gecıstırdım ya artık dısarı cıkmak ıstemıyorum belkı bı rahatsızlıgım var nasıl acımasızlar acaba alınırmı kırılırmı... Yoruldum bıttım tukendım... İnsanların ıcıne cıkmayı ıstemıyorum artıık . Şekerden dolayı cok kılo verdım alamıyorum da tekrar 

13 Cevaplar

0 oy
(6,251 puan) tarafından
Milletin ağzı torba değilki buzesin...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fikrini sordum mu de daha da konusma
0 oy
tarafından
ayyy evet sizde cok kilo almissiiz.. bosverin herkes kilo vermek ister ben sanslilardanim de
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Sende direkt söyleyenlere sende agzindan si.ciyorsun sanırım çünkü bu konuşma değil böyle konuşma olmaz desene 
0 oy
(13,027 puan) tarafından

Bende epey kilo verdim geçen eşimin akrabası gelmişti  benş görümce  kvalideme dedi çocuklar Büşrayı yemiş :)

(395 puan) tarafından
Doğumdan sonra mı verdınız
(395 puan) tarafından
Neden dusunmeden konusuyorlar anlamıorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Tek kelime demen yeter.  Sanane:) ne bozuyon moralini Allah aşkına 

(395 puan) tarafından
Gercekten neden sanane demedım eve geldım ağladım sinirden..
0 oy
(343 puan) tarafından
Allah sağlık versin hayatım hastalık ile uğraşmak zor... İnsanları da salla gitsin 
(395 puan) tarafından
Amin canım zor gercekten ama insanlar da cok zor
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Kilo lu olana da aynı şekil de davranıyorlar Bende zayıfım 2 çocuk annesi yim ama artık bu durum u seviyorum son hamileliğim de bacaklarım falan okadr çirkin olmuştu ki zayıflık güzellik gerçek den demiştim bana biri bisey söyleyince de kilo aliyim da 2 merdiven çıkınca yorulayim mi yazın les gibi ter mi kokayim falan diyorum :)
(395 puan) tarafından
Gercekten kırmayayım kırmayayım diyorum ama yeter yanı insan bı dusunur kırılırmı alınır mı kucuk cocugum var belkı uykusuz kaldım belkı cok yaramaz arkadasından kosturuyorum belkı de hastayım yanı ben asla söylemem kılolu olanda oluyor zayıf olanda bı gun demedım bu ne halın senın
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Ah benim çocukluğum gençliğim ne laflar duydum ne laflar seni en iyi ben anlarım 
(395 puan) tarafından
Çok teşekkür ederım çok acımasızlar
(7,039 puan) tarafından
Evet aynen öyle insanlar hiç acimiyolar karsisindakine sismana eskisi gibi sismansin zayifa diyemiyolar yani mutlaka olmuyodur da biz dahacok laf duyuyoruz azıcık ye biraz toparlan ne bu hal daha neler neler
(1,645 puan) tarafından
Ben de söylemem canim kolay kolay kimseyi kırmam lafları mi tartarim ama boş konuşana sa susmuyorum nasılsın demez aaa ne kadr zayıflamışsın der yada bu kıyafet olmuş mu der falan var oyle boş insanlar
(7,039 puan) tarafından
Haklısın bacım halbuki kilolu insan nasıl uzuluyosa zayıfda aynı dusuncesizlik sorsan iyiliğine konuşurlar
0 oy
tarafından
Bana da yarım dünya olmuşsun et yumağına dönmüşsün ooo az yemişsin ne bu zayıflık! gibi söylemlerde bulunuyorlar kafama takmıyorum çünkü başlarım milletin lafına 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
tiroit sorunu mu var diyecektim bende
(395 puan) tarafından
Endokrın e sıra aldım2 hafra sonra
0 oy
tarafından
Sen neden susuyorsun hemen orada cvp çak yüzüne ben böyle mutluyum de bak nasıl zortluyor 
(395 puan) tarafından
Diyemedım tebessumle bılmıyorum zayıfladım dedım hak etmıyolar gercekren gosterdıgım nezaketı haketmıyorlar aksam geldım sınırden agladım
0 oy
(392 puan) tarafından
Üç günlük dünyada içi boş şeyler yüzünden kendimizi yıprattığımıza değer mi hiç o ne demiş bu ne demiş takılma hayat senin hayatın bi kulağından girsin diğerinden çıksın canısı 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 786 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 460 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Npp (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 208 göst.