0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Arkadaşlar yaklaşık 5 aylık evliyim hamileyim de düşük riskimde var 5 aydırlı kaynanam akşamları mutlaka görüntülü arar sürekli bana Bi laf sokmaları üniversite mezunuyum ama işe giremedim çaba göstermiyorsun elin kızı şunda memur bilmem ne hamile olduğumu öğrendiklerinde bu ne acele Bi işe girseydin dün konuştum eşim bana sarılıyor ona yaklaşma o çok narindir diyor kayınbabam çok iyi ama kaynanam Allah çene vermiş üzülüyorum açıkçası ben 1 kere bile büyüğümdür eşimin annesidir diye laf söylemedim nişanlıyken bana hanımefendi evine gelicez bize yemek yapıcaksın gelip benim evimi temizliyceksin çok şükür uzak yerdeyim de o halde bile rahat değilim ya gerçekten bıktım düğünümde takılar yüzünden tartıştı evimizin tüm eşyalarını biz aldık tek TV o aldı ve eşim tek çocuk kaynanam kayınbabam çalışıyor biz borçtan daha ayıkamıyoruz gerçekten illallah ettim artık. 

8 Cevaplar

0 oy
(40 puan) tarafından
Sende cevap verme telefonlarina acmiyor dersede. Bunaltiyorsun beni konusmak istemiyorum boyle yaptikca dersin her insanin bi sabri var
(1,028 puan) tarafından
Ya cevap vermiyorum eşimi arıyor laf sokucak ya kızım nerde diyor işim var desemde bekliyor ya konuşmak için bekliyor beni eşime diyor canım balım bilmem ne birde benim yanımda bana 1 kelime bile demiyor
(40 puan) tarafından
Sende baktin laf sokmaya basladi anne beni bunaltmak icinmi ariyorsun de boyle yaparsan daha cevap vermiycem sana de. İnsan hamileyken cok agresif oluyor ben bile bu kadarina sabir gosteremezdim
(1,028 puan) tarafından
Bende sabrediyorum normalde sabırsızım ama söylemedikçe ben içime atıyorum hasta olucam böyle ola ola da sabrım kalmadı gerçekten
(1,020 puan) tarafından
Eşine de üstüm müsait değil işim vardı vs diyeceksin bir şey diyemez  işinizi bilin azcık
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Çok takmamak gerek ben on dört ay kaynanamlarla kaldım üstelik eşim yoktu her konuda beni kızlarıyla kıyas yapardı başkalarından örnek vererek bana laf sokardi üzüntüden sütüm kesildi bebeğimi sadeve iki buçuk ay emzirebildim o yüzden eşinle iyiysen kimseyi umursama benim de kaynatam iyi ama kaynanam feciydi önemli olan eşin sen ve bebeğin gerisi boş takma 
(1,028 puan) tarafından
Ya onun yüzünden zaten düşük riskim oldu ayağa kalkamıyorum o halimle kalk işini yap diyor inan beraber kalsam düşünemiyorum eşimle çok şükür iyiyim ama biraz daha giderse onla bile açar aramı
(878 puan) tarafından
Acmasa da kavga çıkıyor çoğu zaman biz birbirimizi yerdik şükür bir buçuk sene sonra evime geldim de artık kavgamız yok
0 oy
tarafından
Hamile ailenle seni bul atmasına izin vereceğini çocuğunu ve kendini düşün açma telefonlarını rahatsız oluyorum bunalıyorum de kendisi laf söylerken çekinmiyor sen niye çekineceksin 
(1,028 puan) tarafından
Çekinmek değilde büyüğümdür o bilmiyor ben bileyim diyorum hep eşimin annesidir diyorum ama o hala yani bu halimle benimle uğraşıyor hergün bir laf hergün bir laf.
tarafından
Bence seni terbiye etmeye çalışıyor benim kaynanam da öyleydi cevabını patır patır verdim vallahi şimdi bana hiç karışmaz ya çocuk doğacak uyku eğitimi vereceğim canım ona uyku eğitimi işlemez seni uyutmayacak diyor bana nereden biliyor kendi oğulları öyle diye benimki de mi öyle olacak hem ağlarsa da çocuktu yani bu kadar büyütüp de aman seni uyutmayacak rahat vermeyecek yaramazlık yapacak diye beni korkutup darlamasi beceremicemi düşünüp ondan yardım isteyeceğim güya Allah korusun kitap alıp okuyacağım zaten bir yedinci aya gireyim de
(1,028 puan) tarafından
O da çok tuhaf gerçekten senin çocuğun istediğini yaparsın yapmazsın bunlara ne oluyor ya bana da dedi ki 1 kere kızın olursa adını emine koyucam rahmetli annemin adıydı bende dedim emine ismini ben istemiyorum koymamda yok dediğim halde ısrarla bir daha söylüyor sınamak için gönderilmiş sanki valla
tarafından
Bunlar böyleler vallahi haddini bildirmezsen tepeme çıkarlar canına yazık eşinde arkandaysa kendini ezdirme ederim kalp kırma ama güzel bir dille ifade et herşeyi
(1,028 puan) tarafından
Artık ya öyle yapıcam ya da cevap vermiycem eşime de bunu anlatıp konuşmak istemiyorum ararsa verme diyicem yani başka çözüm yolu kalmadı
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Açma canım. Meşgule at sonra da üstüne mesaj ben seni arayacağım anne müsait değilim de. Yani her gün görüntülü konuşmak insanı sıkar zaten haklısın her konuda 
(1,028 puan) tarafından
Ben açmıyorum zaten eşimden önce beni arıyor niyeyse bakıyor ben cevap vermiyorum eşimi arıyor eşime diyorum işi var de o halde işim bitene kadar bekliyor beni içi rahat etmiyor öyle
(13,027 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah nasıl bı değişik kaynana bu
(185 puan) tarafından
E eşinizde durumu biliyorsa bir zahmet açmasın yada meşgule atsın normal  arasın dışardayım müsait değilim diye yalan söyleyebilir.. bir günüde eş geçsin konuşmasınlar her şey eşte bitiyor malesef çok daralıyorsa çocuğunuzun sağlığı için annesine dur diyebilmeli
(1,028 puan) tarafından
Eşimin inan ağzı var dili yok söylüyorum ona kızıyor bazen anne deme kız hasta hamile 3 gün iyi kızım balım canım diğer gün yine aynı.
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Niye ona mı okumuşsun ki işe girip girmezsin kime ne
(3,480 puan) tarafından
Hamile halinle gidip çalışmanı mı bekliyo senden
(1,028 puan) tarafından
Evet evet hamile değilken iş iş diyordu hamile olduğumı öğrendi bu ne acele diyor mutsuz oldular ya torunları olacağına riskim var onun yüzünden hala iş diyor bana
(3,480 puan) tarafından
Ne kadar gereksiz insanlar var yediğin lokmayı da sayıyodur kesin
(1,028 puan) tarafından
Oğluma iyi bak diyor o çalışıyor sen yiyorsun diyor bana
(3,480 puan) tarafından
Sen mi çalışıp oğluna bakacakmissin nasıl Bi kafa yapısı var kaynananda
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bende de var böylesi bende hamileyim eşim annesine açık açık eşim hamile aramanı istemiyorum anne her aradığında kalbini kırıyorsun uzulmesini istemiyorum dedi. Rabbim canını sağ huzurunu bol etsin ama benden uzak etsin:)
(1,028 puan) tarafından
Kesinlikle bence en önemli şeyde eşte bitiyor ezdirende eş oluyor yükseltende
(3,230 puan) tarafından
Kesinlikle ki annesine düşkündür asla da arasına girmem hergun gitse gitme demem o da bunun farkın da bana bırakmadan kendi söylüyor. Sende çok takma bebeğin herkesten önemli
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Canım benim bak üniversite mezunusun da sana laf söylemek tek onun değil kimsenin haddine de değil. Rahatsızsın e madem niye açıyorsun görüntülü? Üstüm müsait değil diyeceksin kızmadan surat asmadan tavrını sınırını koyacaksın onun da eline koz vermeden bak bakayım bir daha sana laf diyebiliyor mu ama daha yenisin öğreneceksin. Hem okumuş kızsın sen hepsini zekanla alt edersin kendine güven mesafeni sınırını koru derim canım ben
0 oy
(119,346 puan) tarafından

bide ayni evde yasadigini dusun :silly: haline sukret tlf engel at kurtul

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 248 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 528 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 304 göst.