0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (272 puan) tarafından
Kızlar ıkı cocugum var kucukler kaynanam ben bakarım calısırsın dıyor hem sınava hem kazanırsan ıse gıdınce basaran var mı ya duz memurluk ıstıyorum ya da kpss puanı alıp bilgisayar işletmeni olarak kadroya gırmek ıstıyorum

4 Cevaplar

0 oy
(11,320 puan) tarafından

Dayın varsa 10 cocukla bile atanırsın   :)

(272 puan) tarafından
Düz memurlukta mulakat yok
(11,320 puan) tarafından
Sadece mülakat değil ki yani bu devirde bi torpilin varsa iyi bi yerlere girebiliyorsun ama tabi girip deneyebilirsin neden olmasın ki 40 yaşında üni okuyanlar var
(272 puan) tarafından
Tabi mulakatlı bölümlerde torpıl sart ama ben dırek duz memurluk ıstıyorum cocukla ders calısmak zor olur tabı basaran var mı merak ettm
-Reklam-
0 oy
(436 puan) tarafından
Ablam 2 çocukla 3.ye hamileyken atandı neden yapamayasın
(272 puan) tarafından
Hay maşallah kaç puan aldı bölüm nedı
(436 puan) tarafından
10 yıl oldu neredeyse puanını hatırlamıyorum canım sağlık bölümü
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Arkadaşım bir cocukla atandı öğretmen olarak. 
(272 puan) tarafından
Kız ben 2018 de 80 aldım hıc calısmadan mezun olur olmaz az zorlasam atanırdım ama benm anlmadıgım simdi duz memurluk ıcınde sartlar vardı yanlıs hatırlmaıyorsam
(8,961 puan) tarafından
Evet canım atanacağın kadroya göre bazı şartlar istiyo
(8,961 puan) tarafından
Eşim polisti. 2018de eşim de 86 puanla apron memuru olarak atandı. Hem bölüm şartı hem b ehliyet şartı vardı mesela.
(272 puan) tarafından
Evet düz memur sadece her hangı bı bolumden mezunıyet sartı ısteyen kod 3001 mesela bizim önlisanslarda bende yuksel puan kasıp onu kollucam olması kendı bolumlerın alımları oluyor hastanelere bılgısayar ısletmenı olarak onu demeyecegım
(8,961 puan) tarafından
Valla takip etmiyorum ben artık eskiden bakardım da çalış canım sınava. Memurluk güzel valla. En düşük maaş 22 bin oldu. Çocukların için iyi bi gelecek olur. Kim ne derse desin Türkiye şartları için memurlik rahatlık.
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Kendi bölümünüz nedir? Onlisans ta falan kendi bölümünün den atanmak daha kolay ben 87 ile 10 sene önce düz bölümden atanamadım kendi bolumumden alan bir yere atanmıştır.  Tabi ki imkansız değil ama eskiden merkezi atama kontenjan lari daha coktu şimdi çoğu bakanlık kendi mülakatla alıyor bu sıkıntı biraz. 2 yıl önce de hem çalışırken hem çocukluyken öğretmenlikten sınava girdim yine atandım çok şükür. Ki öğretmenlikte alan eğitim gkgy den giriyoruz 30 ders var en az 
(272 puan) tarafından
Benım evlendıgım yıl 2020 o yıl en cok alım olmus 600 küsur cıvarı gecen sene 300 kusur almıs malasef benım merkzı atama olarak bolumumden alım yok ama hastanelere bılgısayar ısletmenı olarak var ıste bende baya yuksek kasıp atanmak istiyorum 2018 yılında girdim mezun olur olmaz hıc calısmadım 80 aldım bakalım hayırlsı sansımı denyeyım
(1,075 puan) tarafından
Neden olmasın isterseniz yapabilirsiniz. Çalışmadan 80 aldıysaniz 90 üstüne çıkarsınız. Benim gkgy 82 ydi 30 dersten girdigm halde tek bi alana yoğunlaşınca gayet yapılabilir.
(272 puan) tarafından
Benim önlisans oldugu ıcın sınav daha kolay gelıyor bana 90 üstü alsam atanma sansım yuksek ınsallah yaparım ya ıkı cocukla gecelerı calısmayı kolluycam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.