0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
onlisans mezunu olup çocuklu iken dersane işe yaradı mı atanabildiniz mi

7 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Olmaz diye bişey yok olur ama çok zor olur ama çocukla dersane alır mı bilmiyorum zaten dinleyemezsin çocuk varken
(1,170 puan) tarafından
hayır cociga bakan olacak o dersaneye gitmiycek tabiki sadece başarabildiniz mi yapan var mi merak ettm
(1,219 puan) tarafından
Ben yapmadım ama.cocuga bakan varsa elbet yaparsın neden yapamayasin
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Ben hem işe gittim hem de cocukluydum. Cocukla her zaman fırsat bulamam diye sadece alan dersleri için dershaneye gittim akşamları eşim de vardiyalı çalışıyor her akşam evde değil. Diğer kısımları evde YouTube dan çalıştım GKGY ve Eğitime. Gkgy ve eğitim kısmı puanım daha yüksek geldi evde de yapilabilirmiş. O dersleri kaç tane hocadan tekrar etme imkanı bulmuş oldum. Netice de atanacak puanı aldım. Onlisans olunca az derse odaklanmak gerekiyor her türlü yapılır. Bekarken onlisans tan da 87 alarak atanmıştım 
(1,170 puan) tarafından
insallah onlisans olunca atanmak zor diyorlar dersane olsun bu sefer de dedim klaydimi yaptirdim geri canimi skiyorlar
(1,086 puan) tarafından
Bölümüne bağlı biraz da merkezi atama ile atanırsın torpil olmadan. Ben yerel yönetimlerden atandım merkezi atamayla oraya torpilsiz giremezsin dedikleri yere girdim. Normalde Bölümün kontenjanı çok az olur ben bölümde 58. Oldum 2. Alımda birkaç kurum kontenjan açtı o şekilde yerleştim
(1,086 puan) tarafından
Ha ben kesinlikle önlisanstan atanmanın lisanstan atanmaktan kolay olduğunu düşünüyorum. Az ders var iyice odaklanmak lazım. Türkçe 1 yanlış coğrafya m full du 7 net matematigim vardı bana yetti
(1,170 puan) tarafından
Ya cok tesekkur ederim insallah basarabilirim
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bence yaparsin canim. Guzel bir planlamayla neden olmasin ki. Ama birakma hedefini koy. 
(1,170 puan) tarafından
insallah canm ya cok istiyorum ama
(3,329 puan) tarafından
Torpil yerel alimlarda oluyor. Guzel puan alirsan merkezi atamalarla yerlesirsin
(1,170 puan) tarafından
İnsallah canım
0 oy
(2,019 puan) tarafından
Önlisansın dersleri daha az. Destekle çok rahat atanırsın. Dershane desteği de olursa daha iyi olur.
(1,170 puan) tarafından
insallah canim ya cevre önlisans olunca zor torpilvolmadan diyorlar canm skldi
(2,019 puan) tarafından
Yani alım bazen az olabiliyor ama çalışman gereken ders az en azından
(1,170 puan) tarafından
İnsallah olur ya
(2,019 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Arkadasim online ders aldı çocuğuna da bakici tuttu belli saatlerde geldi bakici. Öğretmedi atandı 
0 oy
(49 puan) tarafından

Ayy neden olmasın yeter ki işte canım.. Bende bu yıl hazırlanıyorum. 3 yaşında ve 1 buçuk yaşında 2 bebe ile birlikte zor oluyor ama uyudukları zaman hemen videolarda ders dinliyorum. İnş emek veren herkes atanır:)

0 oy
(125 puan) tarafından
Onu ben de düşünüyorum çocuğu annemlere bıraksam dershaneye gitsem çalışsam çünkü çocukla evde çalışamıyorum kafam almıyor nasıl olur bilmiyorum ama daha iyi olacağını düşünüyorum sorması ayıp dershane fiyatları ne kadar hiç sordunuz mu
(1,170 puan) tarafından
Nakit 10 bin taksit 12 canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 278 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayal1907 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu