0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Kızlar evimi taşıyorum mutfak küçük banyo biraz büyük duşa kabin yok çamaşır makinası oraya kursam olurmu şimdi eşyalar çıkacak bilgi verirmisiniz ona göre koydurayim 

22 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Havadar banyoysa koyabilirsin ama değilse buhardan dolayi çürüme yapar 
-Reklam-
+1 oy
(7,592 puan) tarafından
Asıl ben şu çamaşır makinesini mutfağa koyma durumunu bir türlü anlayamam banyodur onun yeri veya çamaşır odası mutfak çok saçma bence.
(461 puan) tarafından
Sorma valla hiç yikayasim gelmiyor ordan oraya kirli taşı deterjan taşı
tarafından
Ay demek ki bir ben degıkım şaşıran :D arkadaşın evinde görmüştüm ılk bu ne be dedim kırlılerı buraya mı taşıyıp yıkıyosun, mutfağı o şekilde yaptırmış ev sahıbı
(7,592 puan) tarafından
Valla bana oldum olası abes gelir mutfakta çamaşır makinesi
(4,158 puan) tarafından
Aynn benimde cok garibime gidio. Benim evimde de.  Holde. Giris kapisinin arkadina kurmuslar. 4 kapakli dilap yaptirdim bende distan portmanto ayakkabilik seklinde kullaniyoruz bir bolumu . Diger iki kapakta da camasir makinasi ve kurutma mak ust uste
(12,856 puan) tarafından
Saçmalık kirli sepetini mutfağın ortasına getiriyorsun :)
0 oy
(5,858 puan) tarafından
. Çamaşır makinesi yeri nerde çeşmesi gideri prizi. Mutfaktaysa banyoya koyunca yeri boşluk kalır hoş durmaz. 
0 oy
tarafından
Yeri nereye oraya koyardım. Benimki mutfakta şimdi banyoda çürüme yapabiliyor
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim banyoda ama su falan gelmiyo uzakta eğer öyleyse koyabilirsin
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Banyoda bencede çok kullanişli 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Evin seninse uygun fiyata duşakabinler var yaptırıp oraya koyman en mantıklısı zaten çamaşır makinası banyoda olur değilse de ev sahibine söyle yaptırsın makinam iyi değil bozulur de. Siz yaptırın kiradan düşsün
0 oy
(11,249 puan) tarafından
Kurma taraftarı değilim şu gitmese bile buhar olusuyor
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Benim banyo kücücük banyoda 
0 oy
(287 puan) tarafından
Altına tekerlekli makenizmalardan alın kuzum altına su gitmesin yoksa harap olur makinanın altı duşakabin yoksa
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benimki banyoda ama altında tahta var şu bozmasın onu diye 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Benimki banyo da evde koyacak yer yok ama ziyan oldu makinem dökülüyor banyo da da şu giden yerde çünkü 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bendede duşa kabin yok sudan dolayı çürüyor ve paslaniyormus bide hortum yeri yoktu bu yüzden mutfağa kurduk hiç sevmiyorum mutfakta olmasını ama mecbur 
0 oy
(8,200 puan) tarafından
Banyoda duşa kabin yoksa su gelirse çabuk çürür canım ya yinede sen bilirsin 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Normalde banyodur diyoruz yeri ama hiç tavsiye etmiyor saran firmalar banyo yaparken nasıl aynalar duvarlar buhar oluyor ise oda baştan sona buhar oluyor bennkoydum 4 sene hiç bisi olmayan makina 1 senede ana kart yaktı dışı kuflendi ve duşa kabin var bizde 
0 oy
(8 puan) tarafından
Banyo rutubetli oldugu icin çamaşır makinesinin ömrü kısalır paslanir kötü olur  öyle düşünüyorum bn
0 oy
(934 puan) tarafından
Mutfakta çamaşır makinesinin işi ne ya hiç anlamıyorum bu durumu. Onun yeri banyodur,ben hiç koymadım mutfağa ,çok saçma 
0 oy
tarafından
Duşa kabin yoksa. Makinenin altı curuyebilir sudan.

Ya altlık yada ayak alacaksin
0 oy
tarafından
ztn orda olur cnm yani normali bu degil mi
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Ben olsam banyoya koyarım ama kirada oturuyom makinamın yeri mutfakta 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
+1 oy
6 cevap 378 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 352 göst.
0 oy
15 cevap 880 göst.
26 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kukuli (13,848 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...