0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızlar orkide bakımı hakkında bilginiz varsa söyler mısınız rica etmesem nelere dikkat etmem gerekiyor 

2 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Haftada bir sulaman yeterli yumurta suyu çok iyi gelir haşladığın yumurtanın suyunu dökme kullan ve banyolama yöntemi ile sulanır şeffaf saksısıyla beraber içi su dolu yarısı yumurta suyu olabilir veya normal su içine daldır şeffaf saksı ile beraber bi beş on dakika kalsın süz geri yerine koy.. yerini sevdiyse açar doğrudan güneş değil dolaylı güneş almalı ve yerini sevdiyse asla değiştirme 
(3,414 puan) tarafından
Kiz bunlari bileydim babam dogumda aldi bana bir cubuk kaldi annem aldi gitti orda da acmamis cubuk duruyor alip gelsem toparlar mi ki :)
(461 puan) tarafından
Bende bir videoda görmüştüm yumurta suyu artı yumurta kabuklarını biriktirip robottan geçirip toprağa karistiriyorlardi baya faydaliymis. Birde yanlışım varsa duzelti arada budamak mi gerekiyordu benim orkidem yok hiç kayinpederim çeşit çeşit çiçek bakıyor onda görmüştüm
(7,447 puan) tarafından
Toplayabilir tabi canım kökü sağlamsa :)  ben müdahale etmiyordum kendi kendine zaten çiçekler düşüyor
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Kökleri griye dönünce sula canım bide direk güneş almasın...gün ışığı yetiyor....arada yumurta haslayinca suyunu soğutup dökerim.   . başkada yaptığım bisy Yok 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.