0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1,934 puan) tarafından
Kızlar şöyle utanarak söylüyorum ama yapacak bir şey yok soracak kimsem yok çünkü eşim her zaman klasik ve geciktirici kondom alıyor yani klasik olanda da oluyor ama geciktirici de tamamen hiç bir şekilde mesela akıntı oluşumu hissiyat herhangi bir şekilde hiçbir şey hissetmedim eğer kondom olmasaydı çok kuruluk oluyor geciktirici ile ya da klasik olması ile alakası var mı Biz çocuk istemiyoruz Bu yüzden korunmamız gerekiyor ama bu şekilde de hiçbir şeyde hiçbir hissiyat hissetmiyorum ne yapacağım bilmiyorum spiral ile Yeni çıkarttım gelmedi bana Benim kalp rahatsızlığım var bu yüzden hapta atamıyorum eltim iğne ile hamile kaldı o yüzden iğneye de güvenim yok ama bu şekilde sıfır hissiyat yani yaşadığım andan herhangi birşey hissetmiyorum başına gelen var mı Yoksa sadece bende mi oluyor

5 Cevaplar

0 oy
(296 puan) tarafından
Sorma o sorun bende de vardı normal kondomsuz daha çok seviyorum hissiyati daha etkileyici kuruluk yaşıyorsan ön sevişmeyi arttırın bide sana önerim tırtıklı kabartmalı kondomlar oluyor biz onlardan kullanıyoruz tavsiye ederim öyle sanki hiç kondom yok gibi oluyor hem de hissiyatinide alıyorsun
(1,934 puan) tarafından
Onu da denedim canım ya onda da aynısı oldu yani diğerlerine göre bir tık şeydi ya ne yaparsam yapayım yani o an başladığı zaman hissiyat kaybolunca bütün her şey bitiyor
(296 puan) tarafından
Yani afedersin hiç mi hissetmiyorsun onu anlamadım yada isteksizlikten falan mı oluyor
(1,934 puan) tarafından
Yok canım yani hani o kadar bir hissizlik oluşuyor ki artık çok ciddi kurulu  ve canım acıyor yani eğer kondom olmazsa  yapacak gücüm bile yok yani düşün O derece
(296 puan) tarafından
Kayganlaştırıcı kullanmayıda deniyebilirsin kuzum hakketen bazen bende de oluyor o ama kuruluk yok şükür
(1,934 puan) tarafından
Anladım canım olmazsa öyle yapacağım ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha önce kaç doğumun oldu bilmiyorum ama afedersin vajina genişliğiyle de ilgili olabilir o hissiyatsızlık
(1,934 puan) tarafından
Üç çocuğum oldu Yok canım ya mesela gebelik süreçlerine de çocuk istediğim süreçlerde kullanmıyorum ciddi bir hissiyat olunca bu söylediklerimin hiçbiri olmuyor
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Sadece sende değil canım

Ben hiç bir kondom la zerre zevk almıyorum bklm doğumdan sonra spiral düşünüyorum dediğin gibi öbür yöntemler pek güvenilir değil 
(1,934 puan) tarafından
Anladım canım çözümü yok mu bunun
(13,264 puan) tarafından
Bilmem ki vardır illaki ince olan fln
(1,934 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Bende sevemedim kullanmıyoruz :D
(1,934 puan) tarafından
Eee nasıl korunuyorsun
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kondom kuruluk yapmaz, aksine yükselen ısıyla temas  edince kayganlık oranı tenimizinkinden çok çok daha fazladır. Psikolojik olarak kendini şartlamışsın sen. Ön sevişmen yetersiz olabilir. Ayrıca en başta kondom takılırsa eğer hissizlik yapabilir. Doğru kondom kullanımı, ilişkinin bitimine yakın yani partner boşalmaya karar verince takılır. 
(1,934 puan) tarafından
Adana'da devlet hastanesi doktoru tek doktor değil ve kesin korunma ilk andan takmaktir diye özelikle her kadın doğumcu söyler emzirdigim için hiç tedavi yok sadece kayganlastirici jel önerdi
(3,895 puan) tarafından
İnandım neden dersen eğer bu tür durumlarda hep jel önerirler. Ama şöyle birşey var,ilişkide haz ve his yoksa kondomu erkeğin boşalmasına yakın takın derler. Bu da benim yüzlerce kez duyup şahit olduğum bir gerçek
(1,934 puan) tarafından
Benim üç çocuk oldu yaşım küçük diye bağlatma önermediler ama kesinlikle sezeryan doğum olduğu ve benim dikiş ile ilgili problemlerim olduğu için uzun süre çocuk doğurmamam gerekiyor dikişler kendilerini toplaması gerekiyor diye bu yüzden spiral taktım ama gelmedi yara yaptı hap zaten kalpten kullanamıyorum buda doktorun riske atma dedi jel kullan dedi
(3,895 puan) tarafından
Hayati veya istisnai durum olmadıkça 30 yaşından önce tüpleri bağlamazlar zaten. Kola kapsül takıyorlar onu da bi araştır istersen.
(1,934 puan) tarafından
Araştıracağım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
1 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Leyla042 (1,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 775 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,396 soru

11,857,323 cevap

35,954 kullanıcı