0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar 10 yaşındaki oğlumla perdeciye gittim sonra neyse çıktık perdeciden biraz uzaklasinca oğlani perdeyi almaya geri yolladım daha sonra yaptırmak için. oğlan uzaklaşınca çağırdım efe gel  tamam sıcak sora gidersin elimle işaret ettim  oğlumda döndü bana baktı anne ne diyon geri gelimmi dedi bende gel işareti yaptım gel dedim onu beklerken surili bı kadın  yanıma geldi parmağını uzattı oğlan senin niye bana işaret yapiyo dedi ben  ne diyon benim oglum sana yapmiyo yok dedim bide çok sinirlendim şöyle ters ters baktım gözünün içine oda gitti dernekleri var yakın yerde oraya gitti ben hala sınırlı ve sert şekilde baktım arkasından inanın çakasim geldi ya ..

20 Cevaplar

+5 oy
(1,763 puan) tarafından
Milletin içinde el kol işaretiyle anlasirsan yanlış anlaması normal
-Reklam-
+5 oy
(517 puan) tarafından
Kendi pis erkeklerinin yaptıklarının yanında neymiş ki el kol hareketi? Kim ne derse desin bu iğrenç toplumdan nefret ediyorum ülkemdede görmek istemiyorum.Bir tanesini bile.
tarafından
Aynen kuzum Aynen
+2 oy
(892 puan) tarafından
Benim de senin gibilere çakasım geliyor.. Yanlış anlaşılmış yolda Bi çocuğun bana hareket yaptığını düşünsem ben de annesine söylerim gidip çocuğa bişi dememiş yapmamış kafanız nasıl çalışıyor anlamıyorum hiç.. Bi de değişik Bi olay yazmışsın 
tarafından
+++++
tarafından
Ya senin kafan nasıl çalışıyorcocu ona yapmadiki kendi annesine yani bana yaptı uzaktan gel oğlüm sora gidersin çağırdım. ben yolda küçük cocugun işaretli konuştuğunu görsem üzerine alinmam etrafına bakarım önce.annesine sinirle  yürumeden ..
(892 puan) tarafından
Yanlış anlamış olamaz mı ya hepimiz insanız bunun suriyeli olmasıyla falan da alakası yok suriyeli kadın değişik olay yazmışsın komik değil mi sence bu yazdığın
tarafından
Siuriye yada türk Tabiki de farketmez  hepimiz insanız yanlış anlama olurda .önce etrafa bakılır akrabasiylami konuyor uzaktan yada annesiyle. birde besbelli anne gelyom tamam dedi bağırarak duymadi mi. dokundu omzuma panik oldum arkama döndüm sana yapmadı ben çağırdım dedim.
tarafından
düzenlendi
Belsev bacım neden benim gibiler cakasin geliyor.cakacagin insanı iyi seç bacım  kadın  çocuğu yanlış anlayıp direk  anlamadan ifade almaya kavgaya yer aradı onun gibi olsaydım tartisirdim inan onunla.yine ben açıkladım bana yaptı ben çağırdım diye  dedim.ama o
+2 oy
(1,766 puan) tarafından
Gerçekten şu olayları abartma seviyeniz yok mu yanlış anlaşılmış belli ki herşey de Bi nem aramayın
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
Sakin ol bir yanlış anlaşılma olmuş demek ki.  
tarafından
Sakinim .ama Bu kadar olmaz küçücük çocuk ağzı süt kokuyo bana niye işaret yapiyo diyo bide atarlı giderli soylüyor görmeniz lazım. yanimdan annesinin yanından  gittiğini gördüğüne göre  annesiyle uzaktan konuşuyor bunu algilayamadimi sanki
(3,823 puan) tarafından
Yanlış anlaşılma işte canım. Belki onlarda farklı karşılanıyordur işaretler vs . Kendine yapılmış sanmış o da . Takılma boşver
tarafından
Yok canım ya takilmadim.omuzumap dokunup öyle sinirli sinirli soruyir birde panik oldum sana yapmiyo ben gel dedim gelimmi anne diyor.kizimda arabasindaydi o sıra panik oldum kavgami edicek benle diye
(3,823 puan) tarafından
Anladım canım
+1 oy
(7,189 puan) tarafından
Bacım mübarek günde çakmaya yer aramayin... Kötü bir şey dememiş belli ki yanlış anlamış bu kadar kasmayın kendinizi 
tarafından
Bacım çakmaya yer aramıyorum öyle atarlı giderli soyluyoduki beni görmese sanki çocuğa saldirak gibi konusyodu benimle
tarafından
Bide bebek arabasıni tuyodum kızım icindeydi o gittikten sonra dedim bir pikani vardida benimi oyalamaya çalıştı acaba dedim ne bileyim dünyanın binturlu hali var artık
+1 oy
(2,729 puan) tarafından
Yanlış anlamış olamaz mi ? Cakmak için yer aradığınız çok belli 
tarafından
He canım çakmak için yer aradım.kadin geldi ben kenarda oğlumu beklerken  birden omuzuna dokunup hey bana işaret yaptı senin oğlan dedi ben  benim oğlan ben çağırdım bana anne gelimmi dedi dedim. sonra ben çatmaya yer ariyom hemi.ne catacam geldim evime
(2,729 puan) tarafından
Ya zaten Türkçesi zayıf kendini yanlış ifade etmiş de olabilir
+1 oy
tarafından
Benım oglan dile geldi sana gıt bu ulkeden gıt dıyo deseydın keske, kendı ıclerınde her bku hallettıler kucucuk cocugun hareketını mı sorguluyo, ırkcılıksa ırkcılık goresim yok oyle illet gelıyo kı bunlardan artık
tarafından
Kız kadının bir bakışı vardı ki gormeliydin oğlum bana gelimmi anne işaret etti oda senin çocuk bana yaptı yok diyorum.b8de oğlum daha 10 yaşında bacak kadar boyu var yakistirdiği şeye bak.hayir once bı bak etrafına biriylemi konusuyo anne babasına mi sesleniyor iyice anla...
onlar geleceğine Afrika'daki garibanlar gelseydi
tarafından
Gozunu seveyım kımse gelmesın bızım ulkenın nufusu yetıyo zaten bize
tarafından
Kız Afrikalı siyahilerin  kimseye zararı yok inan.keske onlar gelseydi garibanlar.
tarafından
Kız ben kımseyı ıstemıyorum ulkemde gelıcekse kırgız turkmen falan anca yani bak, ben sıkıldım bu dın kardesıyız muhabbettınden bır bız mı musluman kaldık dunyada kımse almıyo bunları, toplama kampına dondu ulke
tarafından
He valla bacım çok doldu ülke artık nefes alamaz halde.bu böyle nereye kadar gider bilmiyirum habire ürüyolar..
+1 oy
(7,673 puan) tarafından
Uyarı veren suriyeli ya da Arap sevici herhalde. Bi kurtulamadık 
tarafından
Aynen kuzum...İstediği kadar uyarı versinler kuzum boşver...
(7,673 puan) tarafından
Amma meraklilarmis suriyelilere. Allah akıl versin
+1 oy
(3,590 puan) tarafından
Kendi ülkelerinde fare gibiler burda aslan kesiliyorlar 
+1 oy
(892 puan) tarafından
Post sahibi bu sözüm sana o kadın çocuğuna birşey yapmamış yanlış anlaşılma olmuş gelip annesi olarak sana söylemiş geldin buraya bir de suriyeli kadın diye milleti galeyana getirdin suriyeli değilim Bi çocuğun bana hareket yaptığını düşünsem ben de gider annesine söylerim ve sinirli olurum o kadının burda bir sürü hakkına girdin ve bir sürü kişinin hakkına girmesine sebep oldun onun adına sana helal etmiyorum hakkını.. Yazıklar olsun sana 
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Keşke çaksaydın Bi tane benim yerime de vur Bi dahakine... 
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Böyle hesap sormak için gelenleri görünce öyle bir sinir oluyorum ki.
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Çok sinir bozucu. Ben bile sinir oldum burda gelemem öyle şeye. Ben nasil haddimi hududumu biliyorsam karşıdaki de bilecek.
tarafından
Aynen kuzum.inan bişey demedim zaten sana yapmiyo dedim ben çağırdım dedim bide sinirli sinirli diyor.bende  ters ters baktım arkasından neoluyoruza geldim  yani..ben saçının teline kiyamazken evladimin el gelip evladıma bulaşicak boşubosuna.
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Eeee yani?? Burda suçlu kadın mı yoksa toplum da yada sokakta el kol hareketi ile konuşan siz mi? 
tarafından
Gelyorum anne diyen el. kadar küçük çocuğa  yakıştırma  yapan sahismi haklı oldu ben olsam önce bı anlarım utanırım küçücük çocuğa böyle suç atmaya.cidden şaka gibisiniz ya.cocuklar herşeyden onemlidircocuklarim için yakarım dunyayi
(5,603 puan) tarafından
Her anne çocukları için yakar dünyayı da bu konunun bunun ile ilgilisi yok :-):-)
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Yanlış anlamış demekki olur böyle şeyler 
tarafından
Aynen kuzum yanlış anladı zaten ama yürumedi vardı haklıyım dercesine o sinirimi bozdu.valla bende ters ter baktim sana yapmadı diye kadın havalı havalı gitti saf saf bakakaldim arkasından...
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Şu insanlara çatacak yer aramayın. Mecbur olmasalar onlarda elin memleketinde mülteci gibi yaşamak istemezlerdi. Ayrıca el kol işareti yaparak yanlış anlaşılmaya sebep olan sensin..
(1,196 puan) tarafından
Kadın catmamis farkindaysan catilmis. Hadi sen git bakalım Suriye'ye oranın halkından birini çevir bana mı yaptın işareti de diyebiliyorsan. İnsan gibi dursalar kimsenin bişey dediği yok onlara. Ama hadlerini bilmeyince can sıkıyorlar.
tarafından
Elkol işareti derken cocugumu çağırdım köşede geri gelmesini bekliyorum bunda yanlış bişey görmüyorum oğlumun tm gelyorum anne demesini üzerine alınan mali mı savunyosun bana
(1,003 puan) tarafından
Düzgün konuş. O da bir insan. Yanlış anlamış mesele sadece bu. Bu kadar büyütecek bir olay yok. Kendinizi onların yerine koyun. Bilmediğiniz etmediğiniz bir memlekette üstelik sevilmediginiz gayet ortadayken herşeyi üzerinize alınabilirsiniz. O hareketi üzerine almış olabilir. Yaklaşımınız doğru değil. Milleti alenen kışkırtmaya sürüklüyorsunuz. Yazık günah
tarafından
gözlerini portletip üzerime doğru hesap sorar gibi  ve çocuğa o yaklaşımda bulunana hürmet göstermem..
tarafından
Üstelik şuan burda gösterdiğim tepkiyi ona göstermedim onun gibi yapsaydım tartisirdim. inan orda ürktum ve şok oldum birden omzuma dokundu ve sert bir şekilde söyledi küçük çocuk len o genç delikanlı olsa hadi yanlış anlar üzerine alındı derimde anne gelimmi  lafının bin neyini aldı üstüne onu cozemedi.hicbirini istemiyorum ülkelerine gitsinle ya lütfen gidin artık.Allahim korusun ya evlatrimizi
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Yanlış anlaşılma olmış sende önceki şeylerden dolayı sinirin var tabi ben olsam bende sinir olurum o esnada
tarafından
Önceki neylerden kız.o an olmadan önce mutlu mesut oğlumla kızımla perde bakmaya gidiyordum.nesem yerindeydi
(1,011 puan) tarafından
Önceden de sevmiyorduk ya suriyelileri ondan sinir bozucular ne yapsalar batıyor bizde geçen parkta gördük Suriyeli çocuk ve ailesi kalk bi kerede salıncağa kız binsin dedik zar zor kalktı o da 15 yaşında var ergen bi kızdı neyse kalktı arkamızdan birşeyler dedi sonra da elini açıp birşeyler yaptı amin dedi eve geldik nevrimiz döndü o gün
tarafından
Anladım canım.b
Doğru canım benimde eski evimde ustkatimda oturyodular hergun evin iç de dügun vard sabaha kadar güm güm artık canımıza tak etmisti bisey diyincede anlamiyo numarasi yapardilar çocukları camlarına balkonuma bise atardilar hep.esim uykusuz ise giderdi hergece yarılarına kadar düğun gurultu evin içinde sonunda eşim evimizi sattı..
0 oy
(260 puan) tarafından
Uleyn hadı dıyelım el kol yaptı xocuk ona 10 yasındakı cocuk sana napabılır yanık karı daha eegenlıge bıle tam gırmemıs
tarafından
+++++++++++
(892 puan) tarafından
Dark sana cevap vermiyorum bile o kadar gereksiz yani sana cevap vermek.. Sarem misin nesin açtığın postla yaptığın yorum asla örtüşmüyor söylediklerine kadınla yaşadığın olayın ne alakası var... Ülkem ülkem diyon çok seviyon da sen ne yaptın bu ülke için yiyip içip üreme dışında sana yazdığım iki yorum da postuna alakalı haksız olduğundur yine söylüyorum haksızsın ve kul hakkına girdin o kadının.. Postunda yazsaydın ülkemde istemiyorum şöyle böyle Bi yerde hak verirdim ama sana millet dedi yanlış anlaşılma olmuş başladın saldırmaya konuyu başka yere çekmeye çünkü haksızsın Bi de milleti kadının hakkına girmesine sebep oldun
tarafından
düzenlendi
Had3  canım hade başka kapiya
(892 puan) tarafından
Kafan o kadar çalışmıyor ki düzenleyip düzenleyip yorum yapıyorsun üstelik de seviyesizsin. Haklısın  sana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor.
tarafından
Hahaaaa sen duzenlemiyosunya kafan çok çalışıyor çok seviyelisin  oylemi.işsizmisin bacım sen bunami takıldın

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 801 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Pilates Topu (2,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,638 göst.
0 oy
13 cevap 550 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 464 göst.

379,210 soru