0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (130 puan) tarafından

Gerçekten soruları bilmişliklei bitmezz :D

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şükür benim başıma gelmedi hjhjhj annemin yanındaydım zaten o yüzden kimse bana birşey diyemiyordu 
(130 puan) tarafından
E iyi bari senin adına sevindim benim eşimin halası her gördüğünde aa bu çocuk çok zayıflamış diyor anneliğimi sorguluyor falan deli kadın napsın :D
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Sezeryan mi oldun sen dogurmadin ki karnıni kesip aldilar sütun olsa ne olur yaramıyor ki niye ağlıyor bu çocuk sen bakamiyorsun bak bak ishal olmuş usuttun çocuğu sende kendine anne mi diyorsun uykusuz kalacaksın tabi niye doğurdun o zaman ...... lohusaligimin 28.gunu cinnet geçirip balkondan atlamaya kalkmistim şuan gülüyorum hepsinin intikamını alıyorum ama o dönem aklımı kaçırmak üzereydim ya 1 kişide mi farklı bisey söylemez 
(431 puan) tarafından
Kimdiki eğitmen onallr merak ettimm:)))
(8,778 puan) tarafından
Annem kaynanam 2 tane mal gorumcem annemin komşuları arkadaşları kaynanamin komsulari cemaati her gün sabah akşam günde 12 saat evimi işgal ediyorlardi
(431 puan) tarafından
Viyyy anam:) iyi yapmışsın ben rahatladım valla.hic umursama ,bebisinle ilgilen ,innan sende benim gibi hasta olursun. Hiç takma,lafınida esirgeme
(8,778 puan) tarafından
Toparlandiktan sonra hepsinin canini okudum ama oyle boyle degil şimdi sokagimdan gecemezler korkudan :))))
(431 puan) tarafından
Ha haaa:))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İkinci ne zaman sorusu var bi de ☺️☺️☺️
(130 puan) tarafından
Çok istiyorsa onlar doğursun :D
0 oy
(573 puan) tarafından
Bunlar da bı şey mi uykusuzluktan midem bulanıyor, vitaminsiz bu diye acile gönderdiler beni oysa çocuğa iki saat bakmış olsalar uyuyup kendime gelcem:) doğum sonrası aşırı kilo verdim bu dönem aldatilmazsan daha aldatilmazsin dediler.etrafimda biberonla geziyorlardi senin sütun yetmez o doymaz diye...tam cinnetlikti
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Valla cocuk 4 5 aylık oldu hala emiyor mu diye soran vardı 1 yaşında kadının biri gelmiş sütun yaramıyor heral cılız kalmış diyor ay zor tuttum kendimi  :)
(2,346 puan) tarafından
Ahaa benim de başıma geldi senin ki bir yaş kız benim oğlum 4 yaşına girecek tam bir buçuk yaşında kestim emmeyi bana gecenlerde kaldırıp demez mi sütun yaramıyor çocukların zayıf diyor dedim hala ne diyon 4 yaşında ki çocuk ne emzirmesi diyorum hal söylediğini dogrulamaya çalışıyor Allah'ım tam çıldırmalikkk
(11,166 puan) tarafından
Şaka gibiler ya ben cevap vermedim sözde kaynanama hasta ziyaretine gelmişler boa konuşuyorlar  :)
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Ama gerçekten büyükler bu konularda çok tecrübeli
(130 puan) tarafından
Bilmez miyizzz :)
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Kaynanam çok baskı yapmıştı eşimde ona destek çıkıyordu tecrübeli diyip duruyordu çıldırıyorum 
(130 puan) tarafından
Sanki her tecrübe iyi bişeymiş gibi evet tecrübeliler ama cahillerde bi o kadar şu eşlerin diğer insanların etkisi altında kalmasına bende çıldırıyorum canım
0 oy
tarafından
Bebe 1 yaş olsun hemen 2.yap karşılarında robot var zrn birde üzülme dert etme 2.erkek olur demeleriii yok muu
(8,778 puan) tarafından
Beceriksiiiiiizz :)))
tarafından
Yağmur bugün bana bulaşma diş etim şişmiş gülemiyorum gülünce baya ağrıyor sjsjsjsj

Bu arada insyada storimi gördün muuu çatla patlaa
(8,778 puan) tarafından
Kötüye bisey olmaz merak etme :)))))
tarafından
O kadar mı kötüyüm:(((
(8,778 puan) tarafından
Tabiki nihahahahhh :)))))
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Hepsi söylendi valla 

İlgili sorular

0 oy