0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (156 puan) tarafından

Arkadaşlar sma savaşçısı azizaliye umut olalım lütfen ailesi yeterince durumu yok babası yoğun bakım hemşiresi kuzenim olur yardım eder misiniz edenden etmeyen den Allah razı olsun sizin bir liranıza muhtacız 

image

7 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından

Post yukarı

İnşallah istenilen rakama ulaşırlar bütün sosyal mecralarda paylaşın canım rabbim yardımcınız olsun :(

(156 puan) tarafından
elimizden geleni yapıyoruz ama olmuyor %5 bile olamadık daha iznimiz bitmek üzere
(4,287 puan) tarafından
İzin daha haziranda alınmış nasıl bitiyor o kadar çabuk?
(156 puan) tarafından
yok o şekilde olmiycaktı teklif aldıkları tedavi 2 ay için alındı kısa sürede para toplanmalı izin değil süremiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun canım Allah kimseyi çocuğuyla sınamasın
(156 puan) tarafından
amin teşekkür ederim
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Post yukarı çıksın inşallah istenilen rakama ulaşır cnm 
(156 puan) tarafından
çok teşekkür ederim cnm ama kimse görmüyor maalesef gözlerini kapatmayı tercih ediyorlar
(1,189 puan) tarafından
Yanlış anlama canım o kadar dolandırıcı cikmiski insanlar korkuyor
(156 puan) tarafından
valilik izni var orda araştıra bilirler zaten para valilik izni olan ibana gidiyor aile o paraya dokunamaz Allah korusun eğer Aziz Ali yaşayamazsa o para diğer Sma hastası çocuklara veriyor
(1,189 puan) tarafından
Öylemi bilmiyordum cnm bizde elimizden geleni yapacağız inşallah bakalım hayırlısı
(156 puan) tarafından
çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(920 puan) tarafından
Geçen çalıştığım ilçede broşürünü dağıtıyorlardı hastanede, ben de kendi kurumuma götürüp astım içim gitti yavrucağa. Kuzeniniz bir de sağlıkçıymış keşke test yaptırıp öyle bebek sahibi olsaymış. Umarım kısa zamanda toplanır para 
(156 puan) tarafından
test yaptılar aslında ama onların testi geç çıktı tekrar kan istenildi o ara eşi hamile kaldı öyle cnm bilselerdi zaten önlem alıcaklardı
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Instagram'dan yagmuryunus var onlara yazın onlardan yardım isteyin canım gormussundur belki kendi çocukları da sma hastasiydi ondan sonra bütün çocukları paylaşıyorlar artık Rabbim şifa versin inşallah 
(156 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm evet biliyorum elimden geldiğince fazla kişiye ulaşmaya çalışıyorum
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 
(156 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inslahh sağlık bakanlığı sma adına hiç bisey yapmıyor malesef 
(156 puan) tarafından
evet ama onun bir şey yapmasını beklersek bir çok çocuğu kaybedicez sizlere muhtacız

İlgili sorular

+2 oy
19 cevap 642 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 105 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysb (316 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı