0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (272 puan) tarafından
Vermıyorum hala az once istedi yemek geri vites yapıp vereyımmı kofte yapmıstım kızartmamıstım hepsını kızartayaımmı

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Açlıkla terbiye edilir mi kizz ver tabi sonuçta o rızkı çalışıp o getiriyor eve
(272 puan) tarafından
Kopk daha akıllıdır emın ol benm kocadan :D
(3,111 puan) tarafından
Ayy yeminle ne güldüm yâ :D
(2,393 puan) tarafından
Aayy yıkıldım ya gülmekten agahsjjd
(4,198 puan) tarafından
Yemege ne saygisizlik etti ki:)) benimkide bazen ugrasir yemek yaparim hic yemek yicek kafada degilim der cayla ekmekarasi. Kasar peynir falan yerim der . O yemek bekler ertesi gunu ya gec gelir ya gec yemis olur yine bekler 3. Gunu yemez zaten dokulur. Bende genelde diyetvarii yemekler yiyorum diye yemem onunkilerden. Esimin yemekler kebapvari yemekler olur hep
(272 puan) tarafından
Tabagın ıcındekılerı dağıttı
-Reklam-
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Adamın yerin de olsam gider dıalrda yer içerim ya burdakiler verme dese gerçekten vermeyecek misin. O yemeği rızkı evine eşin getiriyor. Eşim lokantacı yemeğim her gün yapılır her gün de evde yenilir tartışsam da veririm
0 oy
tarafından
Kedi mi bu açlıkla terbıye edıyosun 
(272 puan) tarafından
Bacım son radde yemegı dagıttı begenmeyıp bende ondan soyledım sana yemek yapmıcam dıye
tarafından
Sen yemegını yap onune koyma sadece, kendı alsın yesın
(272 puan) tarafından
Bu koca sızde olsa sızde bana hk verırdınız stres topu oldum vallahı
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Vermek istemiyorsan dolapta köfte var pişirip yiyebilirsin de diyebilirsin. 
(272 puan) tarafından
Ay beceriksiz evı dagıtır ben kendım yaptım koydum
0 oy
(868 puan) tarafından

Kocanın yemek beklemesi şaşırttı benimki olsa doyurur karnını gelir:D

(272 puan) tarafından
Günlerdir dısarda yıyor hatta yemıyorda olabılır son radde dayanamadı herhalde
(48,704 puan) tarafından
yiyodur o
0 oy
tarafından
1 haftadır adam yemek yemiyor mu. O da fazla olmuş 1 gün anlarım da
(272 puan) tarafından
Bacı yemegı begenmeyıp dagıtıp soylendı makarna yemek dehılmiş nimetten saymadı müstehak
tarafından
Tamam da 1 hafta yemek vermemekte çok acımasızca oyle kimi neyi egiteceksin ki.
(272 puan) tarafından
Egıtmıyorum soyledım acıkca saygısızlık yapana yapmam yemek dısarda ye dıye o bana daha acımasızca davranıyor emın ol ben ıkı cocukla tuvalete zor zaman bulurken o hangı saatte gelırse gelsın yemek ayarlıyorım
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bazen saçmalıyorsunuz gercekten
(272 puan) tarafından
Bacım yemegı dagıttı bu yemek mı dıye nımete saygıszlık yaptı gorseydın kafasına tas geçırırdın
(4,430 puan) tarafından
E öyle yapan bı adam bir haftadır yemek istemiyor nasıl oluyor gecirmezdim ayrıca oda ayrı mesele de yani onun yaptığı ayıp evet ama senin yaptığında olmaz
(272 puan) tarafından
Neyi gecırmezdın
(4,430 puan) tarafından
Kafasına tas gecirmezdim öyle yazdın ya
0 oy
(163 puan) tarafından
Güldüm affet :) yemeği hazırla koy masaya bence arada da laf sok nede olsa onun rızkı emeği canım sen çok haklısın ama bosver 
0 oy
tarafından
Yaaa olmaz öyle abartma istersen.sonra vay efendim niye başka kadına gitti vay efendim beni aldattı.vay efendim eve gelmiyor şöyle böyle .azıcık hoşgörü nezaket.kimse kimseyi çekmek zorunda değil yarın birgün bosarsa ne yapmayı dusunuyosun.kusura bakmada kimse bulunmaz Hint kumaşı değil.iste stres evde stres erkekler gelemez böyle seylere soylim. Sen bilirsin tabi bize laf dusmez
(246 puan) tarafından
Aldatma karakterle alakalı.soylediginiz çok saçma geldi.aman ağzımızın tadı bozulmasın diye herşeye he mi desin
(48,704 puan) tarafından
ya Allah askina herseyi de baska kadina baglamayin. icinde olan adam karısı bakımlı fıstık gibiykende düzenli cinsel iliskleri varkende yemegi temizligi aksamiyorkende yapar
yaptıkları onca seye karsilik aman baska kadina gitmesin diye diye soz çıkardınız erkeklere zirvelere
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Ozur dilerim ama cok güldüm sorma sekline ya :) sebebi ne peki yani ona gore yorumlayauim

0 oy
(703 puan) tarafından
Bu benm cocukluk travmam. Babam ne olsa hep yemek basinda yada yemehin ortasinda soyler burnumuzdan getirirdi  ac kalkardik hep yada hic yemezdik. Ne turlu kavga edersek edelim ben yemek yapip cagiriyorum konusmadan yiyip kalkiyoruz. zorlada olsa cagirir getirirz birbirimizi ac koymayiz
0 oy
(97 puan) tarafından
Kızart bence cnm. 1 haftadır baya uzun sürmüş. acıktıysan dolapta köfte var yemekten sayarsan de bakalım ne dicek. Nefret ediyorum yemeği beğenmeyenlerden. Bizimki kendi küser yemez. Sofraya küsenden bi de yemeğe bahane bulandan nefret ederim. Haksızsın diyemem yani. Ama çokta uzatma canım. 
0 oy
(625 puan) tarafından
Çok çocukça 
0 oy
tarafından
Demekki akillanmiştir kız yap ver büyüklük sende kalsın yine 
0 oy
(11,320 puan) tarafından
Maşallah ben asla dayanamazdim o kadar uzun süre 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim eşimde aşırı seçer yediği şeyleri yaparım bulamazsam sorarım sonuçta o benim istediğim söylediğim herşeyi yapıyor bi yemeği çok görmem makarnayı sade yemez yapsam mesela o yüzden yapmıyorum 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Ayy sinir oldum o sana aynı muameleyi yapsa peki o evde durmak ister misin lütfen biraz empati biraz saygı yemeğe de yaptıysa da onun ayıbı yok artık ya 
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Ben bı hafta yemek vermicem valla son bir talak kaldı onu da verir :F
0 oy
(246 puan) tarafından
Vermiyorum derken kendi karnını doyurmuyor mu.yemek yapıyorsun sonuçta yeme alma diyosun anlamadim
(272 puan) tarafından
Yo sana yapmıcam kızıma ogluma kendıme yapcam dedim ama tabı yaptıgım yemek bes altı kısılık gıtse var mutfakta yemek dısarda ye dedım saygısz ınsana yemek vermem ınsallah bı kuru ekmehe muhtac kalırsın ınsanlar aclıkta oluyor dedım mıllet bı yemegı uc gun yıyor o her gun taze yemek onunde begenmıyor
(246 puan) tarafından
Ee tmm biraz yanlış ifade etmişsin ozaman yemek varsa kendi yesin koskoca adam.yaotigi şey gerçekten çok ayıp en takıntılı olduğum konulardan dir benim babam da arada yapardı çok büyük saygısızlık.ama nereye kadar böyle olacak onu bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ne kadar saygısızlık yapsada yaptığın hiç doğru bir davranış değil.. 

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 518 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 384 göst.
0 oy
4 cevap 188 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu

380,409 soru

11,389,882 cevap

34,898 kullanıcı