0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Arkadaşlar sizler ile bişey paylaşmayı istedim. Benim mahallemde bi kız vardı benden bikaç yaş büyük. Arkadaşlığımız yoktu öncesinde. Ben nişanlandım bu benimle arkadaş olmaya çalıştı. Hal ve hareketleri yaşına göre hiç olgun değildi. Neyse sonrasında arkadaşlık kurduk. Severdim de yani çocukluk arkadaşım ben o kız bi süre vakit geçirdik. Bu süre içinde yemeğe çağırdım kaç defa oturmaya çağırdım. Birlikte yedik içtik. Bi sene içinde çok şey paylaştık. Kınası için süs yaptım. Nişanlısı ile düğüne gideceği zaman bunu süsledim. Annesinin akıl sağlığı yerinde değildi bunu rezil ederdi buna sahip çıktım kendi evime getirdim o zamanları benim evimden yolcu ettim. Gel zaman git zaman ben evlendim benim düğünümden bi gün sonra onun düğünü vardı o da evlendi. İnstagramına kınamda çekindiğimiz fotoğrafı falan koymuştu. Bizler evlendikten sonra aramaz sormaz oldu. Hamile kalmış hayırlı olsun diye mesaj attım anca cevap verdi. Ben hamile kaldım bi hayırlı olsun mesajı atmadı. Bi sıkıntı mı var diye yazdım yok dedi. WhatsApp tan profilini göremedim bi ara demek ki numaramı silmişti. Çocupu doğdu gözün aydın dedim yine aynı davranışlar. Kayınvalidesi hasta oldu geçmiş olsun dedim yine aynı soğukluk. Neymiş evlendiği için konuşmaya çok vakti yokmuş :D başkalarına vakti vardı ama. Sonra ben instagram kullanmadığım için arkadaşımın hesabından baktım fotoğrafı silmiş...

Asam akıllı bi açıklama yapsa yine anlardım.. Öyle zoruma gitti ki. Ben ona değer verdim arkadaş oldum evimi açtım. Yedirdim içirdim. Yaptığı nankörlük çok zoruma gitti. Allaha tek bi dua ettim onunla ilgili bu yaptığını ya aynısını birinden görsünde beni hatırlasın ya da birgün bana muhtaç olsun yaptığı hatayı anlasın.

Rabbim yaptıklarımızın ettiklerimizin değerini bilecek insanlarla karşılaşmayı nasip etsin :):happy:

8 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Haklsn aman bos ver dengeszdi diysun uzak olsun 
(5,323 puan) tarafından
Ona rağmen arkadaşsız kalmasın diye yanında olmuştum. Bu yaptığı o yüzden zoruma gitti resmen koca buldum sana ihtiyacım yok der gibi davrandı :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nankör köpek diyeydin :D

(5,323 puan) tarafından
Dağ dağa kavuşmazmış ama insan insana kavuşurmuş. Elbet birgün denk gelicez :D o zaman dicem
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Evlendıkten sonra eşi sıkıntılu bekı arkadslaryla konusmasına ızım vermiyordur dıcem ama fotolarını nıe silmiş bosver takmaya degmez
(5,323 puan) tarafından
Başka arkadaşlarıyla konuşuyo ama kuzum beni eşi doğru düzgün tanımaz bile ki onunla konuşma desin
0 oy
tarafından
Bana muhtaç olsun yazman yargimalk için demiyorum ama ağır olmuş bı elinle yaptığın iyiliği  diğer el gormesin diye bişey var rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin Allah'tan başka.. belki eşi izin vermiyidur kiskanctr şahsen benm eşim öyle çoğu arkadaşmla gorstrmez konustrmaz bence yaptığın iyiligi Allah bilsn kulu bilse işine yariycak mi
(5,323 puan) tarafından
İyilik için değil muhtaç olması. Benim arkadaşlığıma ihtiyaç duysun. Yoksa mal mülk olarak demedim. Hiçbir suçum yokken benim o kadar yaptığıma karşı bunu yapması çok zoruma gitti
0 oy
tarafından
amin canim amin 

benimde liseden en yakin arkadasim oyle neler paylaştık yıllarca evlenince aramaz sormaz oldu ayrildi geldi yine bende ağladı gün yapalim eskisi gibi olalım tekrar Barıştı gitti yine aramadi simdi tamamen bosandi yinr ben kiymetli oldum ama is isten geçti aradığında açmıyorum
(5,323 puan) tarafından
En güle bu olmuş canım benim. Yokluğunda seni hatırlıyor. Rabbim mutluluklarını daim etsin inşallah bozulmasın bişey olmasın ama benim arkadaşlığıma ihtiyaç duysun pişman olsun istiyorum
tarafından
duyar canim vskti zamanı var simdi cicim ayları geçince canı sıkılınca arar
0 oy
tarafından

O evlenince havalanmış galiba ☺☺boşver o bir kaç keçisi eksik olanı 

(5,323 puan) tarafından
Öyle öyle kuzum. Rabbim hidayey versin ne diyim. Bana bi iyilik yapana ben senelerce minnetle sohbetimi devam ettiririm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,647 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 189 göst.

378,402 soru

11,326,542 cevap

34,780 kullanıcı

...