0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
Kizlar kızım gece altını islatiyor iki bilemedin üç sattte bir isiyor nedeni ne anlamadım kötüde davranmiyirum isteyince olabilir kzizim diyorum ama her gece her gece isiyor nasıl engelleyebiliriz bu durumu yıldırıcı bir durum saat şuan dört en geç yedide isiyecek umarım üç saat isemeden durur sonra ben kaldırıcam zaten (( 

7 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Sık sık uyandırsanız? Uyutmadan 1 saat önce hiçbir şey yedirip içirmeseniz? Eşinizle birbirinize bağırıyor musunuz?
(124 puan) tarafından
Hepsini yaptim ama bagris olayı arada oluyor malesef çok değil ama oluyor yani
(270 puan) tarafından
Minikler çok fazla etkilenirler. O yokken kısık bir sesle tartışın lütfen ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Canım benom kızım 4.5 yaşında gündüzü 2 yaşında öğrendi ama geceyi bı türlü ogrenmedi 3 gündür geceyi öğretmeye çalışıyorum asla olmuyor kafayı yiycem 12 de uyudu 1.30 a kadar 3 kere çarşaf değiştirdim bu saate karar 4 kere tuvalete kaldırdım 5 kere çarşaf değiştirdim daha da geride 
(124 puan) tarafından
Bendede durum farklı sayılmaz cnm
0 oy
(864 puan) tarafından

Canm benm kizda 5 yasnda suan 6 olck ayni sorn bizde de var ama gecen aksam sivi alimini azalttim uyku saatinde uyumus dahi olsa kaldirip cisini yaptirip yatiriyorum uyumadan da tembihledm kizim beni kaldir cisin gelince bak temizlemesi zor oluyor diye tamam anne dedi 1 kac kez kaldirdi hala ıslatıyor yatağı biraz da ben rahatsız olduğum için ilgilenemedim bilmiyorum ama üstüne düşersek yapamayacağımız şey yok :angel:

(124 puan) tarafından
Dusuyorumda canim misal ikide kaldırdım çişini yaptırdım saat beşte isemis :((((
0 oy
(1,091 puan) tarafından
yatmadan iki üç saat öncesinde sıvı alımını kesmeli,sıvı içeren meyve yenilmemeli , yatmadan önce iki üç defa tuvalete gitmeli ,eğer bu şekilde de azalma vs olmuyorsa bi ürolojiye gitmesinde fayda var en azından mesane kontrolunu yapıp yapamadığını öğrenmiş olursunuz
(124 puan) tarafından
Aynen canim son çare onu yapicam
0 oy
(436 puan) tarafından
Fizyolojik bir sıkıntı yoksa kesinlikle psikolojik. Benim kızımda öyleydi sonra hayatımızda birtakım değişiklikler oldu ondanmı düzeldi yoksa büyüdüğü içinmi bilmiyorum ama çok şükür geçti
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Canım oncelikle bir doktora götür fizyolojik değilse bunun psikolojik olarak çok sebebi olabilir barış musluyu takip etmeni öneririm cinsel utanma bunun sebeplerinden biri üzerini değişirken birinin bı anda odasına girmesi olabilir okulda yaşadığı bir durum olabilir birisi hani bazı büyükler saçma davranarak poposuna filan eller bu olabilir genel olarak cinsel utanmadan kaynaklı oluyor diye biliyorum bir düşünün böyle bir olay yaşadımi enfeksiyon filan varsa onunda etkisi olabiliyor sanırım 
(124 puan) tarafından
Yok canım hiç öyle birşey duymadım çocuktan ama bilmiyorum bunuda srastiricam iyice
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Benm kizimda 4 bucuk yaşında gece 4 5 kere yapar mecbur bez taktigim olyor yoksa carsaf yetmiyor alışamadı kaldirsamda gene yapar
(124 puan) tarafından
Benimde o zamanlar o şekildeydi şimdi de hergun bikere isiyor ikide yaptırdım çişini beste isemis :((

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gencanneadayi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
0 oy
7 cevap 316 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozglern (57 puan) tarafından soruldu

381,003 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı

...