0 oy
108 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Kizlar tam altin aldim boynuma kolye yaptıracağım sizce çerçeveli mi olsun yoksa sade zincire mi takayım cerceve sahte olacak 

6 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Kararıyor sahteler çeyrek de çok küçük durur bilemedim canım
(1,043 puan) tarafından
Surwkli takmayacagim yılda en fazla 15 gün
(11,257 puan) tarafından
Tam altın çok büyük ya yarınlar ideal bence çerçevesinde de hoş durmuyorlar tabi
-Reklam-
0 oy
(934 puan) tarafından
Ay tabi ki de çerçeveli, ben hiç sevmiyorum boş çok çirkin duruyor 
(1,043 puan) tarafından
Yaa ben gremseyi tek takıyordum ama tam altına düştük
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hiçbiri kolye yapma :D bankaya koy 
(1,043 puan) tarafından
Onceden Bende öyle düşünüyordum ama artık takmam istiyorum
(2,393 puan) tarafından
O zaman keşke dorika kolye bileklik falan alsaydın bozmak isteyince zarar da ettirmiyor zarif te duruyor
(1,043 puan) tarafından
Gerçekten hoş duruyormuş önceden pek ilgim yoktu o yüzden bilmiyordum
0 oy
tarafından
resat olsa cercevesiz yap derim ama tam aldin crrceveli haa tam dan kastin ata ise o da cercevesiz olur
(1,043 puan) tarafından
Aslında gremsem vardı onu çerçevesiz takiyordum ama araba için verdim 4 ceyrek olandan aldik tam altin diye geçiyor
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bn bileğe boyuna takılan takılara pek güvenmiyorum düşme ihtimali oluyor arkadaşımın çeyrek bilekliği düştü bileğinden bulamadı sonra öyle düştü kayboldu bnde bileklik seviyorum çeyrekten ama onun öyke olduğunu duyunca korkumdan yapamam heralde imkanım olsa bile
(1,043 puan) tarafından
Hadi ya suan Bende korktum bir an
(1,465 puan) tarafından
Valla yazık ne emekle yapıyor insan bilmiyorum ama biraz görsel güzellik gösteriş için hiç olmasın yanlış anlama gösteriş dediğime kimisi onun için takıyor kimisi sevdiği için ama yinede sen bilirsin tabi arkadaşımın düştü diye herkesin aynı olacak diye bir şey yok bn kendi fikrimi söyledim sadece
(1,043 puan) tarafından
Tam olarakta gösteriş için takıyorum eşimin tarafı buna sebep oldu ben sevmezdim hic olsa sa köşede olsun falan derdim ama arkamdan neler söylemişler Bende alıp takmaya karar verdim
(1,465 puan) tarafından
O zaman al cnm onların olduğu zaman tak durumun olursada imkanın varsada çeyrekli yada yarımlık bileklikte yaptır tak hiç sevmiyorum böyle insanları belki durumun yok belki var ama sevmiyorsun altın takmayı ne boş insanlar var ya
0 oy
tarafından
Çerçeveli al 
(1,043 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 2,429 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 360 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
15 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu

379,491 soru

11,360,478 cevap

34,838 kullanıcı

...