0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (2,725 puan) tarafından
Kızlar eşim le kaynım Ortaklar eşimle kaynım ortak arsa aldılar kaynım nişanlı iki katlı ev yaptırmaya başladı mutahit neyse arsa aldinginda kayın babamdan eşimle kaynım 20 bine yakın Euro almışlar geçen kaynimin nisaninda kayın babam Euro dolar taktı gelinine neyse bugün kaynanam arıyor baban Euro istiyor euroda çok yükselmiş 2sene oldu  kaynanam diyor gecmimi huzumurumuz bozuldu kocamı arıyor oarasini verrin diyor eşimde şimdi yok bı kaç güne bekle dedi kayannam getireceksin diyor kaynım yanlarinda kaybına demiyolar eşime diyorlar okadar korkarlarki ondan birbaba bu kadar olurmu bazı babalar oglanalara neler bağışlar neyse mama aldı oğluma kayın babam onu bile dedi biz mama aldık diye şimdi böyle inslara ne yapılmalı 

8 Cevaplar

0 oy
(4,492 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla insan ogluna nasil borc verebiliyor anlamiyorum insan evladina verdigi parayi nasil borc olarak gorebiliyor anlamiyorumm 
(1,189 puan) tarafından
Tmm da öyle bişey olmaz ama 20 bin Euro diyor çok para
(4,492 puan) tarafından
Varmis ki vermis tekrar istemek ne yahu surda anlaşamıyoruz hani yavrularimiz canimiz ianimiz ya evlenip gidince degisen ne
(1,189 puan) tarafından
Evlenip gidince değişen bişey yok evlat evlatir ama benim üç çocuğum var şimdi kalkıp ona o kadar borç versem benim diğer çocuklarımda var onlarıda düşünmeliyim o kadar borç yapmasın oğlum yada kızım
(4,492 puan) tarafından
ona okadar borç vermem zaten ki borç vermem yani elimde ne kadar para var ıse 3 cocuğum var ıse 3e böler veririm hakkını verırım
(1,189 puan) tarafından
O işler öyle olmuyor cnm aabimden gördüğüm için diyorum ha annem borç vermedi ama dışardan borç aldı hep abimin borcunu kapatmak için ee şimdi diyor abime para ver borcunu kapatayım kapatamiuorum insanlar altınlarını istiyor diye o an borca giren için elinden geleni veriyorsun yeterki sıkıntısı bitsin diye ee sonradan da yavaş yavaş istiyorsun
-Reklam-
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Vallahi 20 bin euro az para değil bacı 2 yıl da az süre değil. Babası da olsa isteyebilir hakkıdır.
(2,725 puan) tarafından
Doğru isteyebilir tek bize gözünü açması sacma
(2,704 puan) tarafından
O kayinbabanin adaletsizligi o onun yükü sizin yükünüz uzerinize duseni vermeniz.
(10,373 puan) tarafından
Eşin de almış borcu yalnız haliyle ona da söyler
(2,725 puan) tarafından
Ödedi canim eşim
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ben annemden 800 euro 600 dolar almıstım aldıgımda 2 tl idi dolar euro su an oduyorum geri bu ara ödeyemiyorum ama vereceğim yani bagıslamak zorunda değil 
(2,725 puan) tarafından
Bir baba öyle olurmu
(2,725 puan) tarafından
Ödedik canim
0 oy
(1,003 puan) tarafından
20 bin Euro şimdi dünyanın parasi. Kaldı ki sizde borç almışsınız. Kaynin henüz nişanlı. Onun düğünü için istiyorlar sanırım. Kaynının düğünü için kaynindan istemeleri saçma olmaz mı 
(2,725 puan) tarafından
Biz evlendik hiç biseylerini görmedik borca harca evledik eşim odedi
0 oy
(13,887 puan) tarafından
 Kayinpederinin Borcunu istemesi doğal birsey değil mi 
(2,725 puan) tarafından
Doğal a oğlunu sıkıştırması gerekiyor dimi
(13,887 puan) tarafından
Bekleyebilir kypeder ama sizde almaya çalışın zaman geçtikçe euro yükseliyor size zor olur
0 oy
tarafından
Sen hayrına ver 600 bin kayinpederine sonucta esini doğurmuş sana es yapmis
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kayninizin damı borcu var eninde sonunda ödenecek borcsa ve her geçen gün artıyor eurodurdukca size zarar bu seneye kadar keşfe azar azar odeseydinix eliniz genisledikce
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Keşke bu 2sene içinde yapıp 10bin euroyı yapıp verseydiniz bizim aldığımız bu deyip diğerını kardesim yapcak deseydınız hem zarara uğradınız hemde istettınız aldınız euro yani bedava vercek hali yok ya adamın aynı şekilde kayınpederin alsaydı sizden sende isterdin
(2,725 puan) tarafından
Kayın bab zaten 2bilezik 2cumhuyret aldı vermedi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 872 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 353 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu