0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (762 puan) tarafından
Bugün ikinci günüm biraz zor geçiyor acıkmış  şuan bugün 2 litre su içtim sizde durumlar nasıl diyette olan ablalarim sanırım burda küçük olan benim 20 yaşındayım ondan herkez abla diyirum (⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤

7 Cevaplar

0 oy
(165 puan) tarafından

Bende diyetteyim çok acıkıyorum:ermm:nasıl bi diyet uyguluyorsun canım

(762 puan) tarafından
Sabah normal yiyorum karnımı duyuruyorum öğlende az az yiyorum akşam yemeği yemiyirum bol bol su iciyirum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bugün başladım bakalım zaman göstericek 
(762 puan) tarafından
İyi güzel geçer ins
0 oy
(684 puan) tarafından
Müko geçiyor 
(762 puan) tarafından
O ney canım
(2,049 puan) tarafından
Mükemmel geçiyor demek istemiş :))
(762 puan) tarafından
Hm anladim canım
(684 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Bende 21 yaşındayım cNm,neler yapıyorsun diyetinde boyun ve kilon kaç çocuğun varmi
(684 puan) tarafından
Dediklerimi mi yaptin
(684 puan) tarafından
Ben 84 le başlamıştım 75 düştüm
(762 puan) tarafından
Ben zencefil limon kullanıyorum tartı yol bilmiyorum kaç kiloya düştüm birde zumbo dans var onu yapıyor arada böldü iciyirum akşam  yemek yemiyirum böyle devam ediyirim güzel kilo vermisin
(2,049 puan) tarafından
Ben dün de tartildim 80.55 olmuştum gram gram gidiyorum,ama size birsey diyim mi yeşil çaya başladım 2 günde bur içiyorum bebegim küçük  etkisi felan olur diye yeşil çay içmeye başladıktan sonra kilo vermeye başladım önceden dikkat ettiğim halde gitmiyor du yeşil çayın etkisi gerçekten fazlaymis
(2,049 puan) tarafından
Ama 2 3 gündür 1 kase aşure ile bozuyorum malum aşure zamanı, birde cukulataya dayanamiyorum,
0 oy
tarafından
Benimde ikinci günüm bu defa kararlıyım pes etmek yok
(431 puan) tarafından
Pes etmeyin bencede .Bende normal kahvaltı yaptım,öğlen az qcikirsam yedim aksam da ya yoğurt, ya da yemek ne varsa yedim 6 7 kaşık olmak üzere. Haa tatlı da yedim hamur işi borekte .ama iki haftada 6 kilo verdim.3 ayda 13 kilo:D
(762 puan) tarafından
Bende akşam yemek yemiyirum 3 gündür sabqh öğlen tek
0 oy
(121 puan) tarafından

Sana bisey diyim mi akşam 5 e kadsr istediğini ye tabi ama o kadsr da abartmadan:)

5 ten sonra sudan başka bisey yeme içme ben 3 gündür öyle yapıyorum her gün tartıda eksi görüyorum diyet yaparken bile böyle olmuyodu:)

(762 puan) tarafından
Benimki günlük 3 litre su tüketmek şimdi  2 litre su içtim  sabahsa normal yedim kendimi sabah aç bırakmam ama ikindi vakit yerin akşam yemeğe oturmam onun yerine su tukettiri.m bugün kendini tartinmi peki kaç kg
(121 puan) tarafından
55 kilo 500 gr çıktım 56 kilo 650 gr dim benim çok kilom yok 53 kiloya düşmek istiyorum çünkü boyum kısa 1.55 im aslında şimdiki kilimde boyuma göre normal ama göbeğim falan cıktı rahatsız oluyorum o yuzden
(762 puan) tarafından
3 günde ne kadar kilo verdin onu anlayamadom bende zencefil limon iciyirum suan
(121 puan) tarafından
Dedim ya 1 kilo kadsr gitti diye
(762 puan) tarafından
Çok güzel gitmis
0 oy
(410 puan) tarafından
Bende basliycam gece kalkar bişeyler yerdim şimdi kestim o aliskanligimi emziriyorum normal ekmek yerine tam buğday ekmek kullancam eşim basladi beş altı kilo verdi diyet plan kağıdı var bende ona bakarak yapcam inşallah 
(762 puan) tarafından
Banada atar mısın diyet kağıdını  bir haftada mi beş altı kilo verdi
(410 puan) tarafından
Evet canım bir haftada diyet kağıdı her sabah yumurta haşlaması ya da omlet bir iki dilim ekmek tam buğday kepekli farketmez üç dört tane zeytin kibrit kutusu kadar peynir öğlen balık et tavuk az yağlı farketmez ya da bol sebzeli yemekler susuz yanında yeşillik ya da salata ayran ya da yoğurt aralıklarda kuruyemiş süt kefir farketmez akşam da aynı şeyler bu sekilde
(762 puan) tarafından
Hm ben akşam yemek yemiyirum öğlen sabah yiyirum aç birakmam kendimi zencefil limon com iyi zayıflatıyor bekarken denemistim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
25 cevap 473 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 215 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,390 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...