0 oy
228 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
İnşallah bu azimle 10 kg verebilirim. Zorlanıyorum biraz ama aklıma gelmedikçe iyiyim. Çekirdek fıstık çikolata şeker tatlı teremyağ ekmek en sevdiklerimdi ama bı o kadar da zararlı ve kilo yapan şeyler artık hayatımdan hepsini çıkarttım. Sabah ilk uyanınca bitki çayımı içiyorum kızımı uyutuyorum bu sırada oyalanıyorum. 1 haşlanmış yumurta biraz peynir 4-5 zeytin yiyorum. Bu kadar yanında çay içemiyorum çünkü çay acı geliyo şekersiz. Akşama kadar su bitki çayı falan 3-4 gibi genelde ton balıklı salata yaptım yedim akşam yemeği olarak bol baharatlı yoğurt ve salata bazense mercimek çorbası içtim sizce nasıl bu şekilde kilo verebilir miyim? Hareket yok denilecek kadar az  bacaklarım agriyo hemencecik. 22 yaşındayım.70 kiloyum hedefim 60 8 ay önce sezeryan doğum yaptım gobegimde kaldı 1.57 boyum.

7 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Bence verirsin ama harekette kat derim tv internete baglaniyosa veya tabletin bilgisayarun varsa 30 dk leslie ac veya 40 50 dk lik zumba yap 1 ayda verirsi. Bu diyetinle beraber 
(1,464 puan) tarafından
Ayyyy deniyim telefondan yapıyım inşallah veririm
(20 puan) tarafından
Valla yotubede leslie olsun zumba olsun video atanlar var 2 haftada verenler olmus bnde ramazan icinde basladim aralikli olarak halende yapiyorum bazen ve bnde cok incelmisim ama tartida halen ayni kilodayim cevremde goren cok zayiflamissin diyolar suan guncel kilom 68 ama beni goren 60 63 kilosun diyi yemin ederim bn kendiminoyle gormuyrum ama goren oyle diyo 68im diyorum kimse inanmiyo vallahi
(1,464 puan) tarafından
Yaaa hemen denemeliyim o zmn :D
(20 puan) tarafından
Valla 30 dk leslie var bnce onunla dene ben araliki yaptim yani 1 gun yapti. 2 gun yapmafim sonra 2 3 gun pes pese yaptim 4 5 gun yapmadim hatta 1 hafta ara actim 2 gun pespese yaptim oylelikle boyle olmusum sen 2 hafta gunluk yap 30 dk yap veya 1 saat yap 2 hafta sonra farki gor  senden once cevren fark ediyo eger leslie den sıkilirsan zumba yap sarkilar esligidnen oda guzel oluyo
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Ayy kuzu bende bugun basladım diyetisyene gittim ama benımkı biraz fazla henuz yasım kucuk ve sıkıldım Allah yardımcımız olsn ınsallah  
(1,464 puan) tarafından
Yaaa diyetisyene bende gitmek istiyorum da küçük yerdeyim her zaman gidemem mesela ne dedi sana neler önerdi şunları yap bunları yap olarak
(6 puan) tarafından
Valla online gorusme yapacagm bende cocuktam dolayı ve deprem bolgesınde oldugumu İcim diyetısyenıme burda yok gitti bugun basladım lğstem var istersen sana atabilirim canm
(1,464 puan) tarafından
Olur atabilirsen çok sevinirim bana da bı fikir olur
0 oy
tarafından
Evde kolay egzersiz de yaparsan gider bende diyetteyim kilo verimim şuanda duraksadı
(1,464 puan) tarafından
Kaç haftada bı tartilmaliyim hergun tartilinca psikolojik olarak veremiyorum diyip bırakıyorum kaç zaman sonra tartilmaliyim
tarafından
Bir gün belirle her hafta o gün tartıl
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Verirsin insaAllah canım bol su ve ne kadar yapabilirsen hareket yürüyüş bisey ekle
0 oy
(177 puan) tarafından
Emziriyorsan bunlar çok az canım sütünü etkiler gemde gerek yok zaten emzirirken fazladan kalori yakıyorsun 
(1,464 puan) tarafından
Hiç emziremedim hiç sütüm gelmedi birazda sütüm gelir belki yiyince aldım kiloları
(177 puan) tarafından
Anladım canım ama yinede kahvaltını biraz arttırabilirsin bence zorlanıyorsan istediğin kiloya saglıkla gelirsin tez zamanda inşallah
0 oy
(6,198 puan) tarafından
Kahvaltin az.

Bol yeşillik,domates salatalik,2 dilim ekmek

Hem sabahı kisiyorsun hem ara öğünleri hemde akşama yemiyorshn 

Ondan açlık krizi gelir
(9,969 puan) tarafından
Sen napiyon kiz nasil gidiyo diyet
(6,198 puan) tarafından
3 kilo vermişim ✌️✌️✌️

Güzel gidiyor
(9,969 puan) tarafından
Oo masallah darisi bana
0 oy
tarafından
Ben de 24 yaşındayım 70 kilo kaldım hamilelikten boyumda 168  normal doğum yaptım hay maşallah 4 gün de bir azim biliyor musun ben de o nefis yok yapamıyorum diyet spor bu diyet yaparken spor da önemli aslında yağ yakmak lazım kilodan nazaran :) kolay gelsin inşallah.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
0 oy
7 cevap 134 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,390 puan) tarafından soruldu

378,350 soru

11,324,690 cevap

34,776 kullanıcı

...